Şimdi Ara

Fuat Avni: Türkiye IŞİD'e operasyon düzenler ise ülkede kanlı eylemler olacaktır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Fuat Avni: Türkiye IŞİD'e operasyon düzenler ise ülkede kanlı eylemler olacaktır

(En Son Oy Tarihi: 27.10.2014)
Giriş

Not: Bu bir siyaset konusu olmayıp toplumsal hassasiyet konusudur.
    Lütfen siyaset yapmayınız, görüşünüzü ve tahmininizi belirtmekle yetininiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00FFCC -- 27 Eylül 2014; 0:47:23 >

• Karışmamalıyız, ekonomimiz iyi kötü giderken işide bulaşmak EKONOMİK KRİZ'den başka bir işe yaramaz. Ülkemizde bir sürü İşid'e destek verebilecek insanlar olduğunu düşünüyorum ve büyük şehirlerin birinde bomba patlata bilirler, ve BİZ BUNU İSTEMEYİZ.
  • Halka saldırırlarmı bilmiyorum işidin içinde türklerde var ve ciddi türk desteğide var diye düşünüyorum. Ama saldırırlarsa polismerkezlerine polsilere ve askerlerimize saldırır bu alçaklar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şehirlerimizde etkinlikler düzenliyorlar yayınlıyorlar, yaralıları bizim hastanelerde tedavi ediliyor hatta kendi hastanelerini kuruyorlar, sözde başbakan terör örgütü demeyi bırakın neredeyse sevimli göstermek için kırk takla atıyor, bizim dünya liderimiz israil de israil diye konuşup duruyor ışid israil gazze operasyonunda ölen insanların toplamını bir günde öldürüp rekor denemeleri yapıyor,... bu uzar gider

ama birleşmiş milletler konusunda haklılar, birleşmiş milletler cacık bir kurum olmasa afrika iç savaşlarında ve suriye iç savaşında radikal terör örgütlerine destek vererek katılan bir ülkeyi bırakın cumhurbaşkanını çıkarıp konuşturmayı bir saniye bile örgütte tutmayıp her türlü yaptırımı uygularlar

ışid saldırı düzenlermiye gelirsek de düzenlese de düzenlemese de nasılsa hepsi israil oyunu der geçeriz milletçe

• biri bana ikinci şıkkın ironi yapmak maksadıyla orada olduğunu söylesin :/
  • Tüm haber kaynaklarini kuruttuk da fuatavni denen fethullahin köpegindenmi haber alacagiz fuat avninin dedikleri dogru ciksaydi simdi Akparti iktidari gitmis CHP iktidardaydi cumhurbaskanimizda Recep Tayyip Erdogan degil Ekmeleddin olacakti...
    Kendinize kargayi klavuz edinmeyin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimone

Tüm haber kaynaklarini kuruttuk da fuatavni denen fethullahin köpegindenmi haber alacagiz fuat avninin dedikleri dogru ciksaydi simdi Akparti iktidari gitmis CHP iktidardaydi cumhurbaskanimizda Recep Tayyip Erdogan degil Ekmeleddin olacakti...
    Kendinize kargayi klavuz edinmeyin...

Boş beleş bir insan olduğunu kanıtladın, tebrik ederim. olaya tamamen objektif bakarsan yazdıklarının hepsinin doğru olduğunu çok rahat görebilirsin ama ilk olarak at gözlüklerini çıkar etrafını daha rahat gör.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biride cikip demiyor ki bu fuat avni kim ?

Sozde akplilere koyun dersiniz adamin binlerce koyun takip ediyor

biri de demiyor ki aga iyi hosta sen kimsin ?

• Adam hiç bir zaman akp gidecek chp gelecek demedi. Tek yaptığı onların içinde olduğu için gerçek yüzlerini gösteriyor. Tiran da tayyip oluyor. Işidi besleyip büyüttüğümüzü cüme alem biliyor. ABD'ye söz verdin diye şov yaparsa terörist kendisini büyüteni de vurur. Bunu söylemek için fuatavni olmaya gerek yok.

• Türkiye'de bu örgütü destekleyen çok soysuz var. Operasyon yapılacaksa önce içimizdeki soysuzlar temizlenmeli. Onlara destek veren, yardım edenler bulunmalı.
    Bu adamlar Irak'ta eline geçirdiği Şii, Türkmen, Kürt, Arap,kısacası "benden olmayan" mantığıyla eline geçirdiği din,dil,renk gözetmeksizin katlediyor.
    Türkiye kara operasyonu yapmamalıdır ancak hava operasyonuna destek vermelidir(şuan için). Kaldı ki RTE ABD'ye bu konuda söz verdi. Askeri,siyasal vs. her türlü yardımı gerekirse yapacağız demişti.
    Eğer bu örgüte büyük bir darbe vurulmazsa yakında Türkiye'de de çok rahat bir şekilde büyümeye devam edip, elini kolunu sallayarak örgütlenmeye, sokaklarda adam toplamaya devam edecektir.

• Siyaset yapma diyorsunda şunu soylemeden edemiyorum.Eğer ışid TÜRKİYE ye saldırırsa bizim halkımız gene Akp hükümetini hakla bulacaklar ve şu sözü soylicekler 'Sanki Chp veya Mhp olsa saldirmazlardı' ama bilmezlerki bu örgütü büyüten rte. Neyse fazla size gerek yok duvara konuşmuş gibi hissediyorum kendimi her seferinde.Adamların parti görüşü şu şekilde

• Ülkenin çoğu yerinde büyük yapılanma içindeler bu belli zaten. Bu adamlar gidipte eline keleş alıp ta ta ta öldün çık modunda olduklarını sanmıyorum. Canlı bomba eylemleri düzenlerler bence.
  • Bu adamlar pkk, pyd ve peşmergenin üçünü birden haşat ediyorsa türk ordusunun yıllardır yapamadığını yapıyorsa o kadar da düşman olamam.
    Türkiye kendine baksın kuzey ıraktaki türkmenleri vize yok diye almadılar kürtlerin yüzbinlercesini aldılar.Sanki pasaportları vardı.
  • Müdahale etsek ayrı bi dert, etmesek ayrı bi dert. Ama ben örgüt daha fazla büyümeden hava operasyonlarına katılmamız taraftarıyım. Ülke içinde de ne kadar IŞİD teröristi varsa yakalanmalı. Hatta sempatizanları bile içeri alınmalı bence. Polis IŞİD bayraklı, tişötlü birini gördüğünde anında gözaltı.

Bombalı eylemler de olacaktır malesef. Bizi bu bataklığa sokanlar utansın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fuat Avni şu ana kadar ne dediyse çıktı.Nur cemaati üyesi değil,kendi de dedi ulusalcı biri gibi geliyor bana.

Bu hükümetin gitmesini bir çok düşünebilen kişi istiyor ama ortalık yıkılmadan da gitmeyecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbaba89 -- 27 Eylül 2014; 12:43:14 >
  • edit: Eski haber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00FFCC -- 24 Ekim 2014; 14:06:03 >
  • İstihbarat olsa güvenirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sayeh-eh Khodah

Metro'da "güvenlik sebebiyle" gsm ve internet kullanımı yasaklandı.
    Anlaşılan o ki; birileri "uzaktan kumandalı bomba istihbaratı" almış.

Metroya binmiyorum.

Kaynak?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.