Şimdi Ara

-------------------

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ailemi nasıl ikna edebilirim sizce ? Derslerimi kötü etkilediğini düşünüyor ama tam tersi hiç ders yapasım olmuyor taktik verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi II. Ceki -- 11 Kasım 2020; 16:44:30 >

• Bırak 1 hafta oynamayı ders çalış sadece.Beceremiyorsan oyuna bağımlısındır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum okul başladğından beri oynamıyorum ama ders de çalışamıyorum
  • Once okul lol her zaman var

• dostum ders yapamıyorum
  • Bırak o zaman o kadar iradesiz misin?Şahsen arkadaşlarım olmasa ben çoktan bırakmıştım.

• ya git ders çalış evladım saçma sapan konu açacağına bir oyunu geleceğinle takas mı ediyorsun.
  • "Derslerimi kötü etkilediğini düşünüyor ama derslerim çok iyi" desen tamamda, "hiç ders yapasım olmuyor" ?

Gelecek kaygın yok ise oynamaya devam et, Sonradan pişman olacaksan oyunu bırak ders çalış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oyna ama derslerinide ihmal etme inan ikisini bir arada götürebilirsin dersini çalışmassan ileride pişman olacaksın sadece sınırlarını belirle günde 3-5 oyun atsan yeter zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Virüsü

Oyun oyna ama derslerinide ihmal etme inan ikisini bir arada götürebilirsin dersini çalışmassan ileride pişman olacaksın sadece sınırlarını belirle günde 3-5 oyun atsan yeter zaten.

Nick-mesaj ahenkle sevişmekte.

Lol ve dersler hiç gitmez. Başka oyun olsa neyse de sürekli zaman ayırman gereken bir oyun gitmez.
  • Çalışma ve okuma boşver kanka , bu ülke de ara elemana ve işçiye de ihtiyaç var . 30 - 40 arası bir yaşta da bir taşeronun elinde ölürsün gidersin ama en azından lol oynamış olursun devam et kanka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 1 Ekim 2014; 10:19:22 >
  • Bunu onların söylemesi mi gerekiyor? Sen lisedeysen ve okul başladığı halde lol oynuyorsan başın büyük dertte
  • önemli olan senin ders çalışma isteğin, yoksa lol gider başka bişey gelir önce kafanda gelecekte nerede olmak istediğini sorgula, sonrası kolay
  • oyun ve ders birlikte yürümüyor. Yani en azından benım için, üniversite sınavına çalışmak için pc'yi toptan kaldırmıştım yoksa zor yani. Çalışırken aklıma oyun geliyordu bilmiyorum siz nasılsınız ama çoğu için durum böyle.
  • kaçıncı sınıf ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graviton G

kaçıncı sınıf ?

9 fen lisesi
    edit: 2000liyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fizzy Summoner

önemli olan senin ders çalışma isteğin, yoksa lol gider başka bişey gelir önce kafanda gelecekte nerede olmak istediğini sorgula, sonrası kolay

dostum bi düşündüm de fena gelmedi teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: II. Ceki

quote:

Orijinalden alıntı: Graviton G

kaçıncı sınıf ?

9 fen lisesi
    edit: 2000liyim

Okul sınavlarına çalış 11de başlarsın çalışmaya 2 yıl rahat rahat oyna

• quote:

Orijinalden alıntı: Xeo XIII

Bırak o zaman o kadar iradesiz misin?Şahsen arkadaşlarım olmasa ben çoktan bırakmıştım.

hep arkadaş olur zaten
  • Ygs ye gireceğim bu sene. Normalde gunde 8-9 oyun atıyordum,şuan yapay zekada first win alıp çıkıyorum. Bu kadar zor değil bırakmak.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.