Şimdi Ara

Kısa sürede geçiş yaptığım için kampanyalardan yararlanamıyormuşum(!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi kaç gün önce PTTCELL'den Vodafone'a geçiş yaptım. Evimiz 5. katta olmasına rağmen 3G'yi geçtim 2G bile 2 3 çubuk çekiyor. Görüşme kalitesi berbat sesim geliyor mu demekten gına geldi. Bugün Avea'ya geçiş yapayım dedim bayiideki adam bana 3 ay geçmeden geçiş yaparsan kampanyalardan yararlanamazsın dedi. Böyle bir şeyi ilk defa duydum. Bilgisi olan varsa yazarsan sevinirim.

• güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avea çekiyormu ki vodafonun çekmedi yerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative BLack

avea çekiyormu ki vodafonun çekmedi yerde

Daha önce pttcelldeydim aveanın altyapısını kullanıyor. 3G yarım olsa da 2G Full çekiyordu. Vodafone'da 2g bile çekmiyor. Çok pişman oldum. Turkcell de aynı şekilde berbat çekiyor bizim evde.

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Yeni kampanyalardan yararlanamazsınız bu sadece avea da değil diğer operatorlerde de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: _erdal_

Yeni kampanyalardan yararlanamazsınız bu sadece avea da değil diğer operatorlerde de var.

Hocam yeni kampanyalar derken biraz daha açar mısınız? Yani geçiş yapanlar için yapılan kampanyalar mı?

• quote:

12.09.2014 tarihi ve sonrası Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Yani bilmiyorsan sallama geçebiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapper54

quote:

12.09.2014 tarihi ve sonrası Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Arkadaşım bilmiyorsan sen sallama bi iki istisna gösterip milletin aklını karıştırma. telden yazıyorum aveanin sitesine git kampanyalar kısmıni iyi oku. gelipte burda sallama deme

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trapper54

quote:

Arkadaşım bilmiyorsan sen sallama bi iki istisna gösterip milletin aklını karıştırma. telden yazıyorum aveanin sitesine git kampanyalar kısmıni iyi oku. gelipte burda sallama deme

arkadaşım bilmediğin şeyi konuşma müşteri hizmetlerindende teyit aldım neyin kafasını yaşıyon 30 lira bi ücret yansıyor okadar geçebiliyorsun

• trapper54 T kullanıcısına yanıt
    Numara taşıma ile gelen ve İkili 1000
    Paketi'nin yeni müşteri teklifinden
    yararlanacak numara eğer daha önce
    Avea numarası ise, numaranın tekrar
    Avea'ya taşındığı tarih ile numaranın
    Avea'dan taşınmış olduğu tarih arasında
    en az 90 gün geçmiş olmalıdır.

iyi oku arkadasim

Buda linkwww.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/Ikili1000PaketiYeniMusteri

• ya sen anlamıyon ya ben anlatamıyorum prime mini tarifesi için sordum geçebiliyorsun dedi senin dediğin 90 gün yeni alınan hatlar için bilip bilmeden konuşma ve kendi hattım içinde konuşuyorum avedaydım bugün vodafona geçişim yapıldı yarında avea prime mini tarifesine geçiş için başvuracağım ekstra olarak 30tl faturama yansıyacak!!!
    o zaman bunu da oku
    Buda başka bi kampanya

www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperUcluPaketYeniAvealilaraOzel

• arkadaşım PRİME MİNİ tarifesinden bahsediyorum sen bana kalkmışın eski başka tarifeyi anlatıyorsun göstersene bana prime mini tarifesindeki o şartı!!
    şimdi tekrardan aradım mh. aynısı diyorlar arar sorarsın iki dk. almıyor kopyalama yapmana gerek yok
    Arkadaşım peki konunun başlığın da prime yada prime mini gibi birşey görüyon mu da gelip burda bilmeden sallama diyorsun

• quote:

bak msjında yeni kampanyalar demişsin ve prime mini'de yeni kampayadır genelleme yaptığın için bende örneği ondan verdim
    sallama yerine arkadaşım bak bu kampanyada o şart yok demek daha güzel değil mi.

• quote:

sallama yerine arkadaşım bak bu kampanyada o şart yok demek daha güzel değil mi.

orda haklısın kusura bakma!!!
  • Dogru bilgi verilmis avea ve vodafone da 90 gun baska
    operatorde kalma sarti var,stabil musteri tutmak adina yapilan bir islemdir kendileri sadece turkcell bu sureyi 30 gun olarak tutar,babayigitce bir tavirdir bana gore.

• quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Dogru bilgi verilmis avea ve vodafone da 90 gun baska
    operatorde kalma sarti var,stabil musteri tutmak adina yapilan bir islemdir kendileri sadece turkcell bu sureyi 30 gun olarak tutar,babayigitce bir tavirdir bana gore.

Yalnız hocam ben aveada değildim pttcelldeydim avealı olmadım şuana kadar. Eğer pttcellde avea olarak sayılıyorsa bu durum geçerli galiba.

• yan sanayi tum cell olanlar avea dir avea hizmetidir zaten,boyle yapmasi da gayet normal yoksa surekli gecis kampanya vs gibi durumlar oldukca fazlalasir stabil musteri kaybi yasanir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.