Şimdi Ara

Basının amacı ne ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her yerde sneijdere şok bilmem kimi aldattı yok sneijder bu kadroda yok buna çok kızıcak felan bazı medyaşlar aynı ideoloji sapkınlarıbu adamı bu ülkeden bıktırtıp kaçırmak istiyor baktılar takımda iç huzur düzeliyor gibi hemen bi haber sneijder bunuda yaptı felan sanane diyip tokatı suratlarına vurasım var

• Aynısını caner için de yaptılar bu ülkede bunları normal karşılıyorum artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevabı verdi sneijder adam akıllı performansimi eleştirin ama özel hayatım hakkında yalan yanlış haber yapmayın ben herkese saygı duyuyorum ve bunu herkesten bekliyorum bu son uyarım dedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • penguen belgeseli izlettiren zihniyetten ne beklenir ki? geçenlerde 3 özel harekatçı pkk saldırısından dolayı şehit oldu, kaçınızın haber var? olmaması da normal, hiç bir medya kanalı vermeye cesaret edemiyor. Eğer vaktiniz varsa 1984 adlı kitabı okuyun, yaklaşık 65 yıl önce günümüz çok güzel özetlenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cöldeki kutup ayısı

penguen belgeseli izlettiren zihniyetten ne beklenir ki? geçenlerde 3 özel harekatçı pkk saldırısından dolayı şehit oldu, kaçınızın haber var? olmaması da normal, hiç bir medya kanalı vermeye cesaret edemiyor. Eğer vaktiniz varsa 1984 adlı kitabı okuyun, yaklaşık 65 yıl önce günümüz çok güzel özetlenmiş

O kadar da kötü değil durum abartmayalim

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Reacher

quote:

penguen belgeseli izlettiren zihniyetten ne beklenir ki? geçenlerde 3 özel harekatçı pkk saldırısından dolayı şehit oldu, kaçınızın haber var? olmaması da normal, hiç bir medya kanalı vermeye cesaret edemiyor. Eğer vaktiniz varsa 1984 adlı kitabı okuyun, yaklaşık 65 yıl önce günümüz çok güzel özetlenmiş

süreç zarar görmesin diye saklanılan şehit haberleri zoruma gidiyor

• Bu haberleri şeref yoksunu insanlar çıkarır. Şerefli bir insan insanın özeli hakkında böyle omurgasızca haber yapamaz. Ya kendi ailesi yoktur ya da şeref kavramını unutmuştur. Hangi takımlı olursa olsun. Kimse kimsenin eşine mahremine saygısızlık yapamaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Reacher

quote:

süreç zarar görmesin diye saklanılan şehit haberleri zoruma gidiyor

Hepimizin öyle hocam.. Ben bu tarz haberleri medyadan duymama gerek olmayan bir yerde yaşıyorum ve bu tipte her türlü haberi sürekli alabiliyorum eve evet durum hiç iç açici değil.

• Sporda şiddet yasasında Basın ile ilgili yalan vb gibi haberlerinde cezai işleme tabi tutulacağı ibaresinin yasadan çıkaranlar utansın....
  • Geldiğinden beri aslında var kasıtlı bu haberler. Her seferinde Sneijder performansıyla cevapladı bu haberleri.Yine aynısını yapar aslan parçası.
  • Benim anlamadığım bizim ülkede bu işin içindekiler '' basını kutsal, dokunulmaz '' gibi görmeleri...Tamam aralarında her işte olduğu gibi namusuyla şerefiyle yapanlar var ancak yapmayanlarda bir hayli fazla...

Arkadaş bunu yazan gazeteci hiç düşünmüyor mu, benim karım kızım hakkında böyle yazsalar ben ne düşünürüm diye ?

Galatasaray resmi sayfasını takip edin gün boyunca haber yalanlaması yapılıyor. Diğer takımlara da yapılıyor ancak yapılmasın arkadaş, sportif konuda yalan haber belli şekilde hazmedilir ancak özel hayata böyle haberler ağır...

Her zaman söylüyorum, bu ülkede art niyetli her şeye karşı insanlar duruşunu gösterse kimse bir halt yapamaz. Herkes işine geldiği şeye sustuğu için böyle ...
  • Kanki bu nasıl konu böyle magazin mi konuşacağız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.