Şimdi Ara

BIOSHOCK TÜRKÇE YAMA (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
26
Favori
53.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bioshock yaması için çok teşekkürler oyun çıktığından beri bu anı bekliyordum ufakta olsa emekleriniz için bağış yaptım tekrardan herşey için teşekkürler
  • Steam çekmeye başlayalım teşekkürler
  • oyun yüklü duruyordu zaten steamden çekmiştim geçen sıkıntıdan. çok teşekkürler türkçe için. xbox kolunu takınca fransızca oldu bazı kısımlar, ama onu da üstte açıklamışsınız zaten.
  • Projenin devam ettiğini biliyordum ama tam unutmuştum ki birden BSC'de gördüm bomba gibi haber

Elinize yüreğinize sağlık, çok teşekkürler
  • Elinize sağlık, çok teşekkürler.
  • Çalışmanız için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 14 Ekim 2014; 1:29:38 >
  • Üstad, hem klavye hem kontrolcü ile oynarım sıkıntı yok. Ama, son zamanlarda çoğu oyunu X360 kontrolcüsü ile oynuyorum. Alışmışız işte :)
  • vayyy yıllar sonra bana bu efsaneyi tekrar yaşama nedeni verdiğiniz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratostol -- 13 Ekim 2014; 21:59:45 >
  • Hocam bende xbox koluyla oynamayı düşünüyordum fransızca kısımları ingilizce falan yapamıyor muyuz bi şekilde hiç baktınız mı ?

Yamayı yapanların eline koluna klavyesine sağlık böyle efsane bir oyunu bu kadar sene geçmesine rağmen çeviriyi tamamladıkları için canı gönülden tebrik ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JPK

Hocam bende xbox koluyla oynamayı düşünüyordum fransızca kısımları ingilizce falan yapamıyor muyuz bi şekilde hiç baktınız mı ?

Yamayı yapanların eline koluna klavyesine sağlık böyle efsane bir oyunu bu kadar sene geçmesine rağmen çeviriyi tamamladıkları için canı gönülden tebrik ediyorum...

Sadece menü ve tooltipler Fransızca. Oyun içinde sıkıntı yok. Şöyle; menüler Fransıca-Türkçe. Hikaye tamamen Türkçe, X360 kontrolcüsünün hangi tuşun ne yapacağını bildirin açıklamalar Türkçe-Fransıca ve İngilizce.

Ama bir sıkıntı değil. Gayet güzel oynanıyor. Tekrar emeklerinize sağlık dostlar.
  • Çok teşekkürler. Infinite'yi Türkçe yaması olduğu için oynamıştım. Bunu da oynayacağım. 2. oyunun da çevirisine başka bi grup başlasa güzel olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunmak istiyorum.
  • yama için teşekkürler yalnız kontrolleri gamepade alınca sistem menüsü fransızca oluyor oyun içi türkçe tabi. daha önceden bitirmiştim ama hikayeyi daha iyi anlamak için bir daha başladım.
  • Başta bahsettiğiniz gibi sitelere sorulduğunda yama yapılamaz deniyordu. Emeğiniz için teşekkürler harika iş çıkardınız
  • Çok Teşekkürler.Bu oyunu türkçe oynamak güzel olucak elinize emeğinize sağlık
  • Yamayı indirdik bakalım oyun arşivde nerelerde duruyo onu bulma zamanı Tüm seriyi bitirmiştim ama ilk oyun ayrı bir güzeldir Türkçe oynamak dahada keyifli olucak tekrar saol
  • teşekkürler oyun zaten seriyi aldığımdan beri yüklüydü yakın zamanda başlayacam
  • Allah razı olsun.bu harika oyun 7 yıl sonunda türkçe yama gördü.çok teşekkürler
    Bu arada bioshock 2 için de çalışmanız var mı.
    Banka hesabı verirseniz de olur.çünkü paypal komisyon kesiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekoroglu -- 16 Ekim 2014; 22:04:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desteğiniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Bu arada banka hesabı soran olmuş, Paypal'ın aldığı komisyon çok cüzi bir miktar ve sizden değil benden kesiliyor. Paypal'dan bağış yapabilirsiniz yani komisyonu kafanıza takmayın.

Bu arada gelecek projem olarak düşündüğüm Dreamfall Chapters'ın ilk bölümü önümüzdeki Salı günü piyasaya çıkacak. Çevirinin yapılabildiğini teyit ettiğim anda konusunu açacağım. Takibe devam edin:)

Yamanın indirme sayısı da 500'ü bulmuş durumda. Çeşitli yerlerde yayınlayarak daha çok insanın haberinin olmasını sağlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 17 Ekim 2014; 14:41:17 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.