Şimdi Ara

Hp deskjet 1515 ile 1516 arasında farklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bunlar arasındaki fark nedir seri aynı ama 1516 daha ucuz fark ne acaba aralarındaki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: muzopi

Evet arkadaşlar bunlar arasındaki fark nedir seri aynı ama 1516 daha ucuz fark ne acaba aralarındaki

1516 yı göremedim stoklarda biryerde

1515 al ama max bütçe 200 ise bu çok daha güzel olur

http://www.hepsiburada.com/liste/canon-pixma-mx475-faks-fotokopi-tarayici-wifi-yazici/productDetails.aspx?productId=bd501266&categoryId=4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Eylül 2014; 16:38:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Evet arkadaşlar bunlar arasındaki fark nedir seri aynı ama 1516 daha ucuz fark ne acaba aralarındaki

1516 yı göremedim stoklarda biryerde

1515 al ama max bütçe 200 ise bu çok daha güzel olur

http://www.hepsiburada.com/liste/canon-pixma-mx475-faks-fotokopi-tarayici-wifi-yazici/productDetails.aspx?productId=bd501266&categoryId=4

Teşekkür ederim öneri için o kadar komple bir ürün olmasa da olur. Sadece haftada 5 10 sayfa çıktı alınacak, ara sıra da tarayıcı özelliği kullanılacak hp nin 650 serisi kartuşları uygun, eğer aynı işleri yapacak kartuşları uygun fiyatlı dışarıda dolumu rahatlıkla yapılabilen ürün tavsiyesi olan varsa onlara da yönelebilirim. Marka takıntım yok bu konuda.

• muzopi kullanıcısına yanıt
    hocam 20 30 tl farklar için neden böyle şeylere giriyorsunuz ama 650 kartuşu kullanıcam diyorsan buyur buna bak

http://www.hepsiburada.com/liste/hp-deskjet-ink-advantage-2645-faks-fotokopi-tarayici-yazici-d4h22c/productDetails.aspx?productId=bd800063&categoryId=4

1 kere alınır böyle şeyler.
  • Hocam amaç 20 30 tl değil ihtiyaca göre seçim yapmak fax ve wifi kullanacağım özellikler değil. Dediğim gibi maksat kartuşları beni uğraştırmasın. Ayrıca 140 tl ye bir de tam dolu yedek kartuş ve usb kablosu hediyeli olarak 1515 alabiliyorum şu an hizlial dan. Yani 115 tlye falan geliyor. Gerçekten işime yaramayacağını düşündüğüm özellikler için 70 80 lira fazla vermek istemiyorum açıkçası. Çok yaptım bu hatayı artık dikkat etmek istiyorum.

• quote:

Hocam amaç 20 30 tl değil ihtiyaca göre seçim yapmak fax ve wifi kullanacağım özellikler değil. Dediğim gibi maksat kartuşları beni uğraştırmasın. Ayrıca 140 tl ye bir de tam dolu yedek kartuş ve usb kablosu hediyeli olarak 1515 alabiliyorum şu an hizlial dan. Yani 115 tlye falan geliyor. Gerçekten işime yaramayacağını düşündüğüm özellikler için 70 80 lira fazla vermek istemiyorum açıkçası. Çok yaptım bu hatayı artık dikkat etmek istiyorum.

peki o zaman hocam para işi senin bileceğin iş bu bana daha uygun diyorsan onu al paşa gönlün bilir.
  • Teşekkürler yorumların için bugün siparişini vericem büyük ihtimalle

• quote:

Teşekkürler yorumların için bugün siparişini vericem büyük ihtimalle

rica ederim umarım memnun kalırsın.
  • quote:

Teşekkürler yorumların için bugün siparişini vericem büyük ihtimalle

Tarayıcı camının altında toz parçası var mı sizinkin de, iyice ışık tutup baktığınızda?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.