Şimdi Ara

hangisi? CANON E514, CANON MG3550, HP 2545

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

CANON E514, CANON MG3550 veya HP 2545' den birini alıcam inşallah... kullananlar veya bilenlerden acil yardım bekliyorum

bu 3 modelden şimdilik aklıma yatan canon e514 var fakat bu modelde wifi olmaması biraz düşündürüyor...

diğer 2 modelde wifi var ama onların da baskı sayısı e514'e göre çok düşük kalıyor, sizce;

wifi yani kablosuz olsun ama fazla çıktı olmasın mı (500-600 sf civarı) yoksa wifi olmasın ama fazla mı çıktı olsun (1100-1200 sf civarı) ???

e514: 160 tl

mg3550: 170tl

2545: 180 tl

• Kimse yok galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dilerseniz Epson L110 Modelini sitemizden inceleyin

Epson L110 Ultra Düşük Maliyetli İnkjet Yazıcı uygun fiyatlı baskı ve düşük baskı başına maliyet sağlar. Yüksek hacimli mürekkep şişelerinin her bir seti 4.000 sayfaya kadar siyah ve 6.500 sayfaya kadar renkli baskı yapabilmekte, böylece hem siyah hem de renkli baskıda ultra düşük sayfa başına maliyet sağlamaktadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuzaaldim

Dilerseniz Epson L110 Modelini sitemizden inceleyin

Epson L110 Ultra Düşük Maliyetli İnkjet Yazıcı uygun fiyatlı baskı ve düşük baskı başına maliyet sağlar. Yüksek hacimli mürekkep şişelerinin her bir seti 4.000 sayfaya kadar siyah ve 6.500 sayfaya kadar renkli baskı yapabilmekte, böylece hem siyah hem de renkli baskıda ultra düşük sayfa başına maliyet sağlamaktadır

teşekkürler hocam da ben belirttiğim 3 modelden birini düşünüyorum..

• @the_japan
    hangisini alirsin bilmem ama kesinlikle bitmeyen kartus sistemini arastir derim...

bende canon e514 var bitmeyen kartus sistemli dedigim gibi. Yaklasik 15 gundur kullaniyorum gayet memnunum.

Ben @efesgrup 'tan aldim urunu. Siparisten elime ulasana kadar, kargoya kadar hicbir sorun cikmadi. Hizmet anlaminda gercekten takdir edilir.Buradan tesekkur ediyorum kendilerine de.

Son olarak, karar yine senin ancak normal yazicilarla bitmeyen kartuslulardaki alinan cikti sayfa sayilarini karsilastir ona gore karar ver derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaya

@the_japan
    hangisini alirsin bilmem ama kesinlikle bitmeyen kartus sistemini arastir derim...

bende canon e514 var bitmeyen kartus sistemli dedigim gibi. Yaklasik 15 gundur kullaniyorum gayet memnunum.

Ben @efesgrup 'tan aldim urunu. Siparisten elime ulasana kadar, kargoya kadar hicbir sorun cikmadi. Hizmet anlaminda gercekten takdir edilir.Buradan tesekkur ediyorum kendilerine de.

Son olarak, karar yine senin ancak normal yazicilarla bitmeyen kartuslulardaki alinan cikti sayfa sayilarini karsilastir ona gore karar ver derim.

Anladım hocam da açıkçası bitmeyen kartuş sistemli pek düşünmüyorum gerek fiyat gerekse de sorunsuzluk açısından zira ilk kez yazıcı alıcam

Siz genel itibariyle E514ü tavsiye ediyorsunuz galiba?

Son olarak yazıcıyı direkt 160a değil de, indirim kodu ile 130 civarına mal etmeyi planlıyorum...

• the_japan kullanıcısına yanıt
    Evet hocam gayet isimi goruyor gerek tarayici fonksiyonlari olsun gerek cikti kalitesi guzel yani.

• Anladım hocam, aslında E514ü direkt alacaktım ama wifili yazıcıları duyunca biraz muallakta kaldım, sonuçta kablosuz olarak rahatça çıktı alabilmek var

Wifi olmazsa ne kaybederim? Şuan onun hesabındayım

bu 3 modelden hangisi wifili bilemiyorum da , wifi modeline gore +100 TL demek olmazsa pek bir kaybiniz yok yine. Yaziciyi birkac bilgisayarla ortak olarak kullanmayacaksaniz problem olmaz. Hem ortak kullanim icin wifi ozelligi olmayan yazici alsaniz da server uzerinden yine baglanirsiniz bence cok onemli degil

bu paralarda wifi olmasın önceliğiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

bu paralarda wifi olmasın önceliğiniz.

Hocam öncelik degil de, ihtiyaç - eksiklik diyelim, wifisiz alırsam baya içimde kalacak gibi

• Eğer almadıysanız MG3550 önerebilirim. Daha 1 kere çıktı aldım ama beğendim. Otomatik olarak arkalı önlü basabiliyor, wifi özelliği var, sessizleştirme diye bir seçenek var sesi azaltıyor ama biraz yavaş yazıyor sessizleştirince. Hızlıaldan beyaz renk olanını aldım en ucuz oradaydı gördüğüm kadarıyla. Yanında 1.8M usb kablosu ve panda 2014 pro antivirüs gönderdiler. Kargo 5.5TL ydi sanırım. Doldurulmasında da bir sıkıntı yokmuş herhalde ama daha set alıp da denemedim yeni olduğu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

Eğer almadıysanız MG3550 önerebilirim. Daha 1 kere çıktı aldım ama beğendim. Otomatik olarak arkalı önlü basabiliyor, wifi özelliği var, sessizleştirme diye bir seçenek var sesi azaltıyor ama biraz yavaş yazıyor sessizleştirince. Hızlıaldan beyaz renk olanını aldım en ucuz oradaydı gördüğüm kadarıyla. Yanında 1.8M usb kablosu ve panda 2014 pro antivirüs gönderdiler. Kargo 5.5TL ydi sanırım. Doldurulmasında da bir sıkıntı yokmuş herhalde ama daha set alıp da denemedim yeni olduğu için.

hayırlı olsun hocam, pişman olmadığınıza eminim, iyi seçim

kablosuz kullanım nasıl sizce ? mesela sadece iphoneler mi yoksa android telefonlar da kablosuz yazdırabiliyor mu ?

veya; kısacası, daha az yazsın ama iyi ki kablosuz almışım dedirtecek kadar işlevsel mi wifi ?

• Teşekkürler, çok daha iyisi sizin olsun inşallah. Önceden yazıcı monitörün yanında olduğu için bana sıkıntı çıkarıyordu tarama falan yaparken, masaüstüne bağlı duruyordu. Şimdi sehpanın üstüne koydum çok rahat oldu. Dizüstünden çıktı alıyorum, masaüstüne wifi adaptör almayı düşünüyorum hatta. Kablosuz benim için iyi oldu. Az çıktı aldığım için kablosuz + az çıktı benim için sorun olmuyor. Androidde denemedim, appleda deneme şansım yok. Androidde denersem yazarım.
  • Androidde denemeye calistim hocam ama uygun office programi bulamadim yazicidan cikti alabilecegim. İndirdiklerim hep bulut servislerine yonlendiriyor yazdir dedigim zaman.

• hocam android markette Canon Easy - Photo Print ve PIXMA MAXIFY Printing Solutions programları var, yorumlarında başarıyla çalıştıkları falan yazıyor, bunları da denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

hocam android markette Canon Easy - Photo Print ve PIXMA MAXIFY Printing Solutions programları var, yorumlarında başarıyla çalıştıkları falan yazıyor, bunları da denediniz mi?

Yok denememiştim onu, office programlarını denemeye çalışmıştım, bayramdan sonra deneyim inşallah. Bu arada iyi bayramlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

hocam android markette Canon Easy - Photo Print ve PIXMA MAXIFY Printing Solutions programları var, yorumlarında başarıyla çalıştıkları falan yazıyor, bunları da denediniz mi?

Yok denememiştim onu, office programlarını denemeye çalışmıştım, bayramdan sonra deneyim inşallah. Bu arada iyi bayramlar :)

Tamamdır hocam, size de hayırlı bayramlar
  • hort bende e514 ve mg3550 arasıdnayım :D şuan alıcam biribenibitirsiğn.com dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

hort bende e514 ve mg3550 arasıdnayım :D şuan alıcam biribenibitirsiğn.com dan

Hocam e514 aldim, gayet memnunum; dusunenlere kesinlikle tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.