Şimdi Ara

bu hamit ne diyor tercüman lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hamit Altıntop: "Ben ve arkadaşlarım rahatça dışarı çıkıp, rahat rahat gezebilmeli. Taraftarımız dışarıya çıksın, halkın içine karışsın"

bize sosyalleşin mi demek istiyor

• var böyle dönemler ve hiçbir şey inşaat ama hızlı bir şekilde çok ANKET baş bilmeniz gerekir barcelona futbol kalitesinde bir modeldir
  • ben de anlamadım ama odak noktası bizi çok eleştiriyonuz, çok para alıyorsak size ne gibi bir şeydi.

almancı olduğu için garip konuşması var. bir yerde "baskı dediğin nedir ki?" gibi amerikan filmi cümlesi kurdu bastım kahkahayı.
  • Yatarak kazandığı paralar hazımsızlık yapmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani maç kazandığımızda el üstünde tutuyorlar.
    Kaybettiğimizde gördükleri yerde sövüyorlar.
    Her zaman aynı olmalarını bekliyoruz.
    Durum böyle olursa, hep beraber, stad dışı farklı mekanlarda da zaman geçirebiliriz diyor.
  • bazı arkadaşlarımız gerçekten çok iyi translate yapmış
  • durum bunun gibi birşey
     bu hamit ne diyor tercüman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAMBIT

ben de anlamadım ama odak noktası bizi çok eleştiriyonuz, çok para alıyorsak size ne gibi bir şeydi.

almancı olduğu için garip konuşması var. bir yerde "baskı dediğin nedir ki?" gibi amerikan filmi cümlesi kurdu bastım kahkahayı.

Konuşur biraz kekeler ama gayet anlaşılır. Ha o türkçeyle bizim türk futbolcularına iyi geçirmişliği de var... Hangi maç sonrası olduğunu hatırlamıyorum, o dönem milli takımı sadece Arda ve Hamit sırtlıyordu. Hamit maç sonu artık herkesin sorumluluk alması gerektiğini, herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini, yıldız diye adlandırılan futbolcuların sahada varlık göstermesi gerektiğinden bahsetmişti...

Ben de yeri ayrıdır. Münih zamanlarını bilirim, orta sahada çalım atan, koşabilen bir futbolcuydu. Sonra sakatlıklar yaşayınca günümüzdeki iyi bir top saklayıcı rolüne evrildi, ver topu hamite kaptırmadan dolaştırsın. 10 kişi kaldığımız Bjk maçında Hamit tek başına ileride topları saklamıştı.

• yattığım yerden 3 melyon avro alıyorum, dışarı çıkmaya yüzüm yok, parayı rahat yiyemiyorum demiş. en azından demek istemiş kendi meşrebince
  • Xenil1905 X kullanıcısına yanıt
    Efsaneyi bilmeyenler olabilir :https://twitter.com/NounkeuD/status/329691753382825984
  • cok guzel ve dogru konustu tr de boyle konusan adamlar degil fanatiklik yapip nefret asilayan tipler hosumuza gittiginden tercuman gerekebilir hamitin dediklerini anlamamiz icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz once ntvsporda izledim.Adam cok dogru konustu yine.Biri milli takim olmak uzere 2 konusmasini daha dinlemistim.Her zaman dogruyu samimi sekilde aktarmaya calisiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Biraz once ntvsporda izledim.Adam cok dogru konustu yine.Biri milli takim olmak uzere 2 konusmasini daha dinlemistim.Her zaman dogruyu samimi sekilde aktarmaya calisiyor.

Provakatör de damlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

Biraz once ntvsporda izledim.Adam cok dogru konustu yine.Biri milli takim olmak uzere 2 konusmasini daha dinlemistim.Her zaman dogruyu samimi sekilde aktarmaya calisiyor.

Provakatör de damlamış.

Uykumdan baglanip yazdim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

Provakatör de damlamış.

Uykumdan baglanip yazdim

Yalarun ayağını denk al

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle

• Bu adamin beyninin yarisi yok

• Geçen gün AquaFlorya'daydim . Kapidan girerken o ve eşi cikiyordu

Top oyna toppp doye bagirasim geldi ama yapmadim .

Kimse de karismiyordu Hamit'e

• Adam bildiğin özet geçmiş. 15 yorumda demek istediğimizi tek cümlede demiş.
  • Bu ülkede futboldan gram çakmayıp tribünleri dolduran güruh oldukça hiç bir şey düzelmez ki.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.