Şimdi Ara

2si1 'Sırasız' Teknoloji ve Oyun programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
2.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'de bu hafta iPhone için sıraya giren gençleri anıyor, Xbox One, Playstation ve Nintendo'u konuşuyor, PC dünyasına yön verecek teknolojileri tartışıyoruz.

• Bildirime tıklıyorum fakat beni normal donanımhabere yönlendiriyor. Forum kısmında dolaşırken bildirime tıklanınca forum kısmına yönlendirse daha iyi olur.

• Bi telefon(bütün telefon markaları için konuşuyorum) için saatlerce sıra bekleyen insanlar=Koyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Traktorrrr

çok güzel bi program bu programa bayılıyorum mesut çevik 100000 kat süper bi insan yanı ne desem bilmiyorumki anlatamiyorum yanı
    özet:çok güzel bi program

Komiksin hadi güldük. Çıkabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EzoBride kullanıcısına yanıt
    komiklik olsun diye söylemedim
    mesajımi sildim çünkü uzamasın konu diye

• yerimzi alalım

• bu nasıl iştur sayfayı bi yeniledim 5 yorum birden

• dk1 gol1, inceleme oyundan daha güzel lafını duyunca kahkaha attım
  • TTNET den nefret edenler kulübüne yazın beni .
    Ayrıca yani bunun bir ses ayarı yok mu ? Koca koca editörler nasıl çözemiyor bu sorunu anlamadım . Sadece ben değil herkes şikayetçi sanırım bu konudan.
    Lütfennnnnn....... Bu reklamı kaldırın.... Biz sizi seviyoruz TTNET'i değil .

• işini çok fazla önemsiyor eften püften işi var zaten altı üstü oyun oynuyo. mesut bazen hakkaten dilinin ayarı yok. takım arkadaşlarını batıracak espriler yapmak yerine keşke onlarla beraber kendinide yüceltecek davranışlar sergilesen. defalarca absürt şakaların dikkatimi çekiyor demiyim demiyim sonunda dedirttin.
    çevrendeki insanları ufaltarak biryere varamazsın kendinde ufalırsın bilgine.

• apple 'ın kuyruğunda bekleyenler alıcı malıcı değil günlüğü 50tlye animasyon/organizasyon vs işlere çağrılan tipler. %80 i şirketin tuttukları geri kalanıda dolduruşa gelenler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 26 Eylül 2014; 20:31:32 >
  • GTA V FPS çok saçma, millet bir heyecan için de işte pc'de mod olarak fps olursa olur.
  • Bu nasıl reklam ya!!! Yuh artık bokunu çıkardınız ama!!! Tüm sayfayı kaplıyo arkadaş bi anda bi de vidyoyu bekle

• Güzeldi

• özellikle uplay yorumuna çok katılıyorum. Çok iğrenç bir sistem yapmışlar bir oyun uplaye çıkıyorsa o oyunu oynamıyorum artık watch dogsu o yüzden denemedim bile far cry 4 ü de oynamak istememe ragmen almayacam

• Şu reklam politikanız berbat ,bari program videosu içine koyun reklamı,reklamdaki zat şahan mıdır kaderin ne gazabıysa artık ,nefret edilesi tip zaten , köşe bucak reklam kapatma butonu ara , Gün Oksay gözün doysun , reklam ajansına ya da hangi dengesiz hazırladıysa bu reklamı diyemiyor musun " tüm reklam süreci kullanıcı dostu haline getirilsin" diye...

• Reklam geldi reklam bitti hala kapatma tuşu gözükmüyor,kapkara kaldı bu nasıl bir reklam sistemidir!

• İkisi bir "Yamulmayan" teknoloji ve oyun programı başlık bu da olabilirdi :)

• sağdaki arkadaş oyun haberleri konusunda Talha'dan daha başarılı. Kendi kattığı kişisel yorumları ve içten gelen neşesiyle oyun haberlerini daha izlenir kılıyor.

6" telefon bence tam sınır. kullanması alışmaya bağlı. tek elle rahat kullanım için zaten 4.3 den sonrası çoğu kişi için üst sınır ama biraz cambazlıkla 6" bile tek elle kullanılıyor. 6 nın üzeri gerçekten zor olur cebe girmez arabada koyacak yer bulunmaz. toplu taşıma araçlarında zor olur vs. Fakat 6" e alışan insana diğer telefonlar oyuncak gibi gelmeye başlıyor işin birde o boyutu var.

• Video mobilden izlenmiyor..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.