Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 T230 mu yoksa Asus Memopad 176c'mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 450 Tl bütçem var benim için önemli olan özellikler stabil olması ve oyunlarda kasmaması hangisini tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: KingChicken*

450 Tl bütçem var benim için önemli olan özellikler stabil olması ve oyunlarda kasmaması hangisini tavsiye edersiniz?

Oyun diyorsan, elbette Asus
  • Asus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki Google Nexus 7 nasıl?
  • kimseyi kötülemek istemem ama forumdaki arkadaşlara bakarak asus aldım sonuç aşırı ısınıyor bir süre sonra acayip hantallaşıyor çok uzun süre şarjda kalması gerekiyor ve 10 saat pil demelerine rağmen hiç oyun oynamadığım halde 3 4 saatte bir 7 saat şarjda kalıyor . bunu görünce geri verdim samsung aldım onuda almaz olaydım 2. gün iade ettim . hepsi aynı al birini vur ötekine merdiven altı tabletler daha iyi . en azından ne aldığğını biliyorsun ve çok beklentin yok . çok fazla parada vermiyorsun . markaya güvenip parana kıyıyorsun ve sonuç hüsran . 10 inç tablet aldım 130 tl ye. açılmıyor ama mutluyum
  • Not Found kullanıcısına yanıt
    Sar değerini de söyleyiver merdiven altı tabletlerin. Çocuğun olmaz, spermlerin ölür, testislerin kurur.
    Oyun oynuyorsun, ısınıyor, şarjı çabuk bitiyor diyorsun. Normal bunlar yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.