Şimdi Ara

Flipboard artık Windows Phone ekosisteminde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Flipboard artık Windows Phone ekosisteminde

Neredeyse bir yıl önce sözü verilen ancak tamamlanması bugüne kadar geciken Flipboard artık Windows Phone kullanıcılarının da beğenisine sunuldu.

Kişisel dergi sloganını kullanan uygulama CNN, Elle gibi pek çok kaynaktan en güncel haberleri dergi tadında okumanızı sağlıyor. Seçtiğiniz kategorilerde haberler size sunulurken, beğendiklerinizi kendi derginizde saklayabilir bu dergileri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Başlangıç ekranına canlı karo ekleyerek favori kaynaklarınıza kısayoldan ulaşabiliyorsunuz.  

Uygulama resmi olarak indirmeye sunulsa da halen erişilememe sıkıntıları mevcut ve firma hazırlıkların henüz tamamlanmadığı için uygulamaya erişim sıkıntısı yaşandığını belirtiyor. Uygulama 512MB RAM belllekli cihazları desteklemiyor. 

• Uygulama siz haber yapana kadar kaldırıldı bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • )) 512 MB ))

Apple İphone 4s sahipleri gülüyordur!

• Windows Phone işte

• 512 mb ramla telefonun açıldığına şükrediyorum bazen
  • Gelmiş geçmiş en çöp uygulama.

• O zaman wp sisteminin yarısı alamayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 512mb...
    anlamıyorum ne var sanki bu uygulamada da 512mb ram istiyor 512de asphalt 8 oynayabilirken saçma bi dergi uygulaması 1gb ram diye diretiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 27 Eylül 2014; 23:52:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

512mb...
    anlamıyorum ne var sanki bu uygulamada da 512mb ram istiyor 512de asphalt 8 oynayabilirken saçma bi dergi uygulaması 512mb ram diye diretiyor.

+512

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erişim sıkıntısı yüzünden düzenlenmek üzere kaldırılmış. Hay alskmdlmkfd
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.