Şimdi Ara

Canon PIXMA E514 Canon PIXMA MG3550 Canon PIXMA MX395 hangsiini tavsiye edersiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • millet bu 3 yazıcıdan birin alcam bitmiyen kartuş takılacak başında söyliyim hp almayı panlamıyom neden mi derseniz yazıcı kartuşu bulamadım maraşta şimdi bana hangisini önerirsiniz

• up
  • Ben de aynı sorunun cevabını merak ediyorum, fikri olan yok mu ?
  • hashus000 H kullanıcısına yanıt
    3550 çok güzel tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbli_s.osman

3550 çok güzel tavsiye ederim

Çok teşekkürler, ben de bugün aynen öyle yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hashus000 -- 26 Mart 2015; 20:17:20 >
    bitmiyen kartuşlu mu aldın yoksa bksiz mi
  • quote:

bitmiyen kartuşlu mu aldın yoksa bksiz mi

Bitmeyen kartuşlu aldım ancak mürekkebi Lustre marka, Gaziantepli bir firma, yerli üretim. Hakkında yorum aradım ama bulamadım. Firmayı aradım, ilgiliydiler, haliyle mürekkebimiz de iyidir dediler. Örnek fotoğraf istedim ama sanırım halihazırda yoktu. Artık gelince nasılmış göreceğim. Mürekkep fiyatı piyasaya göre oldukça ucuz ama kalitesi nasıl hiç bilmiyorum.

Satın aldığım link ise bu:
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/bitmeyen-kartuslu-mg3550-yazici-wifi-hediyeler-155343506

Ben biribenibitirsin diye bir sitrden aldim baya arastirma yaptim bu site daha iyi geldi cok iyi ilgilendiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben biribenibitirsin diye bir sitrden aldim baya arastirma yaptim bu site daha iyi geldi cok iyi ilgilendiler

Evet, biribenibitirsin oldukça konuşulmuş, sitelerinde kendi ithal ettikleri mürekkepler ve orjinal Canon mürekkep ile baskının fotoğraflarını da koymuşlardı. İyi görünüyordu.

Ben ucuz diye Lustre mürekkep tercih ettim, umarım memnun kalırım, gelince izlenimlerimi yazarım artık.
    Hmm anladim bnmde murekkep bitsin direk pholink murekkep deniyecem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hmm anladim bnmde murekkep bitsin direk pholink murekkep deniyecem

Muhtemelen sıkıntı olmaz ama farklı mürekkep tiplerini karıştırmak uygun mu diye de araştırmak lazım bence, belki birbiriyle reaksiyona girebiliyorlardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.