Şimdi Ara

LG G2 mi Note 3 mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyük ekranlı cihazları seviyorum.Note 3 sıcak geliyor bana tasarımı akıcılığı büyük ekran oluşu..G2 de çok şık ayrıca forum da her tavsiyenin altına g2 yorumu kafamı bulandırıyor.Note 3 alınmaz mı nedir ne değildir ?

• Note 3 daha iyi ama Note 3 bütçesi varsa Z2 bakilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 :)

• ıkısı arasında G2 32 lık ıse eger,note3 yazanlar sacmalamis,g2 cok daha stabil kendimden biliyorum.dıger yandan tabıkı z2 daha mantıklı olacaktır o butceyı kullanma adına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 26 Eylül 2014; 23:37:40 >
  • Z2 2100 tl Note 3 1600 tl fiyat farkı oynuyor.Bütçem var ama 2000 tl civarı paralar vermek istemiyorum.En fazla 1500 1600
  • Note 3. G2 yazanlar saçmalamış. Samsung'un birkaç gereksiz uygulaması devre dışı bırakın telefon son derece stabil oluyor. Kendimden biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IDiamond

Z2 2100 tl Note 3 1600 tl fiyat farkı oynuyor.Bütçem var ama 2000 tl civarı paralar vermek istemiyorum.En fazla 1500 1600

Bizdehesasapli.com 1550 TL Z2.

• Kullaniminiza bağli aslinda not alacaksaniz note 3 kalemiyle arti saglar ayni zamanda 3 gb ram ama g2 de iidir saygılar:)

• G2 daha akıllıca bana gore.

• Fiyat aynı olsaydı gerekli ihtiyaçlarından note 3 tercih edilebilirdi fakat arada 600-700 tl fiyat farkı var.
    Hadi en kötü 400.

• Ben note 3 alırdım.
  • kalem ihtiyacın varsa note3 al, gereksiz görüyorsan g2
  • z2 ye de bi bakın
  • Z2 ye bakayım bakmasına da arkadaşlar 1600 tl civarı bizdehesaplı sitesi ne kadar güvenilir + paralel cihaz olmasın.. Ayrıca kredi kartı kullanmıyorum..Nakit ücret ile alıcam.
  • Hocam SONY'nin bir istisnası var.
    Paralel ithalatların garantileri Sony türkiye garantisinden çok çok daha iyi. Araştır bak haklı bulacaksın beni.
    İki telefon arasında kaldıysan diğer arkadaşlardan farklı olarak birşeyler söyleyeyim
    G2 de Note 3 de canavar gibi telefonlar.
    Fakat Samsung'un en değer verdiği seri note serisi. Note 3 uzun yıllar güncel kalır bence.
    Ve bataryasının çıkabildiğini ve bunun çok büyük bir artı olduğunu unutmamak da lazım. Ziira bu yerleşik bataryaları değiştirmek eppey masraflı.
    Ama sen yine de bir Z2 araştır paralelinden.
    Sevgiler.
  • g2 al geç samsung un arayüzü çok kötü
  • Note 3 varken g2 alınmaz z2 olabilir ama note 3 daha uzun süre güncelliğini sürdürecektir

• 1500 - 1600'e Note 3 mü alayım acaba bir tarafdan da ulan o kadar vermişsin kıy biraz daha parayı Note 4 al diye beynimi çeliyor.. Ne düşünüyosunuz ?
  • quote:

1500 - 1600'e Note 3 mü alayım acaba bir tarafdan da ulan o kadar vermişsin kıy biraz daha parayı Note 4 al diye beynimi çeliyor.. Ne düşünüyosunuz ?

Madem paraya kiyacan bekle z3 al derim bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

1500 - 1600'e Note 3 mü alayım acaba bir tarafdan da ulan o kadar vermişsin kıy biraz daha parayı Note 4 al diye beynimi çeliyor.. Ne düşünüyosunuz ?

Madem paraya kiyacan bekle z3 al derim bence.

Neden Z3 ? Note 4'den ne fazlası var Z3 ün ? Sürekli sony Z2 Z3 modeli tavsiye edilmesini algılayamadım.Beni aydınlatırsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.