Şimdi Ara

En iyi sniperlar CoD2 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
11.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 sn çok geç :D 10 salise falan desen neyse.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GENÇFIRAT

beni bi yere koyun counter olsun call of duty olsun adamı 1 saniye içerisinde hetşat vuriyim...

Waoww hetşat ha?
  • Bu konu komikazenin dedigi gibi HORTLAMIŞ bence.Böyle topic olur mu ya.O zaman bende çıkarım en iyi M1 kullananlar diye açarım topici.Lütfen böyle topicler olmasın!
  • quote:

Orjinalden alıntı: StaLLionS

Bu konu komikazenin dedigi gibi HORTLAMIŞ bence.Böyle topic olur mu ya.O zaman bende çıkarım en iyi M1 kullananlar diye açarım topici.Lütfen böyle topicler olmasın!

Sniper farklı bi silahtır,biraz da olsa tecrube ister.Bence konu o kadar da gereksiz değil
  • bu konuda benimde mesajım vardır kesin fx5200 lük ekran kartımla bile çok pis sniper kullanıyor(d)um..takımın snipçisiydim siz düşünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi affetmez -- 13 Haziran 2007; 12:51:21 >
  • Bende Bir Aralar Baya Bir Oynamıştım Sniper Olarak Git Gide Pro Oluyodum.Fakat Call Of Duty 2 de Hiçbir Server a Giremeyince Birkaç Sefer Sıkıldım Sildim.Kar 98 İyi Kullanırım. Nickim KaraKurt tu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faivelley -- 13 Haziran 2007; 14:47:29 >
  • "TigerLopus" tabiki o herif osn de en iyi oyuncu seçilmisti adam sniper dı ... zaten geçen benimle aynı serverdaydı. adam nasıl oluyoda o kadar seri vurabiliyor ( hayır wh vs. kullanmıyor )
  • Musakkayı tek geçerim..
  • nadiren koptugum zamanlar olurdu snip aldıgımda ama bıraktım codu
    benim sniperlarda favorim bozkurt su anda redfox da
  • ingilizlerin sniperi süper ya
  • Einfield'ın en büyük avantajı 10 mermi olması. Ama Kar98k'yı ve Springfield'ı hiç bir şeye değişmem. ^^
  • İngilizlerin sniperi çok kolay dolduruluyor.Kar98 ve diger sniperler içersinde en iyisi lee enfield sniperi bana göre.
  • Serverlardaki en iyi Sniperları tartışıyor topic.. Silahları değil arkadaşlar...
  • Evet silahlara kaymayalım yavaş yavaş.
  • Roccoo derim..
  • lFOXl-White bana göre birde bizim klandan ^3lDHlGhost favori sniper arkadaşlarım.
  • ben oynasana.com a kayıtlıyım ve oraya istediğim zaman bağlanıp multiplayer yani canlı cod 2, cs source oynayabilirim. ama cod yada cs nin kurulu olması gerekir kurulu olursa sana bir program ismi verir onu indirip kurarsan kendi oyunlarını singleplayer oynayamassın (kurduğun oyun oynanmaz sadece)eğer özel üye olursan paralı ama hızlı bağlanırsın bedava ise saniye ile bağlanırsın(mesela 150sn vb.) cs içinde half life iki kurulu olması gerekir
    ve benim öyle bir arkadışım varki manyak kullanıyo benim gibiadi fear

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi everes1313 -- 18 Haziran 2007; 11:49:42 >
  • Benim fps 50lerde değilde 100lerde olsa benide konuşuyor olurdunuz Değişemedi gitti şu makine
  • hortlasin...
  • bende bu aralar snip olayının üstüne gidiyorumyakında en iyi snaypırcılar top10 listesine gireceğim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.