Şimdi Ara

Samsung Tasarım Mühendisleri İntihar Mı Etti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yalnız ben mi böyle düşünüyorum bilemiyorum ama Samsung S4'ten sonra saçma saçma tasarımlarda boyutlarda telefon çıkarmaya başladı. Bakınız S5, Note 4 vs. vs. Neden diyeceksiniz? Çünkü örneğin S4 ile S5'i yan yana koyun S5 taklit ürünü gibi gözüküyor, ekran ile kasa arasındaki boşluk daha geniş ama S4'te öyle değil. Sonra Note 4'te aynı öyle. Ne yapmaya çalışıyor bunlar anlamadım. Siz ne düşünüyorsunuz?

• Katılıyorum bende,su an bir tek Edge bin tasarımı hoşuma gitti.Birde S2 iyiydi.Diğerlerinde S3 Mini de Alsan S5 le ayni.Samsung tasarım ve arayuzu değiştirse çok basarili olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

Katılıyorum bende,su an bir tek Edge bin tasarımı hoşuma gitti.Birde S2 iyiydi.Diğerlerinde S3 Mini de Alsan S5 le ayni.Samsung tasarım ve arayuzu değiştirse çok basarili olur.

Ya ne bileyim şu an bende s4 var cihazın tasarımı çok şık ama kasa kalitesi iyi değil. Bundan sonrakilere s5 olsun note4 olsun berbat tasarım ne olacak böyle bilmiyorum. S6 çıkar mı acaba düzeltirler mi onda diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.