Şimdi Ara

Digiturk TRT Spor kanalım gitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
15.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz önce farkettim 87. kanaldan TRT SPOR gitmiş 88. kanala ASPOR HD gelmiş.

Başka bir forumda benzer konu gördüm. LNB5 takın falan demişlerde ben 2 yıldır LNB4 kullanıyorum zaten, TRT SPOR kanalı ezelden beri vardı. (Humax 9504 kutu var) Şimdi 87. kanalım hiç yok. (Turksat kolay kurulum yapınca çıkıyor, eurotelsat da çıkmıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silvermoon1331 -- 28 Eylül 2014; 3:25:57 >

• Ayni sorun bende de var konu actim ancak cozumu yazan olmadi trtspor ve 56 60 arasi kanallarda yok bende 2 seneden beri kullaniyorum
  • Ayni sorun bende var cozumu bilen var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noname0056

Ayni sorun bende var cozumu bilen var mi?
    yeniden kurulum yapın duzelır
  • noname0056 kullanıcısına yanıt
    dün gece oldu çok saçma neden oldu bilmiyorum.

Kolay kurulumdan Turksat yapınca çıkıyor kanallar ama eurotalsat da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silvermoon1331

dün gece oldu çok saçma neden oldu bilmiyorum.

Kolay kurulumdan Turksat yapınca çıkıyor kanallar ama eurotalsat da yok.
    LNB değişimi gerekiyor

Ortak anten değilse değişim ücretsiz
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    İyide neden gerekiyor? Ben zaten aynı merkezi sistem ile 2 yıldır bu kanalları izliyordum. 2 gündür bu kanallarım yok oldu (eş zamanlı olarak bir çok kullanıcıda) bunun için neden durduk yere LNB değiştirmek zorundayım? Zaten LNB4 ile bu kanalları izleyebiliyordum...

Yani adamlar durduk yere sorun çıkartıyorlar ve bunun giderilmesi için boşuna 25tl servis ücreti + lnb parası veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silvermoon1331 -- 28 Eylül 2014; 17:40:38 >
  • quote:

İyide neden gerekiyor? Ben zaten aynı merkezi sistem ile 2 yıldır bu kanalları izliyordum. 2 gündür bu kanallarım yok oldu (eş zamanlı olarak bir çok kullanıcıda) bunun için neden durduk yere LNB değiştirmek zorundayım? Zaten LNB4 ile bu kanalları izleyebiliyordum...

Yani adamlar durduk yere sorun çıkartıyorlar ve bunun giderilmesi için boşuna 25tl servis ücreti + lnb parası veriyorum.

LNB değişimi ücretsiz yapılıyor,TRT bile belirtmiş bunu

http://trtmuzik.net.tr/News/Detail/5146038/dijiturk-trt-muzik-bilgileri

illa isterlerse ücret şikayetvar,twitter vb. yerlerden yazın,bakın nasıl ücretsiz oluyor

Merkezi çanak içinde geçerli mi bu? LNB için ücret vermeyeceğiz sanırım ama 25tl servis ücreti alacaklar?
  • quote:

Merkezi çanak içinde geçerli mi bu? LNB için ücret vermeyeceğiz sanırım ama 25tl servis ücreti alacaklar?

merkezi sisteme karışmıyorlar,bir forumda öyle yazılmış

bireyselse iş kolayda merkezi ise site yöneticisi ile anlaşıp değiştirmek zorundasınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

merkezi sisteme karışmıyorlar,bir forumda öyle yazılmış

bireyselse iş kolayda merkezi ise site yöneticisi ile anlaşıp değiştirmek zorundasınız

Alıntıları Göster
    Bu sorunu yaşayanların tamamında 9504 reciver var gibi görünüyor. Yazılımsalda olabilir galiba.

• quote:

Bu sorunu yaşayanların tamamında 9504 reciver var gibi görünüyor. Yazılımsalda olabilir galiba.

sinir bozucu,o kadar para öde ulusal kanallar eksilsin
  • LNB değişti ve sorun çözüldü. Değişim ücretsiz yapıldı
  • Merkezi sistem olsun, tek çanak olsun farketmiyor. Ücretsiz değiştiriyorlar.
    25tl servis ücretide mi almadılar?
  • quote:

25tl servis ücretide mi almadılar?

hayır
  • [image][/image]

Valla bu TRT kanalları bende de çok kırılma yapıyor ben de şikayet yazdım Digitürk sitesi üzerinden bakalım ne yapacaklar..
    Bende de LNB değişti.

LNB 4 kullanırken;
    GÜÇ %90
    KALİTE %100

Şimdi LNB 5 takıldı güç %80 kalite %80 oldu. LNB 5 lerde bu durum normal dediler.

doğrumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Bende de LNB değişti.

LNB 4 kullanırken;
    GÜÇ %90
    KALİTE %100

Şimdi LNB 5 takıldı güç %80 kalite %80 oldu. LNB 5 lerde bu durum normal dediler.

doğrumudur?

% 60'ın altına düşmediği sürece sorun yok

LNB4 iken bende de daha yüksekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Bende de LNB değişti.

LNB 4 kullanırken;
    GÜÇ %90
    KALİTE %100

doğrumudur?

% 60'ın altına düşmediği sürece sorun yok

LNB4 iken bende de daha yüksekti

Alıntıları Göster
    bizim ki ortak çanaktı. Ben aradım trtnin bazı kanallarını alamıyorum dedim. Servisi yolladılar ve lnb yi ücretsiz değiştirdiler bugün. Şimdi tüm Trt kanalları var. Tek sorun ortak çanak olduğu için diğer kullanıcıların haberi yoktu ve yayınları gitti. Bende Asansöre bilgilendirme kağıdı astım Bakalım kaç tane komşu hızlı kurulum yapmayı biliyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.