Şimdi Ara

Pipo Work-W4 en ucuz Windows tableti olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Pipo Work-W4 en ucuz Windows tableti olacak

Geçtiğimiz yıllarda Aakash markasıyla dünyanın en ucuz tablet projesine imza atan Hindistan'ın ardından bu kez Çin dünyanın en ucuz Windows tabletini geliştirmek için kolları sıvadı.

Microsoft'un politikaları gereği uzun bir süre yüksek seviyelerde seyreden Windows tabletler artık 100$ seviyesine kadar inmiş durumda ve giriş seviyesi Android tabletlerle kapışacak hale geldi. Çin ise bunu bir adım öne götürmek istiyor.

Pipo Work-W4 adındaki tablet modeli şimdilik bir konsept ve kısa süre içerisinde hayata geçirilmesi düşünülüyor. 81$ civarında bir fiyat etiketi ile satılacak olan tabletin bir Intel işlemciden gücünü alması beklenirken, Windows 8.1, 1GB RAM ve 16GB depolama kapasitesi şeklinde özellikler sunacak. Bu seviyede Pipo Work-W4 modeli Android modelleriyle sıkı bir rekabete girebilir. 

Şu ana kadar ucuzluk sıralamasında 8 inçlik Elmdoor Windows tableti 100$ fiyatı ile dikkat çekerken, Toshiba Encore Mini WT7 120$ ile onu takip ediyor. Pipo Work-W4'ün ne zaman piyasaya çıkacağı bilinmiyor ancak fiyat çizgisinin daha ne kadar aşağı ineceği merak konusu. 

Kaynak:http://www.wpcentral.com/pipo-work-w4-windows-tablet-could-launch-well-under-100

• Bunları yapanlar windows8.1 telefon yapmayı niye denemiyorsa,RT değil tam sürüm,ilginç olurdu.5.5 inç yada 6inç falan

• Bunlar güzel haber teknolojiyi her kesime yaymak Lazım

• 1 gb olmamış

• Kanserden hızlı ölmek daha da kolay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gece772 -- 27 Eylül 2014; 23:42:44 >
  • Direk çöp, android kursan iş yapabilir belki ama windows ile geldiği gibi çöpe..

• Bedava w9 verirlerse alınır yoksa windows kullanılmaz.
  • Çalışırken görmeden yorum yapmak çok gereksiz. Lenovo miix8 800 tl ye tam bir bilgisayar olmuş buda olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu marka adam gibi türkiyeye gelse de alsam. çok güzel cihazları var bulamıyorum. pipo p8 almak isterdim mesela

• Banggood da e-mail promosyonuyla 99$ a geliyor
    http://m.banggood.com/PIPO-W4-Intel-Baytrail-T-Z3735G-Quad-Core-8-Inch-Windows-8_1-Tablet-p-950941.html?utm_design=11&utm_source=emarsys&utm_medium=Mail_men106_email&utm_campaign=newsletter-emarsys&utm_content=misue&emst=w7AUBsUfGJ_29600_1130290_34
    Tabletten girdigim icin hep mobil versiyonu geliyor desktoptan tiklaninca link gelir mi bilmiyorum. En kotu ihtimal %6 indirimsiz gorursunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozciva

Banggood da e-mail promosyonuyla 99$ a geliyor
    http://m.banggood.com/PIPO-W4-Intel-Baytrail-T-Z3735G-Quad-Core-8-Inch-Windows-8_1-Tablet-p-950941.html?utm_design=11&utm_source=emarsys&utm_medium=Mail_men106_email&utm_campaign=newsletter-emarsys&utm_content=misue&emst=w7AUBsUfGJ_29600_1130290_34
    Tabletten girdigim icin hep mobil versiyonu geliyor desktoptan tiklaninca link gelir mi bilmiyorum. En kotu ihtimal %6 indirimsiz gorursunuz.

10 inç t100 ekranı bile küçük geldi bana ki 8 inç çekilmez en az 11 inçlik uygun fiyatlı öneriniz var mı?

• ozciva O kullanıcısına yanıt
    Hocam gümrüğe takılma riski nedir bu cihazın limit 75 dolar diye biliyorum en son
  • Toshiba nın 120 usd.fiyatlı cihazını nasıl temin edebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Akasha_Ether

şu marka adam gibi türkiyeye gelse de alsam. çok güzel cihazları var bulamıyorum. pipo p8 almak isterdim mesela

piponun ürünlerini codegen satıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Orijinalden alıntı: Akasha_Ether

şu marka adam gibi türkiyeye gelse de alsam. çok güzel cihazları var bulamıyorum. pipo p8 almak isterdim mesela

piponun ürünlerini codegen satıyor.

Bir göz attım ama göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: neo01470

Direk çöp, android kursan iş yapabilir belki ama windows ile geldiği gibi çöpe..

Ne alakası var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: ozciva

Banggood da e-mail promosyonuyla 99$ a geliyor

10 inç t100 ekranı bile küçük geldi bana ki 8 inç çekilmez en az 11 inçlik uygun fiyatlı öneriniz var mı?

Lenovo miix 2 11.6 var ama fiyatı tuzlu.Piyasadaki en iyi cihazlardan biridir.

http://m.bimeks.com.tr/Urun/143059

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.