Şimdi Ara

!!iPhone 6S/6C!! TASARIMLARI VİDEOLU&SS'Lİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
2.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MattyB

quote:

Orijinalden alıntı: FenBilgini

quote:

Orijinalden alıntı: MattyB

Daha 6S çıkacak acele etmeyin

6c istiom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çıksa çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chicago PD

Çıksa çok güzel olur.

xeske
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

eğer böyleyse böbreğimi satar alırım . Bence apple C serisi üzerinde durmalı bu kadar şık bir tasarım görmedim. Bana metali savunmayın sevmiyorum
  • UP
  • ._.
  • up
  • Up pls

• 6c çıkmaz gibi geliyor bana hem birde 6c garip geliyor

teknosadaki satıcı söylemişti onların şubesinde 5c hiç satılmamış hatta soran bile olmadı demişti.Banada 5c çok hoş görünüyor ve bende genellikle plastik seviyorum, anneme telefon bakışımızda 5c için berbat plastik hiç bulaşmayın demişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kombl -- 2 Ekim 2014; 19:19:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nakit Para

6c çıkmaz gibi geliyor bana hem birde 6c garip geliyor

teknosadaki satıcı söylemişti onların şubesinde 5c hiç satılmamış hatta soran bile olmadı demişti.Banada 5c çok hoş görünüyor ve bende genellikle plastik seviyorum, anneme telefon bakışımızda 5c için berbat plastik hiç bulaşmayın demişti

Türkler özel olarak sevmio c serisini ...

• Hocam bu kadar kısa surede konuyu 4 kere uplamanızda ki amaç nedir?

6c hakkında düşüncem ise cihazın gelmeyeceği yönünde zaten 2 telefon ile piyasaya giriş yaptı seneyede ikisinin s modellerini çıkartacak 3. bir telefon çıkaracağını düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

Hocam bu kadar kısa surede konuyu 4 kere uplamanızda ki amaç nedir?

6c hakkında düşüncem ise cihazın gelmeyeceği yönünde zaten 2 telefon ile piyasaya giriş yaptı seneyede ikisinin s modellerini çıkartacak 3. bir telefon çıkaracağını düşünmüyorum.

Uplamayı abartmışım pardon .
    Ya ben 5c kullanıom ve bayılıorum bu seriye imkanım olsa tüm renklerinden alırdım o derece seviorum. Ya 6c 7c olmazsa ben napcam ? Elbet bi gün 5c yi bırakcam ve aynı polikarbon kalitesinde iphone bulamıcam. Sanırım ios ile 5c de buluştum ve 5c de ayrılacağım. Bitti apple artık benim için. Sizin gibi sevemiyorum metali. Özellikle golddan nefret ediom herkes de onu alıo ilginç

• quote:

quote:

Ya ben 5c kullanıom ve bayılıorum bu seriye imkanım olsa tüm renklerinden alırdım o derece seviorum. Ya 6c 7c olmazsa ben napcam ? Elbet bi gün 5c yi bırakcam ve aynı polikarbon kalitesinde iphone bulamıcam. Sanırım ios ile 5c de buluştum ve 5c de ayrılacağım. Bitti apple artık benim için. Sizin gibi sevemiyorum metali. Özellikle golddan nefret ediom herkes de onu alıo ilginç

Space gray alın hocam arkasına polıkarbon kılıf takın veya silikon kılıf çok abartılacak ıosu bırakacak bir durum yok ortada.

• quote:

quote:

quote:

Space gray alın hocam arkasına polıkarbon kılıf takın veya silikon kılıf çok abartılacak ıosu bırakacak bir durum yok ortada.

5c beya ile sonuna kadar gidicem bakalım kaç yıl dayanıyor

• Up :)

• 5c cikmasinin sebebi iphone 5'in uretim maliyetinin yuksek oldugundan dolayi. Apple bir onceki modelinde 100$ gibi indirim yapip satmaya devam eder. 5s ciktiginda 5c yi cikardi ve onu onceki model gibi 100$ gibi indirimli satti. 5c satislari fiyasko oldu apple cok memnun kalmamistir bu durumdan. Ancak ben 6s ciktiginda yine uretim maliyeti yuksek deyip 6c uretebilirler diye dusunuyorum.

• Video gerçekten iyi olmuş. Apple büyük ekran çıkarmaz diyorlardı. Ama oldu bakarsınız seneye hem c hem de s serisi gelir. Ama c serisinde ön kısım beyaz olsa daha iyi olur 5 te olmamıştı o yüzden beğenmemiştim

• Animasyon ve tasarım çok başarılı, yapanın ellerine sağlık. Böyle bir şey çıksa ve siyah seçeneği de olsa keşke, ben çok beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

5c cikmasinin sebebi iphone 5'in uretim maliyetinin yuksek oldugundan dolayi. Apple bir onceki modelinde 100$ gibi indirim yapip satmaya devam eder. 5s ciktiginda 5c yi cikardi ve onu onceki model gibi 100$ gibi indirimli satti. 5c satislari fiyasko oldu apple cok memnun kalmamistir bu durumdan. Ancak ben 6s ciktiginda yine uretim maliyeti yuksek deyip 6c uretebilirler diye dusunuyorum.

Geçen haberlerde okudum iphone 5c sandığımızdan daha çok satıldı diye. Gam 12.6milyon satmış. Bence azımsanamaz. Bu da demekki 12.6 milyon c serisi sevenler gözardı edilemez. Edilmemeli lütfen apple c yi bırakma

• Metalde seviyorum ama 5.resim gerçekten güzel bir tasarım. Ama bu biraz tasarım değişikliği oluyor apple 7 de böyle bişi yapar seçeneklerini tüketmez. Birde bu boyutlardaki model için köşeli tasarım biraz kullanışsız olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.