Şimdi Ara

2000 MODEL passat tdi lim comfortline

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
31.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR 2 GÜN ÖNCE 2000 MODEL LİM COMFORTLİNE ALDİM 1.9 TDİ 110 BG FİYAT 79 000 KM DE GÜMÜŞ RENK 27 MİLYARA GELDİ ARABA DA 260 KM VAR SANİRİM PASSATLARİN 1998 LERİNDE 220 SİZCE BU FİYATA BU ARABA İYİMİDİR KULLANMİŞ OLAN ARKADAŞLARDAN VE BU İŞİ BİLENLERDEN YARDİM İSTİYORUM

• Ne yaptın sen o para verilir mi passata ???

Diyenler cıkabilir

Bence ii etmişin.Konforlu az yakan 1araba ama neden soruyu arabayı aldıktan sonra sordun Almadan once sorsan fikir verenler olurdu.Simdi gelecek cevaplar belki canını sıkar

Bu arada ahyırlı olsun , kazasız belasız kullan...
  • Kilometre orjinal ise iyidir.Çünkü dizel arabayla 6 yılda 79 bin km biraz zor sanki.
    Sınıfı ne olursa olsun 6 -7 yıllık arabaya 27 milyar verilir mi bilemem.
    Güle güle kullan almışsın artık burada yazılanlara çok bakma boşver.
  • çok pahalı almışssın arkadaşım...gerçekten sınıfı ne olursa olsun 27 milyar 7 yaşında arabaya çok hemde 110 hp..130 hp kromajlı kasalardan olsa daha iyi olurdu...piyasa son bir aydır aşırı düştü 23000 ytlye 5.20 ler gidiyor öbürlerini siz düşünün..
  • ya 6-7 yillik arabaya verilmez o para demissiniz ama
    yeni kasa yani 2001 yilindan sonraki kromajli kasalarin fiyatlari 35-36 dan basliyor.
    27 nere 35-36 nere???

bu arada kardes 220 yazmissin da acaba son hizindan mi bahsettin.
    eger son hizindan bahsetti isen yaniliyorsun.
    bizdeki 2002 tdi de 130 hp olmasina ragmen dus yolda anca 225 yapiyor.
    haberin olsun.

artik pek kurcalama iyi yapip yapmadigini keyfine bak.
    uzun yola cikinca zaten anlayacaksin nasil bir karar verdigini.

selam ile...
  • yok arkadas son hızdan bahsetmiyo 98 den öncekilerin kadranı 220 benim arabanin 260 diyo galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: cayenne
    yok arkadas son hızdan bahsetmiyo 98 den öncekilerin kadranı 220 benim arabanin 260 diyo galiba

bu 2000 model passatin ici.
    ibre tam gorunmuyor ama buyuk ihtimal 260 lik ibre var.
    240 gorunuyor ama altinda buyuk ihtimal 260 yaziyor.
    yani tum 2000 passatlarda 260 yaziyor diye biliyorum ben.ama yaniliyor olabilirim.

• quote:

Orjinalden alıntı: _codelinker_

quote:

Orjinalden alıntı: cayenne
    yok arkadas son hızdan bahsetmiyo 98 den öncekilerin kadranı 220 benim arabanin 260 diyo galiba

bu 2000 model passatin ici.
    ibre tam gorunmuyor ama buyuk ihtimal 260 lik ibre var.
    240 gorunuyor ama altinda buyuk ihtimal 260 yaziyor.
    yani tum 2000 passatlarda 260 yaziyor diye biliyorum ben.ama yaniliyor olabilirim.

trendline in teyp modeli comfortline ve highline dan farklı mı? resimdeki teyp farklı geldide

• @skysoblue85
    kardes fotoyu yabanci bi siteden aldim.
    belki ulkelere gore degisiklik oluyor olabilir.bilemicem.
    bizdeki 2002 ile de farklilik gosteriyor.(comfortline)
    bizdeki de boyle degil...

bu da forumdan bi arkadaimizin arabasi eski kasa yani on izgarali kromajli kasa bizimkinin aynisi fakat highline.
    ben 2000 modellerle 2001 de yenilenen modeller arasinda teyp te fark goremedim.
    bu highline oldugu icin cd calar var.
    dedigim gibi buyuk ihtimal ulkelere gore donanimda degisiklik yapmislardir.

daha fazla detay icin bakiniz...
    http://forum.donanimhaber.com/m_9277191/tm.htm

• resimler için saolun arkadaşlar fiyat biraz yüksek geldi banada yinede hayırlı olsun
  • beyler bıraz muhabbete gec katıldım ama.......... abi bu hız hakkında konusuyodunzz bende bı bılgı vermek ıstedım abı bende senın aldıgın passatın aynı kasasından var 200 model lım comfortlıne ben alalı 1 yıl olduu. kardesım eger dedıgın gıbı ıse klometrede oynama yoksa arabaya dıecek yok 79.000 binde harıka 27 mılyar ediyo anlayacagın ben alalı 1 sene oldu ve aldııgmda 140 bınde ıdı sımdı ıse 188 binde. abi bu hız meselesıne gelıncee bu arabalar mukemmel hıc abartmıyorum 2 ay once ıstanbula gıttım ıstanbul otobanında 240 ı gorduminanılmaz ama gercek hatta ıbrenın 240 da ıken fotoasunu cektım atabılırm ıstıyosan . araba anlayacagın tabırı caızse bastımı gıdıo. yanı kardess ıcın rahat olsunn gule gulew kullan. kazasız belasız

• Bizde 2004 vardı bi zamanlar

Vw,bmw,mercedes

varmı başka güzel?

Passat çok mükemmel biz 260 yaptık arabayla(2004 1.9 130bg) rulezzzzzz passsat
  • Hayirli olsun güle güle kullan.

Motorun yagina dikkat etmelisin, tavsiyem Mobil1 tamsentetik yag kullan yani piyasadaki en iyi araba yagini. Biraz güclü olmasi icin arabanin beynine "tuning chip" denen bir alet takabilirsin, son süratte fazla birsey degismez ama cekisde cok farkli olur. Bu chiplerin dandikleri var piyasada, bunlar cok ucuz ama arabaya cok duman attiriyor. Gerektiginde daha fazla bilgi verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jamako -- 2 Aralık 2006; 3:19:37 >
  • merhaba arkadaslar bende 2000model cok temiz 1.9 TDİ passat aldım cok memmunum yanlız arkadasım
    sen biraz pahalı almıssın ben passatı 19.000 YTL'ye mal oldu ama onu bunu bosver güzel araba ginede hayırlı olsun .
  • @leon92
    adam arabayı alalı 2 sene olmuş
    o yüzden o zamanın fiyatlarıyla senin aldığın fiyat arasında fark olması normal.
  • O değil de 1.9TDI'nın 260'a çıkması imkansız kanımca.1.8T bile zar zor çıkıyorken TDI nasıl yapar bilemiyorum...
  • 18-20.000ytl den fazla vermemeliydin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _codelinker_

@skysoblue85
    kardes fotoyu yabanci bi siteden aldim.
    belki ulkelere gore degisiklik oluyor olabilir.bilemicem.
    bizdeki 2002 ile de farklilik gosteriyor.(comfortline)
    bizdeki de boyle degil...

bu da forumdan bi arkadaimizin arabasi eski kasa yani on izgarali kromajli kasa bizimkinin aynisi fakat highline.
    ben 2000 modellerle 2001 de yenilenen modeller arasinda teyp te fark goremedim.
    bu highline oldugu icin cd calar var.
    dedigim gibi buyuk ihtimal ulkelere gore donanimda degisiklik yapmislardir.

daha fazla detay icin bakiniz...
    http://forum.donanimhaber.com/m_9277191/tm.htm

Fotoğraf Almanya plakalı bir araca aitse mukayese etmeyin... Orada istediğiniz donanımı belirlemek alıcıya kalmış... Bizde ki gibi onlar ne verirse razı olma zorunluluğu yok...

Misal bizde ki tüm Comfortline'lar donanım olarak aynıdır ama Almanya'da aynı değildir...

• Araba güzel biraz zaman alır ama satılır
  • Naptın sen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.