Şimdi Ara

Kulaklık önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 500 tl ye kadar müzik kulaklığı önerisi istiyorum cok fazla müzik dinleyen birisiyimdir sağlam bir kulaklık istiyorum. Teşekkürler :)

• Sony mdr-1R. Türkiye'de gayet güzel fiyatlara alınabiliyor emsallerine göre gayet uygun fiyatlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba her yere artık afişe ettim ama yine yazmak istiyorum elimde gerçekten kaliteli olduğunu düşündüğüm bir kulaklık var audio technica es700 yanında esw9 earpadleri var pahalı earpadlerdir
    350tl fiyat biçtim bana gelişiş 520tl ye patladı ikinci el olduğu için 170 tl den vazgeçtim bilgi almak istersen mesaj atarsın ayrıca sony mdr1r türkiyede bile 650 tl civarıydı bi ara satılırken
  • Su koskaca ülkede audio technica es700 nedir bilen yok mu o kadar bass kulaklığı arıyosunuz gidip beats alıosunuz elinize kadar getirdim kulaklık var başkası kullansın diyorum ama
    yani hem bass kısmında hemde mid kısmında bu kadar başarılı olan bir kulaklığı duymamak garip
  • elimde orjinal sıfır beats tour kulaklık var,Paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum fiyatı 380 Tl ilgilenirseniz fiyatta anlaşırız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.