Şimdi Ara

Casio'dan özçekim tutkunlarına yönelik yeni bir bas-çek kamera

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Casio'dan özçekim tutkunlarına yönelik yeni bir bas-çek kamera

EXILIM TR serisi ile özçekim tutkunlarına yönelik başarılı dijital fotoğraf makineleri ile tanınan Casio, seriye yenilenmiş bir sensör ve lens barındıran yeni bir model ekledi. 

EX-TR50 modeli önceki modellere nazaran daha büyük 1/1.7 inçlik CMOS yığın sensör barındırıyor. Bu sayede sensöre gelen ışık miktarı artıyor ve düşük ışıkta bile yüksek kalitede resimler çekilebiliyor. Bu sensör firmanın EX-100 modellerinde de kullanılıyor. Yeni bir şekillendirilmiş cam lens ile sensörün görüş açısı artırılmış.

Full HD video kaydı yapabilen EX-TR50, 50MB dahili belleğe sahip ve 16GB'a kadar da hafıza kartları ile artırılabiliyor. Çift işlemci ve iki paralel görüntü işlemcisi taşıyan EXILIM Engine yongadasistemi sayesinde cihaz çok hızlı açılıyor ve odaklama yapıyor. 

Cihazın 3 inçlik 640x480 piksellik kapasitif LCD ekranı aynı zamanda bir ayna vazifesi görürken, entegre stand ile en iyi özçekimler için farklı açılarda ayarlamalar yapabiliyorsunuz. Bu stand ayrıca tek el ile tutuş için de işe yarıyor. 

Yazılım tarafında ise Güzellik Modu teninize göre 12 farklı ton seviyesi seçmenizi sağlıyor. Ayrıca en iyi fotoğraf için nasıl pozlar vermeniz gerektiğini anlatan bir sistem de mevcut. Model ilerleyen aylarda 1100$ yaklaşık fiyat etiketi ile satışa sunulacak.  

Kaynak:http://www.casio-intl.com/asia-mea/en/news/2014/tr50_detail/

• sene 2004

• 1100 dolar mı ?

• 1100 dolara çok rahatlıkla DSLR ya da aynasız bir set kurulur. Abartmışlar.
  • Bunu anca japonlar alır
  • Gidin kamera alıp nefs-i suret yapın bu paraya bunu alacaginiza

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

sene 2004

budur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 farklı renk den alabilirsiniz

• çöp
  • Özçekim nedir aga ? yine türkçeye zorlama bi kelime sokmaya çalışıyolar. esefle kınıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmethi

Özçekim nedir aga ? yine türkçeye zorlama bi kelime sokmaya çalışıyolar. esefle kınıyorum.

Sen selfiden devam et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1100$ :(

• 1100 Dolar mı?

Sony Z3 ün kamerası da gece iyi çekiyor. Ben ondan alayım.
    Üstüne kalanla da boğazda yemek yeriz ailece...

• 1100 dolar gereksiz bir cihaza verilir mi? Oz cekimi agirlikli olarak gencler kullaniyor. O paraya giderler iphone alirlar onunla oz cekim yaparlar. Ey Casio sen saat yap.

• Kimsede dememişki bu kamera kaç megapiksel. Ben söyleyeyim bari, 11 megapiksel.

• te aallam ya

• bakıyorum artık daha selfie demiyorsunuz.

• Nefsi suret yazsanızya öz çekim nedir

• O paraya iyi denilebilecek bir dslr birde lens alınır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.