Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 kutusundan çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
2
Favori
2.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy Note 4 kutusundan çıkıyor

Samsung'un resmi tanıtım mecrası olan SamsungTomorrow, merakla beklenen Galaxy Note 4'ün ilk kutu açılışını gerçekleştirdi. Donanimhaber.com olarak edindiğimiz bilgilere göre, eğer herhangi bir değişiklik olmaz ise 17 Ekim haftasında ülkemizde lanse edilmesi beklenen yeni nesil üst seviye telefon, kutusu itibariyle önceki nesilden farklı görünüyor.

Bir süredir geri kazanılmış malzemeden imal edilen sarı renkli kutuları kullanan Samsung, Note 4'de ise tasarım değişikliğine giderek gri renkli bir kutuya yer verildiğini görüyoruz. Rengi değişmiş olsa da benzer şekilde %100 geri kazanılmış olan kutunun içeriğinden cihaza kendisine ek olarak padleri olan kulaklık, USB kablosu, şarj adaptörü, kullanım kılavuzları ve muhtemelen sadece Kore versiyonunda olacak ekstra pilin olduğunu görüyoruz.

Güney Kore'de lanse edilen Galaxy Note 4, 2K çözünürlüğünde Super AMOLED ekrana ve 3GB RAM'e sahip. Satışa sunulacağı ülkeye göre Snapdragon 805 veya Samsung'un kendi geliştirdiği 64-bit Exynos 5433 işlemcisiyle sunulacak olan telefon, aynı zamanda Sony sensör kullanan 16MP çözünürlüğündeki yeni kamerasıyla da oldukça iddialı. Pil tarafında donanımdan ziyade yazılım seviyesinde ciddi geliştirmeler içeren telefonun fiyatı ise şu an için bilinmiyor. 

• Ozelliklerini port ederler artik

Samsungun tek ilgi cekici serisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 26 Eylül 2014; 19:31:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • On numara telefon Çakma buyuk ekran iphone vs. Hikaye büyük Ekranın fatihi ve öncüsü Note serisi.

• Türkiyeyede biran önce gelsin uygun fiyattanda alalım bizde.G3 ile note 4 arasında kaldım.

• Umarım iyidir

PilastikmiPilastık
  • arka kapağın çizgileri çok hoş olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Evil -- 26 Eylül 2014; 19:49:39 >
  • Görülüyorki kullanıcılar açısından kullanımda bir yenilik yok. Yani yeni alacaklar için olur. Ama eşdeğer cihazlar açısından kalem haricinde alınacak bi durumu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Critos

Umarım iyidir

PilastikmiPilastık

Gerçek metal çerçeve öyle iphonedaki gibi yamuk teneke malzemesinden değil.
  • Yan sekmede note 4 ön incelemesini seyrediyorum.
    Note serisini diğer telefonlarla karşılaştırmak çok yersiz ,çünkü bu seri ayrı bir kulvar .Diğer marka telefonlar da şahane ,iphone, sony z ,lg vsr. ancak samsung'un kendi modellerinden bile ayrı bir cihaz bu başka bir şey.Bildiğin ofisi yanında taşıyorsun...

• Önlerden 5 dakikaya editlerim
  • begendım... özellıkle ekranı basarmıslar bu sefer. gayet alınabılır bır cıhaz olmus.
  • Nedense hem samsung un hem apple ın yeni telefonlarında beyaz renk çok kalitesiz görünüyor.
  • kalın gibi görünüyor.

• şimdi iphone 6 plus yamulma falan nedeniyle samsung bu durumu af etmez note 4 yamulmaz vs ile reklam yapacaktır tabi tasarım ve özellikler dahası olucaktır fiyatı düzgün bir şekilde yaparsa ciddi satışları olucaktır
  • türkiyede çok dalga geçilirken iphone sırasında bekleyen kişilerle izmirde yaşayan biri olarak satışa çıkarılan teknosa bimeks vatan gibi satış yapılan yerlerde gerçekten çok fazla sıra vardı bende sıradaydım çünkü biran önce android ve samsungdan kurtulmak istiyordum durduğum sırada 60 civarında insan vardı ve yarısından çoğu samsung kullanıcısıydı ve çoğunluğun söylediği tek şey sonunda ekran büyüdü ve apple geçeceğiz donanım haberde yapılan bir haber vardı editörünüz mesut çevik samimiyetsiz olarak adlandırırken ekran büyümesini son kullanıcılar yani bizler ve bu aletlere fiyat ödeyip alan kişiler olarak bundan son derece memnunduk iyiki apple mesut bey gibileri dinlemiyor :) samsung kötü bir şöhrete sahip oldu ve kendini baştan aşağıya değiştirmeli note serisi artık onu kurtaramaz. Ve ios gerçekten çok başarılı bir platform. İlk cihazım ve ios hiç kullanmadım ama sanki yıllardır kullanıyor gibiyim evet özleyeceğim bir kaç şey var andoridden bildirim ledi gibi ama sorun değil ve pil ömrü batarya cihazı açtım kurulumu saat 2 gibi yapmaya başladım saat 23 de %4 teydi tabi süperdi diyemicem ama normal bir kullanıcıysanız benim gibi çok rahat bir gün çıkarırsınız :)

• Sony:Çıktığı gibi geri göndermesini biliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: VlknFX

türkiyede çok dalga geçilirken iphone sırasında bekleyen kişilerle izmirde yaşayan biri olarak satışa çıkarılan teknosa bimeks vatan gibi satış yapılan yerlerde gerçekten çok fazla sıra vardı bende sıradaydım çünkü biran önce android ve samsungdan kurtulmak istiyordum durduğum sırada 60 civarında insan vardı ve yarısından çoğu samsung kullanıcısıydı ve çoğunluğun söylediği tek şey sonunda ekran büyüdü ve apple geçeceğiz donanım haberde yapılan bir haber vardı editörünüz mesut çevik samimiyetsiz olarak adlandırırken ekran büyümesini son kullanıcılar yani bizler ve bu aletlere fiyat ödeyip alan kişiler olarak bundan son derece memnunduk iyiki apple mesut bey gibileri dinlemiyor :) samsung kötü bir şöhrete sahip oldu ve kendini baştan aşağıya değiştirmeli note serisi artık onu kurtaramaz. Ve ios gerçekten çok başarılı bir platform. İlk cihazım ve ios hiç kullanmadım ama sanki yıllardır kullanıyor gibiyim evet özleyeceğim bir kaç şey var andoridden bildirim ledi gibi ama sorun değil ve pil ömrü batarya cihazı açtım kurulumu saat 2 gibi yapmaya başladım saat 23 de %4 teydi tabi süperdi diyemicem ama normal bir kullanıcıysanız benim gibi çok rahat bir gün çıkarırsınız :)

ios ilk zamanlar çok güzel geliyor insanın gözüne ama bir süre sonra sistemin sizi kısıtladığını göreceksiniz ve en kısa zamanda android'e geçeceksiniz

• şu cihazı android L ile çıkartsalardı daha iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tufancan82

şu cihazı android L ile çıkartsalardı daha iyi olurdu.

Android L henüz resmi olarak yayınlanmadı, yani mümkün degil. İlerde o güncellemeyi alacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patria o Muerte

quote:

Orijinalden alıntı: VlknFX

türkiyede çok dalga geçilirken iphone sırasında bekleyen kişilerle izmirde yaşayan biri olarak satışa çıkarılan teknosa bimeks vatan gibi satış yapılan yerlerde gerçekten çok fazla sıra vardı bende sıradaydım çünkü biran önce android ve samsungdan kurtulmak istiyordum durduğum sırada 60 civarında insan vardı ve yarısından çoğu samsung kullanıcısıydı ve çoğunluğun söylediği tek şey sonunda ekran büyüdü ve apple geçeceğiz donanım haberde yapılan bir haber vardı editörünüz mesut çevik samimiyetsiz olarak adlandırırken ekran büyümesini son kullanıcılar yani bizler ve bu aletlere fiyat ödeyip alan kişiler olarak bundan son derece memnunduk iyiki apple mesut bey gibileri dinlemiyor :) samsung kötü bir şöhrete sahip oldu ve kendini baştan aşağıya değiştirmeli note serisi artık onu kurtaramaz. Ve ios gerçekten çok başarılı bir platform. İlk cihazım ve ios hiç kullanmadım ama sanki yıllardır kullanıyor gibiyim evet özleyeceğim bir kaç şey var andoridden bildirim ledi gibi ama sorun değil ve pil ömrü batarya cihazı açtım kurulumu saat 2 gibi yapmaya başladım saat 23 de %4 teydi tabi süperdi diyemicem ama normal bir kullanıcıysanız benim gibi çok rahat bir gün çıkarırsınız :)

ios ilk zamanlar çok güzel geliyor insanın gözüne ama bir süre sonra sistemin sizi kısıtladığını göreceksiniz ve en kısa zamanda android'e geçeceksiniz

Ben pek sanmıyorum çünkü s3 ve s4 kullandım birşeyleri değiştiren 3'üncü parti yasal olmayan şeyler yükleyen sonra rom yapan biri değilim. Saf android'de denedim, belki android L daha iyi olabilir. Ve zaten Imac kullanıyorum apple'ın nerlerde nasıl şeyleri kısıtladığını az çok biliyorum. Bence zaten onu stabil yapanda bunlar ve apple'ın yazılımda gerçekten çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Ben verdiğim karardan çok memnunum çünkü 10 yıl diğerleri gibi düşündüm, toplama pc ler alıp en iyi kasaları yaptım, ama şu son 1.5 yıldır ki pc deneyimimin yanından bile geçemez inanın abartmıyorum :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.