Şimdi Ara

Muslera'sız olmaz..z(video)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu adamı kardeşim gibi , abim gibi seviyorum..paylaşmak istedim..

• Çok büyük kaleci arada sırada kötü goller yemesi onu kötü değil şanssız yapar.
  • Ben de seviyorum.SEVİYORUMMMMMMMMM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30. saniyedeki kurtarış hiç bi zaman çıkmayacak aklımdan.O nasıl bi müdahaledir ya
  • Muslera'da varsa söyleyin de ebokk.farm davetiye kodu göndersin.Nasıl olsa her şeyi o yapıyor.
  • Örnek bir sporcu. Düzgün bir insan. Bir tane çirkin hareketi yoktur. Aslan parçası.
  • Ağladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah muslerayı bizim başımızdan eksik etmesin keşke Türk olabilse
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Örnek bir sporcu. Düzgün bir insan. Bir tane çirkin hareketi yoktur. Aslan parçası.

• 10 numara adam ya yanımda olsa sarılırdım yemin ediyorum allah başımızdan eksik etmezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlohaTR

quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Örnek bir sporcu. Düzgün bir insan. Bir tane çirkin hareketi yoktur. Aslan parçası.

[sm=You_Rock_Emoticon

• Geçen sene çok eleştirdim, herkes sandı ki ben beğenmediğim için eleştiriyorum.

Aksine, daha iyisini yapabileceğine inandığım için eleştiriyordum ki bu sene çok çok iyi başladı nazar değmesin.

Bunda yedekte Eray,Ufuk yerine Sinan olmasının da etkisi var diye düşünüyorum, rekabet her zaman oyuncuları daha konsantre ve azimli yapar.
  • nando muslera o artık bir efsane tafo mondi simoviç ve nando efsaneler arasında.
  • bir kalecide arayabileceğiniz özelliklerin hepsi var.
    oyun konsantrasyonu çok yüksek, sürekli oyunun içinde, takımla iletişimi iyi, topu iyi kullanıyor, üst düzey refkeksleri var, çok iyi yer tutuyor. benim gözümden tek kusuru zaman zaman yaptığı ufak tefek zamanlama hataları, ve topu kontrolü biraz zayıf. zaten bunları da yapınca neuer oluyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.