Şimdi Ara

Razer Sabertooth'mu yoksa Logitech F710 mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elimde msi gs70 var oyun canavarı.
    Ve bu makine için oyun kolu almak ıstıyorum artık klavye ile debelenmekten sıkıldım.
    Bu iki ürün arasında kararsız kaldım.
    Yardımcı olursanız sevınırım
    Şimdiden teşekkürler

• F710 malesef çokta başarılı bir ürün değil, az araştırırsanız çok fazla sorun yaşayan kişi olduğunu görürsünüz. Razer hakkında bir fikrim yok ama xbox tarzı kontrolcüler genelde başarılı oluyorlar.
  • Teşekkür ederim öncelikle.
    Elimdeki gaming leptop acaba razer sabertooth ıle başka bır kolu aynı anda desteklermı?
    Yani bu ıkı kolu pc sanırım oyunda kabul eder.
    Siz ne dersiniz.
    (Tek pc de 2 kişi pes oynamak için mesela).
  • Sıkıntı olmaz, siz yeterki oyunun ayarlarını yapabilin. Pek futbol meraklısı değilim ama eskiden bir ara oynadığım pes 2009 mu ne vardır onda ayar işi uğraştırıyordu diye hatırlıyorum.
  • Anladım kardeşim sanırım razer sabertooth alacagım.
    Ben kablolu kumandanın daha ıyı verimle çalışacagını dusunuyorum.
    Birde kafamda mıcrosoft un kumandası var ama onunda sanırım piyasada çok çakması geziniyor.
    O nasıldır acaba
  • Dediğiniz gibi piyasada satılan çoğu xbox kolu sahte, özellikle gitti gidiyor, sanal pazar gibi yerlerde 60 - 70 tl civarına satılanlar komple sahte diyebilirim. Bimeks, teknosa, vatan gibi bildik ve güvendik mağazaların stoklarında bulunuyorsa sıkıntı olmadan alınabilir. Razerla orjinal xbox kolu arasında ne kadar kalite farkı var bilmiyorum ama fiyatı uygununu tercih etmenizde sakınca yok.
  • Bimeks te ki xbox 360 kablolu kol sanırım ikimizinde aradığı gamepad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen kardeşim ama forumlarda razeri çok övmüşler
    Buradaki bı dükkanda adamın bırı 150 ye Satıyor ve sıfır dıyor acaba guvenılırmı kararsız kaldım razere 150 dıyor
    Sizcede tuhaf değilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphaKnight -- 27 Eylül 2014; 4:26:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geryalkaay G kullanıcısına yanıt
    Dostum ama benım bahsettıgım Xbox kolu kablosuz Yanlışlık olmasın

• O fiyati demeleri tuhaf tabiki fakat ben Microsoft un kablolusunu alicam hayırlısı ile . Bimekste

• Fifa 15 için bir kaç gün önce Sabertooth aldım. Buram buram kalite kokan bir alet, tavsiye ederim. Bundan önce f710 da kullandım ve hayatımda hiç bir ürün bu kadar koymadı bana. 15 liralık snopyleri f710a tercih ederdim eğer seçim yapmam gerekseydi şuan. Edit: bu arada futbol oyunlarını d-pad ile oynuyorsan razeri kafandan silmelisin. Analogla oynamak için ideal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çürük Kemik -- 27 Eylül 2014; 6:03:10 >
  • Çürük Kemik kullanıcısına yanıt
    D pad ile oynuyorum genelde ama neden oyle dedın anlamadım
    Razerin D padı kötümü

• geryalkaay G kullanıcısına yanıt
    . Hayırlısı kardeşim bende araştırdım aman orijinale dıkkat et herıfller bire bir kopyalamış

• F710 var bende fifa 12 aldığım zaman onuda almıştım 12-13 fifa da onu kullandım.fifada türkiye ligi yok diye 14'ü almadım 15 çıkınca onu aldım. Yani kol 1 sene bekledi. Tekrar kullanmaya basladıgımda önce bir çalısmadı sonra driver güncellemesi yaptım şimdi çalışıyor fakat vibratörr bozulmus calısmıyor. Ayrıca tuslarıda hiç estetik değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkovic -- 27 Eylül 2014; 16:10:07 >
  • RazerSabertoothu ne kadara aldınız ?

• Razeri d&r dan alacağım ne olursa olsun sorun yaşamak istemiyorum
    Logitech f710 U eledim

• Razer ile oyunları d-padde oynamak imkansız gibi birşey. Eğer analoğa alışamam diyorsan boşuna alma pişman olursun.
    D-pad PS Dualshockları gibi üst kısımda olmadığı için el tam olarak oturmuyor ayrıca tek sorun buda değil, d-pad tuşları Dualshock gibi kaliteli değil ve oldukça rahatsız edici.
    Zaten Xbox 360 kolları oyunlarda analogla yön vermek için tasarlanmış. Razer'de buna dahil. Bunun gibi gamepadlerin d-padı silah değiştirme, menülerde geçiş, oyunda taktik değiştirmeden öteye gitmiyor.

İlla d-padle oynayacağım diyorsan Dualshock tarzı kollara yönelmelisin.
    Şunun gibi:http://www.hepsiburada.com/liste/snopy-sg-406-usb-cift-titresimli-kablosuz-joypad/productDetails.aspx?productId=gamesegmntsg406&categoryId=33000240

• Kardeşimbrnde zaten genelde analog kullanıyorum razer ile asasına creed watch dogs Shake mordor gıbı role playıng ve rpg Tarzı oyunlar ağırlıklı olacak ha Peşte FIFA'da oynayacağım ama onda ağırlıklı analog kullanırım gta gıbı

• Bugun aldım sabertoothu,fena bişeymiş.
    Hakikaten parasını hakeden bir ürün arkadaşlar hassasisyet ve sağlamlık benı çok şaşırttı.
    Buradan umarım faydası olur bırılerıne urunu şiddetle tavsıye ederım
  • Selamlar. Sabertooth'u nereden aldınız acaba? Geçen ay ben de niyetlenmiştim fakat hiçbir yerde stokta bulamamıştım. Hatta yaptığım ödemeyi, ürünü bulamadıkları için özür dileyip iade ettiler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.