Şimdi Ara

35000 TL ARABA TAVSİYESİ (ALINDI FOTOLU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
3.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdaridoan

quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

quote:

araç alındı herkese teşekkürler...

Kaça alindi araç

27 bin tl

2005 model ford focus 1.6 ghia lpgli 105000 kmde 27.000 TL, iyi günlerde kullanın ama biraz daha pazarlık imkanı yokmuydu ?

hocam araç sahibi aslında satmak niyetinde değildi zorlamayla oldu.bi araca bakmaya giderken rastgele petrol ofisinde denk geldi.2 saatlik çabanın sonunda ikna ettim.ağzını 29 dan açtı 27 ye bitirdik.benzin deposunu ve lpg tankını anca fulletmişti iyi oldu :)

O zaman nasip sanaymış hocam güle güle kullan araç baya temiz gözüküyor

• cetiner19 kullanıcısına yanıt
    Arka camda Ghia logosu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Arka camda Ghia logosu var

O logo yapıştırma ben yüzlerce trendde gördüm onu

-jantlar collection jantı
    -kapı kolları siyah, ghiada gövde renginde olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetiner19 -- 31 Ekim 2014; 15:09:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç şahane gözüküyor hocam. Allah kaza bela vermesin. Güle güle kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracı ne kadara aldınız 27 mi ben mi yanlış anladım ?
  • şaka mı 27 milyar mı verdiniz ilk kasa focusa ?
    inanamıyorum adam ne sevinmiştir
  • araç çok temiz ve diri duruyor.. pahalı diyenlere aldırma.. 2-3 fazla olsun ama sorunsuz olsun.. kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim..
  • quote:

5 aylık araç arayışım dün itibariyle son bulmuştur.aklımdaki marka model kasa değildi ama temiz buldum aldım.emekli memur arabası.400 km test etme şansım oldu allah nazarlardan saklasın.
    araç,2005 model ford focus 1.6 ghia lpgli 105000 kmde.
    expertiz sonuçları, motor gücü %96.8 kaporta %100 orjinal

35000 TL ARABA TAVSİYESİ (ALINDI FOTOLU) 35000 TL ARABA TAVSİYESİ (ALINDI FOTOLU)

Selam hocam ford focusu 2004 model ilk ciktiginde siparis vermistim cok artist karizmadir gule gule kullanin sizi yari yolda birakmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepini çok sağolun.evet 27 verdim pişmanda değilim.ilk gün müşterisi bile çıktı.görmek lazım gerçekten kusursuz.2005 model arabaya bu parayı vermek koyuyo ama piyasayı kabullenmek gerek galiba.

• Hocam kim ne derse desin hayırlı olsun allah tekerini düz bastırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

Hocam kim ne derse desin hayırlı olsun allah tekerini düz bastırsın

Sağol kardeşim

• hayırlı olsun. tasarımını beğenirim ilk çıktığında newage tasarım diyorlardı hatırlarım.
  • vay be para pul olmuş..
  • Yazık olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdaridoan S kullanıcısına yanıt
    beni yanlış anlama düşüncvemi paylaşıyorum. ben 4 yaş ve üstü araçlarda boya ve değişen olmasını normal karşılıyorum. 9 yıl boyunca trafikte dolaşan bir aracın başına hiç birşey gelmememi mucize gibi. Orjinal araç elbette güzeldir ancak çok astrnomik fiyatlar istiyorlar.

35.000 tl bütçen olduğunu söylemişsin. ben 1 ay önce 2 ön çamurluk değişmiş haricinde 2 yeri lokal boyalı olan 50k km deki 2010 model 1.6 astra j enjoyu 34.250 tl ye aldım
    ayrıca astra j yi alırken 2009 model 90k da titanyum x focus vardı fiyatı 34.000 tlydi onunda sürtmeden kaynaklı çamurluk ön ve arka kapı değişimişti. ikisi arasında kalmıştm. Tercihim astradan yana oldu.

kullandığım aracın değişeni olduğunu bilsem de yüksek model ve yeni yüzlü olması konforu ve donanımlarıyla iyiki almışım diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halog

Yazık olmuş.

abi yazık olan ne allah aşkına söylermisin?işyerinde müdürüm 28 e sat bana pazartesi satışını yapalım diyo ciddi ciddi düşünüyorum belki vericem bin tl karla.gerçekten yazık olan ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy123

beni yanlış anlama düşüncvemi paylaşıyorum. ben 4 yaş ve üstü araçlarda boya ve değişen olmasını normal karşılıyorum. 9 yıl boyunca trafikte dolaşan bir aracın başına hiç birşey gelmememi mucize gibi. Orjinal araç elbette güzeldir ancak çok astrnomik fiyatlar istiyorlar.

35.000 tl bütçen olduğunu söylemişsin. ben 1 ay önce 2 ön çamurluk değişmiş haricinde 2 yeri lokal boyalı olan 50k km deki 2010 model 1.6 astra j enjoyu 34.250 tl ye aldım
    ayrıca astra j yi alırken 2009 model 90k da titanyum x focus vardı fiyatı 34.000 tlydi onunda sürtmeden kaynaklı çamurluk ön ve arka kapı değişimişti. ikisi arasında kalmıştm. Tercihim astradan yana oldu.

kullandığım aracın değişeni olduğunu bilsem de yüksek model ve yeni yüzlü olması konforu ve donanımlarıyla iyiki almışım diyorum.

hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan.evet 35 bin bütçeyle 5 ay araba aradım bulamadım.belki benden kaynaklandı aslında boyaya ufak değişenlere bakmadım ama hep ters giden bişeyler oldu ve nasip olmadı.hatta 3 gün önce 2007 focus ghia buldum sanayide 4 ustaya gösterdim hepsi iyi dedi kaportacı sol tarafta 2 noktada boya var dedi.tam notere gidecekken tanımadığım bi adam gelip bunumu alıcan bu arabanın direksiyon hava yastığı yok git servisine göster dedi.gerçekten öyleymiş...sonrasında bu kısmet oldu pahalımı aldım evet 1-2 lira pahalı aldım ama iyiki almışım diyorum.

• Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Ancak piyasanın durumu çok vahim. 10 yıllık araçların fiyatı 30 bine dayanmış. Diyecek söz bulamıyorum.
  • serdaridoan S kullanıcısına yanıt
    Lütfen yanlış anlama.

Çok daha yüksek modelli bir araç alabilirdiniz. Yıla bağlı parçalarda eskime olur, metal yorgunluğu olur. Heleki bütçe iyiyken eski bir araç almak çok yanlış girişim. Tamam araç kazasız tamam araç tertemiz fakat en ufak kazada kaybınız büyük olacak.

Kızkardeşime 27bine 70bin kmde 2009 dizel Toyota Yaris aldık; kazasız, boyasız. Kız gibi araba. Ha şimdi öküzün biri geldi çarptı ne kazasızlığı kaldı ne boyasızlığı ama bizim aracı satma durumumuzda kaybımız olmayacak bile.
  • Kazasız belasız güzel günlerde kullanın!
    Her aracın bir ederi vardır, yıpratılmış yüksek model yerine, aynı paraya, iyi bakılmış düşük model bir aracı tercih ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.