Şimdi Ara

ARX CONTROL by Logitech (G Serisi İçin Mobil Kontrol)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
4.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Logitech'in yeni teknolojisi "ARX CONTROL" Tablet ve telefonlar için piyasada !!

Yazılım Logitech markasının "G" serisi ürünleri arasında ki tüm ayarlamalarına dokunmatik ekranlarınızdan anında erişim yaparak kişiselleştirmenize olanak sunuyor. Bunun yanı sıra Bilgisayarınızın diğer bileşenlerinin çalışma ve ısı değerlerini de anında kontrol edebileceğiniz yazılım sayesinde tuning meraklıları için de kullanım imkanı sunacak "ARX CONTROL".

Logitech'in yeni ürünü G910 gibi klavye modelleri tarafından tam destek veriliyor şuan yazılıma.

ios versiyonu indirmeye sunulan yazılımın PC bölümü ise şuan geliştirilmeye devam ediyor.

http://gaming.logitech.com/en-us/articles/ARX-Control

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 28 Eylül 2014; 11:28:55 >

• g910 neymiş lan öyle ohşşşş almak lazım...
  • Benim G510'da bu destek gelirmi acep
  • Ve Arx control desteği G502'de....

Bunun için oyun yazılımının yeni versiyonunu yüklemeniz yeterli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

Ve Arx control desteği G502'de....

Bunun için oyun yazılımının yeni versiyonunu yüklemeniz yeterli..

g930 kulaklık var bende ona destek gelecekmi acaba?
  • G510 da çalıştırdım. oyun olarak listede bf3 ve bf4 var ama oyun içi bir bilgi yok. Sadece cpu, gpu ve ram istatistikleri falan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

G510 da çalıştırdım. oyun olarak listede bf3 ve bf4 var ama oyun içi bir bilgi yok. Sadece cpu, gpu ve ram istatistikleri falan var.

Hocam konu biraz eski ancak yeni gördüm. Bende de g510, g930 ve g602 var. Programı çalıştırdım ancak cihazların hiçbirini görmedi. Masaüstü bilgisayar eternet ile, telefon da wifi ile aynı modeme bağlı. Acaba ikisinin de wifi ile bağlı olması mı gerekiyor? Nasıl yaptığınızı açıklar mısınız?
  • Bu arx controle nasıl oyun ekliyoruz oyunlar menüsü boş dota 2, battlefield 3-4, company of heroes 2 de denedim bir sonuç alamdım oyunlarım menüsü boş
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

G510 da çalıştırdım. oyun olarak listede bf3 ve bf4 var ama oyun içi bir bilgi yok. Sadece cpu, gpu ve ram istatistikleri falan var.

Hocam konu biraz eski ancak yeni gördüm. Bende de g510, g930 ve g602 var. Programı çalıştırdım ancak cihazların hiçbirini görmedi. Masaüstü bilgisayar eternet ile, telefon da wifi ile aynı modeme bağlı. Acaba ikisinin de wifi ile bağlı olması mı gerekiyor? Nasıl yaptığınızı açıklar mısınız?

Wifi ile bağlayınca görüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim hocam. Masaüstü bilgisayarı wifi ile bağlamak için bir aparat alıp deneyeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun içi bilgiler statlar vs hangi oyunlara desteği var bilginiz varmı ?
  • Ben telefonuma arx control yükledim milletin karşılaştığı ağ problemim cıkmadı ortaya sadece sürümüm eskiydi onu güncelledim g502 var g910 alıcam ama hiç bir oyunumu görmüyor herkesin görebildiği battlefield 3 bende görmüyor orjinal oyun farklı daha cok oyun denedim orjinal olarak ama hiç bir oyunu görmüyor bizimmi eklememiz gerekiyor bi yerden ben hiç bir yerde bulamadım yerli yabancı anlatan yok arx controlü gaming softwaredaki ayarlarındada hiç bir şey yok tamam her şey cok basitte böyle bir sıkıntı var
  • fusa93 kullanıcısına yanıt
    kimse cevaplamadı ama ben sorunun bir kısmını çözdüm oyunları görebilmsei için gaming software kısmından cihaz içi profil ve oyun olarak profil olarak değiştirebildiğiniz bir kısım var cihaz içinden değil oyun profilleri olarak bir profil yoktu oyunları tarattım battlefield 3 ü buldu arx controle de ekledi telefondan bastığım zaman oyunu açıyor oyunda bir servera bağlanıyorum telefondan oyunlarım kısmında bir G simgesi var ona bastığımda oyunları gösteriyor tekrar bastığımda zannedersem o oyundaki bilgileri göstermesi lazım ama bomboş bir ekran bf 3 de biraz takıldım ne gelen var ne giden orayı nasıl çözücez hiç bir yerde yardımcı olacak bir konu bulamadım arx control ile alakalı bir el atın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusa93

kimse cevaplamadı ama ben sorunun bir kısmını çözdüm oyunları görebilmsei için gaming software kısmından cihaz içi profil ve oyun olarak profil olarak değiştirebildiğiniz bir kısım var cihaz içinden değil oyun profilleri olarak bir profil yoktu oyunları tarattım battlefield 3 ü buldu arx controle de ekledi telefondan bastığım zaman oyunu açıyor oyunda bir servera bağlanıyorum telefondan oyunlarım kısmında bir G simgesi var ona bastığımda oyunları gösteriyor tekrar bastığımda zannedersem o oyundaki bilgileri göstermesi lazım ama bomboş bir ekran bf 3 de biraz takıldım ne gelen var ne giden orayı nasıl çözücez hiç bir yerde yardımcı olacak bir konu bulamadım arx control ile alakalı bir el atın lütfen

Maalesef dediğinizin çözümü bizim dışımızda şu an için. Elbette bir şeyler yazılabilir ama ciddi emek lazım geliyor düşünce yapımda. İçinde görüntü işleme ve düzgün bir tasarımla çalışacak çokça ekran lazım. SDK'yı incelemediğim için de haliyle bilemiyorum ne kadar zorlar.

Dediğiniz olaya yönelik olarak firmaların yazılımda değişiklik ya da eklenti çıkarması gerek. Yani o G tabı resmen oyun açma temelinde şu saniye. Assetto Corsa için bir video var, izlemenizi öneririm ama ona dair applet i bile henüz bulabilmiş değilim şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

quote:

Orijinalden alıntı: fusa93

Maalesef dediğinizin çözümü bizim dışımızda şu an için. Elbette bir şeyler yazılabilir ama ciddi emek lazım geliyor düşünce yapımda. İçinde görüntü işleme ve düzgün bir tasarımla çalışacak çokça ekran lazım. SDK'yı incelemediğim için de haliyle bilemiyorum ne kadar zorlar.

Dediğiniz olaya yönelik olarak firmaların yazılımda değişiklik ya da eklenti çıkarması gerek. Yani o G tabı resmen oyun açma temelinde şu saniye. Assetto Corsa için bir video var, izlemenizi öneririm ama ona dair applet i bile henüz bulabilmiş değilim şahsen.

teşekkürşer cevapladıgınız icin öncelikle kimse konuya bakmıyor yarın g910 alacağım telefonuda servise verdim pazarteside o gelecek araştırmalarım sonucu anladımki sadece sdk ile kendimiz bir şeyler yapmamız lazım oyun firmalarının işine kalırsa böyle bir program geliştirmek onlar için pek kârlı olmayacaktır sdk dan bir şeyler yapmayı öğrenmek lazım bizim için hadi bakalım

• Beyler bende g910 var tablet bagli suanda oyunlari gordu hersey tamam ama youtubede videoda dikkatimi cekti adam arx tanitiyor altaki linkte.bu asseto corsanin options bolumunde aktif fln mi ediliyor yani oyunun icinde olan bisey sanirim cunki o kadar aradim yok yani.bir kac yabanci forumlara baktim ve artij oyun firmalari arx gibi statistic islevlerine yogunlasmislar.yeni bilgileriniz varsa paylasin lutfen saatlerdir cozemedim bu isi.

https://youtu.be/XABhhCyHYEQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala bu uygulamanın oyunlarda bilgi ekranını nasıl gösterdiğine dair kimsenin bir fikri yokmu? Destekleyen oyunlarda gösteriyor sanırım ? Oyun içi bir ayarı mı var? Bilen yok mu?
  • Konuyu bir kez daha hortlatayım belki kullanan biri çıkar. Hala bu uygulamanın oyunlarda bilgi ekranını nasıl gösterdiğine dair kimsenin bir fikri yokmu? Destekleyen oyunlarda gösteriyor sanırım ? Oyun içi bir ayarı mı var? Bilen yok mu?
  • biraz geç bir cevap ama ben kullanıyorum uygulamayı cs go da tabletten öldürdüğüne asistine parana anlık bakmak çok kolay ve kullanışlı

yapamayanlar içinde kısa bilgi vermiş olayım burdan

ilk önce logitecin arayüzüne girip ayarlar bölümünden arx controle gelip

etkinleştir ve otomatik keşif her ikisinede tik atıyorsun

daha sonra

arx uygulamasınıhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.logitech.gaming.arxcontrolapp&hl=tr google playden indirip wifi ile bağlantı kuruyorsun

cs go için örnek vermek gerekirse oyuna girdiğinde telefondada ekran geliyor ama göstergeler calışmıyor ise

logitechin kurulu olduğu klasöre giderek şu yoldaki
    C:\Program Files\Logitech Gaming Software\ArxApplets\Counter Strike - GO\Applet_Files
    Applet files içindeki
    gamestate_integration_logitech adlı dosyayı koplayıp

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg

steamda csgonun yüklü olduğu klasöre giderek cfg dosyasının içine yapıştırıp oyunu yeniden başlattığında artık öldürdüğünü anlık istatisliklerini tablet veye telefon üzerinde görebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: peterhill

biraz geç bir cevap ama ben kullanıyorum uygulamayı cs go da tabletten öldürdüğüne asistine parana anlık bakmak çok kolay ve kullanışlı

yapamayanlar içinde kısa bilgi vermiş olayım burdan

ilk önce logitecin arayüzüne girip ayarlar bölümünden arx controle gelip

etkinleştir ve otomatik keşif her ikisinede tik atıyorsun

daha sonra

arx uygulamasınıhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.logitech.gaming.arxcontrolapp&hl=tr google playden indirip wifi ile bağlantı kuruyorsun

cs go için örnek vermek gerekirse oyuna girdiğinde telefondada ekran geliyor ama göstergeler calışmıyor ise

logitechin kurulu olduğu klasöre giderek şu yoldaki
    C:\Program Files\Logitech Gaming Software\ArxApplets\Counter Strike - GO\Applet_Files
    Applet files içindeki
    gamestate_integration_logitech adlı dosyayı koplayıp

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg

steamda csgonun yüklü olduğu klasöre giderek cfg dosyasının içine yapıştırıp oyunu yeniden başlattığında artık öldürdüğünü anlık istatisliklerini tablet veye telefon üzerinde görebilirsin

Dostum geç meç cevap için sağol. CS GO oynamıyorum ama diğer oyunlarda da olabilme ihtimali adına ümit verdin. :) Bir inceleyeyim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.