Şimdi Ara

CS GO için mouse öneri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler cs go için önerdiğiniz mouse var mı? Biraz ekonomik olursa iyi olur

• Steelseries raw veya sensei. Fiyati 250tl ama amazondan 110tl gibi bir fiyata geliyir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ekonomik dediğin buysa yüksek fiyat önerini düşünemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThiefInShadows

Hocam ekonomik dediğin buysa yüksek fiyat önerini düşünemiyorum

Güldürdün dostum. :) Bloody ürünlerine göz atabilirsin, ek olarak a4tech x7'de işini görür gibi.
  • Nihilous kullanıcısına yanıt
    Bloody hakkinda olumsuz yorumlar gordum de sen kullaniyor musun?

• 3 tuş mouse yeterli ise logitech g100 e bakabilirsiniz.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-g400s-gaming-mouse.html

bundan iyisi razer deathadder2013tür. lift-off mesafesi dışında pek farkı yok. lift off ne diyorsanhttps://www.google.com.tr/
  • ben oyuna başladığımda dandik bir mouse kullanıyordum silver 4 başlamıştım lige daha sonra a4 tech Bloody V7 aldım şuan Distinguished Master Guardian'ım , Legendry Eagle dan düştüm ruslar ve fransızlar yüzünden 70 lira gibi bir fiyatı var %30 indirimli günde alırsan vatandan 55 lira gibi bir fiyatla alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shizuo Heiwajima

ben oyuna başladığımda dandik bir mouse kullanıyordum silver 4 başlamıştım lige daha sonra a4 tech Bloody V7 aldım şuan Distinguished Master Guardian'ım , Legendry Eagle dan düştüm ruslar ve fransızlar yüzünden 70 lira gibi bir fiyatı var %30 indirimli günde alırsan vatandan 55 lira gibi bir fiyatla alabilirsin

Hocam bende amator oynuyorum profesyonele gecis yapacagim insallah.Mouse eskidi ve manevralari engelliyor o yuzden daha iyi birsey bakiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.