Şimdi Ara

LCD monitör açıldıktan LCD monitör açıldıktan , bi kaç saniye sonra kapanıyor ise nasıl tamir edilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LCD monitör açıldıktan hemen (bi kaç saniye) sonra kapanıyor ise nasıl tamir edilir

soruna sebep olan nedir ve bu ne kadara tamir olur !?

internet üzerinde aynı il içindeki tüm monitörleri 40-50 TL ye tamir edenler var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Eylül 2014; 14:23:34 >

• guc unitesindeki kapasitorlerin degismesi gerekir. havya varsa kapasitor 50 kurus yoksa tamircinin insafina kalmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: positroN

guc unitesindeki kapasitorlerin degismesi gerekir. havya varsa kapasitor 50 kurus yoksa tamircinin insafina kalmis.

adama diyoruz şu şu adam diyor gelsin bakarız !
    fiyat ne kadar diyorum fiyat vermiyor bizim buradakiler tutuğu yerde iş bitirir
    internette çok dolaştım bir çoğu leyim çatlağından bahsediyor
    bazıları sizin dediğinizi söylüyor
    internet üzerinde 50 TL ye adresine gelip tamir edenler bile varmış
    tüm güç ünitesinin tamamını değiştirmek için araştırdım 25 TL ye falan geliyor neredeyse fiyat

mantıken flörasanlar bozuk olsa hiç tepki vermez
    güç ünitesi tamamen bozuk olsada aynı şekilde hiç tepki vermez
    ama aç kapa yapınca bi kaç saniyesine görüntü geliyor

• kapasitorlerden kaynakli ve tamamen giderse inverter da gidebilir. duzgun birini bulup en kisa zamanda tamir ettirmeni oneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: positroN

kapasitorlerden kaynakli ve tamamen giderse inverter da gidebilir. duzgun birini bulup en kisa zamanda tamir ettirmeni oneririm.

50 - 60 TL, tamir ücreti verene kadar kart devresini komple yenisini alıp takarım
    nede olsa soketli olduğu için takmak çocuk oyuncağı
    leyim takımım var ama şu ana kadar genelde çıkan kulaklık tellerini leyimlemede kulladım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.