Şimdi Ara

GiFootball.blogspot.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitemiz hizmetinizde:http://gifootball.blogspot.com/

Her hafta en iyi liglerden gol ya da dikkat çekici diğer anlardan gifler hazırlayıp sunuyoruz. Artık Spor Toto Süper Ligden de düzenli olarak yapıyoruz. Yanı sıra Premier lig ve La Liga başta olmak üzere Avrupanın önde gelen 4 liginden de gifler hazırlanıyor.
    Genelde haftasonları ve pazartesi güncel paylaşımlar olmaktadır. Takipte kalınız.

Ekibimiz: @Die Ärzte @Fernando Hierro @Real Madrid

Twitter hesabımız:https://twitter.com/gifootballBlog

Bu haftanın şu ana kadar yayınlanan Türkiye liginden gifleri:
    Trabzon - Kasımpaşa maçından

Galatasaray - Sivasspor maçından

Yorumlarınızı sitemizdeki yayınların altına da bekleriz.

• Takip ettim umarım takipçi kasıp sonra reklam yapan bir hesaba dönüşmez
  • 1. güzel de 2. ne hocam giflik bi pozsiyon yok orda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

1. güzel de 2. ne hocam giflik bi pozsiyon yok orda.
    hocam onu ben tespit etmiştim uçuşun estetikliğini beğenmiştim

-
    @onureyiz hocam dediğiniz şeyi tam olarak bilmiyorum ama biz takipçilerin yeni bir gif yayınlandığında haberdar olabilmesi amaçlı tweet atıyoruz
  • Cemali harbi güzel vuruyor topa. Uzaktan çok gol atacak gibi.

İlk gife zaten yorum yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Cemali harbi güzel vuruyor topa. Uzaktan çok gol atacak gibi.

İlk gife zaten yorum yok

Gusül nelere kadir.
  • süper fikir
  • Arkadaşlar haftasonları boş vakti olan, bize yardım etmek isteyebilecek arkadaşlara ihtiyaç vardır. Gif yapımıyla ilgili hiçbir şey bilmeniz gerekmemektedir (İsterseniz onu da yapabilirsiniz tabi, öğretebiliriz.)
  • Arada sırada yardımcı olurum, bilgisayarı açmaya vakit bulamıyorum pek ama yardım etmek isterim. Manchester City maçlarıyla ilgili gifler yapıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Arada sırada yardımcı olurum, bilgisayarı açmaya vakit bulamıyorum pek ama yardım etmek isterim. Manchester City maçlarıyla ilgili gifler yapıyorum.

hocam milli maç arası girmemişse her haftasonu çalışıyoruz. öyle düşünün.
  • O Rei kullanıcısına yanıt
    Ohh ben o sorumluluğu kaldıramam, başka zaman artık.

• Ama çalışmak derken de 3 gün 3 gece değil tabi. Cuma-Cumartesi-Pazar akşamları yarım saat girip işini halleder çıkarsın, gibi. Diğer arkadaşlara duyrulur.

• proje güzelde blogspot olmamis tumblr felan olsa tutardı

• Kişi başı 10-15 lira atsanız .com, .net veya herhangi bir uzantılı blog da kurarsınız aslında. Daha güzel olur ve ilgi çeker.

• Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Kişi başı 10-15 lira atsanız .com, .net veya herhangi bir uzantılı blog da kurarsınız aslında. Daha güzel olur ve ilgi çeker.

hocam kişibaşı değil tek kişi verse o paraya da domain alınır da açıkçası ben tutmadan boşuna yapmak istemedim. önce biraz tuttuğunu görsem yapacaktım. ama yapsan daha çok tutar diyorsanız o da mantıklı bi bakış açısı
  • O Rei kullanıcısına yanıt
    Doğru, biraz beklemek daha mantıklı gibi. Yeterince ilgi gelirse olayı ciddileştirirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juanito Perez

proje güzelde blogspot olmamis tumblr felan olsa tutardı

hocam bloggerla yapılan çok güzel var siteler wordpressten joomladan bi farkı yok. eğer domainin beleş olması prestij kaybı yaratır diyorsan .tumblr ve .blogspot arasında gerçekten bi fark yok sonuçta ikisi de senin domainin değil. hatta tumblr'la bu iş olmaz çünkü tumblr zaten blog değil. yazarlık-yöneticilik yetkileri, taslak oluşturma, sayfalar, sidebar, widgetlar, labellar, temayı kafana göre düzenleyebildiğin html erişimi vs... bizim ülkemizde internete elini sürmüş herkes en az bi kere bi hevesle girip blogger açtığı için biz biraz amatör görüyoruz.
  • Hayirli olsun güven

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.