Şimdi Ara

Yeni Nexus telefonu ile ilgili görseller gelmeye devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni Nexus telefonu ile ilgili görseller gelmeye devam ediyor

Google'ın bu yıl ki Nexus akıllı telefonu için Motorola ile el sıkıştığı ve gelecek ay için lansman planları yaptığı bir süredir gündemi meşgul ederken, cihaz ile ilgili elle tutulur görseller de sızmaya başladı. Cihazın arka kısmından sonra bu kez ön kısmı karşımızda.

Arka profilden cihazın 5.9 inçlik bir ekrana sahip olacağı ihitmali güçlenirken, ön profilde ise cihazın açıklama kısmı görülüyor. Görüntüler net olmadığı için sadece Android L işletim sistemi üzerinde çalıştığı seçilebilse de ekran kenarlarında bakıldığında Moto X tasarımının karakteristik ögeleri göze çarpıyor. 

Yine ekranın büyük olduğu dikkatlerden kaçmazken, ön paneldeki stereo hoparlörler de belli belirsiz kendisini gösteriyor. Bunun haricinde cihaz ile ilgili bir izlenimnde bulunmak pek mümkü değil. 

Daha önce gündeme gelen bilgilere göre cihazda 2560x1440 piksel çözünürlükte bir ekran, Snapdragon 805 yongaseti, 3GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, 13MP çözünürlükte kamera, 2MP çözünürlükte ön kamera, 3200mAh gücünde bir batarya yer alacağı ifade ediliyor ve cihaz gelmiş geçmiş en güçlü Nexus akıllı telefonu olacak. 

Nexus 6 haricinde Google'ın HTC ile birlikte bir de Nexus 9 tablet hazırlığı mevcut. Ancak Google tabletinde Android L platformundan tam anlamıyla istifade etmek istiyor ve bu bakımdan 64-bitlik özelleştirilmiş çift çekirdekli Tegra K1 yongasetine yer verecek. Bu da cihazı en güçlü Android tableti haline getirecek. Her iki cihazın da gelecek ay tanıtılması bekleniyor.  

Kaynak:http://bgr.com/2014/09/27/motorola-nexus-6-leaked-photo-2/

• İphone+ya ve note4e rakip galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her zamanki gibi ilk sızıntılar leş kameralar ile çekilip servis ediliyor.
    ulan bir tane de en baştan 4k video ile servis edin illa heyecan yaratacak gıdım gıdım yeni gelin misali

• 5"lik bir sızıntı bekliyorum :D
  • 6' den bahs ediliyor bilmem farkındamısınız ?

• bana mı dediniz anlamadım ama şayet bana ise yazdığımı 3-5 defa daha okuyun ;) haber ne yazmış ben ne demişim vb vb
  • 1200 lira gibi bir fiyatla gelirse alırım tasarımı güzel telefon

• Nedir bu çözünürlük merakı anlamadım gitti. Lg G3'ün batarya performansı ortada. Xperia z3 Compact uygun fiyata gelisinde ortalık kızışsın.

• linux un 3.10 kerneli kullanılıyor arkadaşlar ... android l harbiden çok iyi gelecek

• Yeni demişsin de bu bildiğin nexus 7

• motorola yı çinlilere satmamışmıydı google
    yoksa benmi yanlış hatırlıyorum

• Böyle gelecekse hiç gelmesin

Phablet değil bildiğin tablet olur.

• Linux çekirdeği 3.10 kitkattan hiç farkı yoksa bu var

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

her zamanki gibi ilk sızıntılar leş kameralar ile çekilip servis ediliyor.
    ulan bir tane de en baştan 4k video ile servis edin illa heyecan yaratacak gıdım gıdım yeni gelin misali

• Boyutunu tasarımını geçtim 2k çözünürlük koy S805 koy koskaca 6" telefona bu donanıma 3200 mAh batarya koy. Boyutunu geçtim batarya adam gibi olsa almayı düşünüyodum ( Şuan ki Nexus 4 ün batarya performansından memnun değilim ) fakat yine batarya hayal kırıklığı benim için. Muhtemelen Motorola başka bir telefon daha sürecektir piyasaya (çıkmıştı olabilir) onun ve diğer telefonların satışlarını baltalamamak adına yine bişeyleri eksik koymuşlar muhtemelen kamerada orta düzeyde bi çekim yapacaktır klasik Nexus. Birde haberde en güçlü Nexus olacak deniyor bırakında olsun bir sene önce çıkmış telefondan daha düşük donanımla gelecek değil ya.

• nexus 5'in performansından ve tasarımından çok memnunum.Ön panelde markanın logosunun görünmemesi de çok hoşuma gidiyor.Nexus 6 ile ilgili konsept çalışmaları internette paylaşıldığı zaman umarım bunlardan birisi gibi çıkar diyordum;fakat aklımdan 5.9" kesinlikle geçmemişti.Cebe sığan elle tutuşu kolay modelleride çıkar gibi geliyor:)5,9" kimsede heyecan yaratmadı...

• Hesap makinesi ile çekmiş mübarek

• Nexus lerde sd kart girisi yok mu ve bunda olacak mi ??

• Fiyat yine uygun olur.

299dolar 32GB
    349dolar 64GB

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android L yi tanıtacaklar bu cihazla, hala Snapdragon 805 deniyor.

Ya arkadaş bu adamlar yeni sürümün en dikkat çeken özelliği 64bit olması diye üstüne basa basa ilk ön izleme sürümünü tanıtmadılar mı?

Snapdragon 805 le gelirse Google gerçekten saçmalamış olur. Böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum.

İnşallah da yapmazlar..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.