Şimdi Ara

Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
8.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU]

Sleeping Dogs: Definitive Edition 101 Trailer

-

Sleeping Dogs: Definitive Edition, 2012 yılının en başarılı oyunları arasında gösterilen Sleeping Dogs'un gelişmiş hali olarak tanımlayabiliriz. Oyun 1080p olmanın dışında görsellerde ve ses kalitesinde gelişim göstereceği belirtiliyor.

Çıkış Tarihi: 14 Ekim 2014
    Tür: Action-Adventure
    Dağıtıcı: Square Enix
    Geliştirici: United Front Games

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/826438-sleeping-dogs-definitive-edition
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/sleeping-dogs-definitive-edition

Resmi Site:https://square-enix-games.com/en_US/news/sleeping-dogs

-

Ekran Görüntüleri:

Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU] Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU] Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU] Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU] Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU] Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU] Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU] Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU] Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU] Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU] Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU] Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU] Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU] Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU] Sleeping Dogs: Definitive Edition [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 7 Ağustos 2021; 13:59:10 >

• İlk mesaj benden olsun; önceki nesilde yarıda bırakmıştım ps4e sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar kaliteli benzer türleri vardı ki, bu oyunu ps3te yarım bırakmıştım, ilk başlangıçtaki Jacki Chan tarzı oyun yapısıyla dar çin sokaklarındaki duello sahneleri güzel geliyor, fakat harita açılıp oyun GTA gibi serbest tarza dönüşünce çok yetersiz, basit kalıyor, ondan bırakmıştım.. Çok yakında yeni nesile tekrar yenilenen GTAV geliyor, bu oyuna şans vermiyorum, yoklukta gideri olur sadece...
  • Yakın zamanda gta v çıkacakken bu oyun gölgede kalır gibime geliyor.

• Ucuzlayınca alınıp yeniden platinlenir, Watch Dogs'dan iyi oyundu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayi düşünüyorum, ps3'te demoyu denemiştim watch dogstan iyi olacagi kesin

• Remastered olayının da suyu çıktı.Ps4 e çıkan oyunların yarısı remastered,definitive.

• Arkadaşlar spotçulara gelir mi oyun sizce?

• Ps3'te oynamıştım acayip sıkmıştı yarıda bıraktım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurr.611

Almayi düşünüyorum, ps3'te demoyu denemiştim watch dogstan iyi olacagi kesin

Kesinlikle watch dogs'tan daha iyi hocam tavsiye ederim.

• fozcam kullanıcısına yanıt
    kesinlikle gelir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

kesinlikle gelir hocam

Umarım dediğin gibi olur hocam. Spotçular böyle çok tutulmayan oyunları getirmeyebiliyorlar bazen ondan sordum

• fozcam kullanıcısına yanıt
    yok hocam ya first light dlcsini bile kutulu olarak getirdi cogu spotcu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

yok hocam ya first light dlcsini bile kutulu olarak getirdi cogu spotcu

O da doğru dostum haklısın. Dediüin gibi olur büyük ihtimal. Cevap için sağol

• dövüşmek için güzel oyun ana görevleri bitirmiştim 2.si ciksin oynayalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox 360'ta oynayıp bitirmiştim. Hong Kong semalarında zevk alarak oynadığım güzel bi oyundu, yeni nesilde de oynatır..
  • Alınır
  • GreenWhite. kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim ancak oynayıp bitirdikten sonra insan bir farklılık bekliyor oynanışta falan alınır mı bilmem.
  • Gamebuy dan ön siparişi verdim bakalım nası bi oyun olucak

• 10 dolar yada maximum 20 dolar eder bu oyun fazlası zarar ve günah. Pc de bile 5 dolar artık onuda geçtim ps3 de bile 5 dolardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.