Şimdi Ara

Sivok'çular buraya... !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sivok demek bu takımın arkada taş gibi defansının içine etmek demek, saçma sapan goller yemek demek !

2 (!) gol de Sivok'un hatasından geldi (1nci gol ofsayt değildi)

Sizlere burada SS'lerle anlatmaya çalıştım:

1nci gol (ofsayt):
     Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

2nci gol:
     Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

Ersan da artık zırt pırt sakatlanmasın, onun olmadığı maçlarda Atınç oynamalı.
    Ayrıca bakınız =>http://forum.donanimhaber.com/m_97598973/tm.htm

İki şekerli bi sade hadi bana müsade

• sivok devri bitmiştir o kadar.hOLOSKO GİBİ AYNI .
  • Yerini bırakıp gidiyor sürekli. Hiç umut vermiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan 4 senedir bas bas bağırıyorum bu adam 4 senedir böyle
  • harbiden artık yerini bırakıp gidiyor zırt pırt rize maçındada gol yediğimizde kendini orta sahada taç çizgisinin ordaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

harbiden artık yerini bırakıp gidiyor zırt pırt rize maçındada gol yediğimizde kendini orta sahada taç çizgisinin ordaydı

Asteras maçı o

Hakikaten çok güvendiğim birisiydi. Sakatlıktan dönüşü rezalet. Hele Pedro Ersan ikilisinden sonra çok kötü oluyor. İbrrahim Toraman gibi olmuş yerini bırakıp abuk subuk yerlerde geziyor.
  • Sivok'tan cacık olmaz diyodum, hala daha diyorum. İstediği kadar milli olsun, bu halde bu adam orta sınıf bir defans oyuncusudur. Kafaya kafaya denk gelirse ne ala, yoksa yalan dolan.
  • Sivok hep böyleydi. Kafa golü atıyor diye iyi iyi dediniz. Stınç bile ondan daha iyi defans.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seri bitmedi devam ediyor:

Tottenham - Beşiktaş

Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

• quote:

Orijinalden alıntı: Taner1903BJK

Seri bitmedi devam ediyor:

Tottenham - Beşiktaş

Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

Sivok'çular buraya... !!

Sivok bu sene çok kötü oraya katılıyorumda..

Bu resimlerin hiç birine katılmıyorum.

Orda Sivok ve Pedronun arka arkaya oynaması tamamen taktik 2 senedir hep böyle oynuyoruz.Pedro önde basar Ersan arkada kalır..İlk defa mı görüyorsunuz?

Bu sene çok gol yemememizin sebebi bu taktik zaten.

Sosa adamını boş bırakmışada hiç katılmıyorum..Sanki maçı izlememiş gibi sadece resimlere bakarak sosa demişsin Veli o çalımı yemese hiç böyle bir pozisyon olmazdı.

• bence para ediyor gözüyle bakılıyorken satılmalı yada sözleşmesi yenilenmemeli.
  • Hata bulmak ici desersen elbet bulirsun hatalar..gol sirasinda da demistim icimden lan yine sivok yedirdi derler diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sivok bennim için FB derbisinde kendi kalesine kafa golü attıktan sonra bitmiştir
  • tamam sivok çok üst düzey bir defans oyuncusu olmayabilir ama her halükarda ersandan çok daha sağlamdır ve ayağa oynayabilir, ersan gibi her topu uzun kullanıp rakibe atmaz.
  • Dün sağ tarafta rakibini kaçırmasına bayağı bi sinirlendim. Çok yavaş kalıyor, adam aldı gitti.
  • Sivas maçında da net bir çalım yemişti ceza sahası önünde. Tehlikeli hareketler bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Dün sağ tarafta rakibini kaçırmasına bayağı bi sinirlendim. Çok yavaş kalıyor, adam aldı gitti.

Bu pozisyona bende takıldım bana sorarsan Sivok toparlamaya başlamış geçen sefer söylediğimi yutturuyor.
  • Pedroyu çok beğeniyorum. Ama Sivok u Ersan dan başarılı buluyorum. Ne olursa olsun Ersan ın yaptığı bariz hatalar var malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeze-bee

tamam sivok çok üst düzey bir defans oyuncusu olmayabilir ama her halükarda ersandan çok daha sağlamdır ve ayağa oynayabilir, ersan gibi her topu uzun kullanıp rakibe atmaz.

Ersan fivot agir forvetleri iyi tutuyor . Ciru drogba turevleri . Welbeck abuyu gectim antalyali diarrayi bile tutamiyor malesef.sivokta hizlidegil yanliz hareketli oyuncuta hamle yapabilmesi ersana gore buyuk avantaj.sivokta pivotlara karsi kotu.bence rakip forvet tiplemesine gore pedronun partneri secilmeli. Benim favorim gol opsiyonuda oldugu icin yine sivok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.