Şimdi Ara

GENERAL MOBİLE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ben yeni general mobile telefon aldım. 2 sorunum var kullananlar veya bilgisi olanlar ilgilenirse cok iyi olur.ilk sorunum face uygulamasında videoları izleyeniyorum ama intrnetten girdimde izliyorum.2. sorunum ayarlar menüsünden uygulamlara girdigimde dahili hafiıza 700 mb dolu 1,3 gb bos diyo yani toplam 2 gb oluo bu ne anlama geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: kokosal2013

beyler ben yeni general mobile telefon aldım. 2 sorunum var kullananlar veya bilgisi olanlar ilgilenirse cok iyi olur.ilk sorunum face uygulamasında videoları izleyeniyorum ama intrnetten girdimde izliyorum.2. sorunum ayarlar menüsünden uygulamlara girdigimde dahili hafiıza 700 mb dolu 1,3 gb bos diyo yani toplam 2 gb oluo bu ne anlama geliyo

Facebook uygulaman guncel degildir bi bak. Ve o 2gb uygulama hafizasi toplam Depolama degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oha cok sacma real racıng 3 ile aspalt 8 ındırsen baska oyun ındıremıcenmı yanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: K5onix

oha cok sacma real racıng 3 ile aspalt 8 ındırsen baska oyun ındıremıcenmı yanı

Hayir oyle degil o hafiza datalari degil sadece kucuk bi uygulama boyutunu alir 20mb felan. O 1.5gb felan olan boyut datadir ve 2gblik uygulama hafizasina girmez. O hafiza sana yeter diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.