Şimdi Ara

HTC ONE X çöktü.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. ben Htc one x telefonuma android 4.4.4 kitkat yüklemek üzere unlocked ettim. bu sitede de gösterilen yollarla yüklemeye çalıştım ancak herhalde bir hata yaptım bu yüzden yüklenmedi. Bende işin içinden çıkmak için iyice dibe battım. Ruu yüklemek için uğraştım ama her defasında hata aldım.İŞİN ASLI TELEFON ÇÖKTÜ. TOOL KİT kullanarak room atmaya çalıştım ancak driverlardan dolayı olsa gerek defice not found uyarılarıyla karşılaştım. mtp driver bir türlü yüklenmedi. İki gündür uğraşıyorum arkadaşlar. Yardımlarınızı bekliyorum. bu arada şarjıda tamamen bitti.

• Hocam telefon fastboot moda geçebiliyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet kardeşim fastboot usb moduna geçiyor ama battery low to flash uyarısı var.
  • up
  • yardımmmm lütfennnn
  • siliniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 26 Ekim 2014; 18:53:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

AYnı durum bende de var, yardımcı olabilecek varmı?
     HTC ONE X çöktü.

Telefon sarji ne durumda?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarjı bitikti, epeydir yatıyordu arkadaşta, bugün aldım, açıp bakıyım, resimlerini çekip satayım diye ama, şarj olayını göremiyorum. İlk fişe taktığımda şarj ikonu çıkmıştı ekrana, öyle bırakıp başka işlere baktım, 1 saat falan sonra geldiğimde ekran karanlıktı. Power düğmesine bastım açılmadı, google da raştırdım baktım bu ekranda açabildim.
  • Cihazın bootlaoder kilidi aktif hale geldiği için cihaz açılmıyor, açılmadığı için de şarj olmuyor, htcdev den alınacak unlock kodu ile bootlaoder kilidini açmak lazım.
    Yalnız buradaki en nüyük sorun ise şarjın imaj dosyasını flashlayabilecek seviyede olmaması.
    Bataryayı dışarıdan şarj edip cihaza öyle takarak bu sorun halledilebilir ama ben aynı sorunu yaşadığım cihazda bataryayı dışarıdan şarj edemedim.
    Tek çözüm yolu cihazı fastboot ta 1mv adımlarla şarj ettikten sonra unlock kodunu cihaza flashlamak.
    Cihazı fastbootta şarj etme şu şekilde yapılıyor :http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1658084
    Ben 2-3 gün uğraşmıştım, bataryanın kablolarını söküp cihazı bir süre dışardan besleme ile bile çalıştırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flasource -- 2 Ekim 2014; 0:18:48 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.