Şimdi Ara

Avea 3G H+ Çok yavaa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,babama Moto G aldık 21 MBT hızında facebook da bile aşırı yavaş.H+ da yaptım ama olmadı,acaba sim eski ve kesik diye olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bende normal hattım Vodafone ama prime mini tarfiesi hoşuma gitti aldım bir yeni hat onuda kullanıyorum. Yaklaşık 3 hafta oldu sanırım Avea kullandığım en son aria zamanında kullanmıştım bir denemek için aldım ama Vodafone veya Turkcell kalitesini beklememek lazım. istanbulda e5 te giderken bile Edge ye düştüğünü gördüm. Avea nın interneti böyle maalesef. Çok merkezi bir yerde değilseniz allah yardım etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

Hocam bende normal hattım Vodafone ama prime mini tarfiesi hoşuma gitti aldım bir yeni hat onuda kullanıyorum. Yaklaşık 3 hafta oldu sanırım Avea kullandığım en son aria zamanında kullanmıştım bir denemek için aldım ama Vodafone veya Turkcell kalitesini beklememek lazım. istanbulda e5 te giderken bile Edge ye düştüğünü gördüm. Avea nın interneti böyle maalesef. Çok merkezi bir yerde değilseniz allah yardım etsin.

Şöyle deyim hocam,şimdiki cihaz Moto G,eskiden de ayni tarifeyi çok düşük model Galaxy Ace sa kullanıyorum, en azından Facebookta dolasiyorduk.Sini kestirip yeni cihaza takınca facebookta sayfa bile güncellemiyor,oturduğun yerde İzmir Karabağlar

• Valla hocam belki o bölgede bir yığılma olduysa falan bu ara bu prime mini ile baya müşteri çektiler. Hayatta Avea kullanmam diyen ben bile aldım yani hesap et. Ama belki de dediğin gibide olabilir simle alakalı olabilir. Speedtest yaptın mı bir baksaydın hız durumu ne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokbiloz -- 26 Eylül 2014; 14:01:04 >
  • ben gayet hızlı bağlanıyorum o bölgede sorun veya doluluk olabilir
  • Hız testi yapıp ekran görüntüsü atta ona göre yorum yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Hız testi yapıp ekran görüntüsü atta ona göre yorum yapalım.

Avea 3G H+ Çok yavaa

Avea 3G H+ Çok yavaa

• Upload dokuluyor ama download idare eder o kadar da yavas olmamasi lazim facebook un acilmasi. Bolgesel facebookla alakali bir sikintida olabilir kardesim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

Upload dokuluyor ama download idare eder o kadar da yavas olmamasi lazim facebook un acilmasi. Bolgesel facebookla alakali bir sikintida olabilir kardesim.

Hocam ayni bölgede annemde kullanıyor gayet rahat ayni paket,ben simden şüpheleniyorum.

• Ben de sorun yok 15 mbit civari. Ama senin hizin facebook icin yeterli. Acmasi lazim. Bolhenizde yoğunluk vardir. Ondan kau aklanio olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

Ben de sorun yok 15 mbit civari. Ama senin hizin facebook icin yeterli. Acmasi lazim. Bolhenizde yoğunluk vardir. Ondan kau aklanio olabilir.

Söylediğim gibi,eski cihazda annemde giriyordu.Babam Bornova ya gider ordada ayni Torbalıda da. Bu başka bisey

• Avea da 1 adım önceki kaliteyi 1 adım ileride alamazsın işte sorun bu hocam bu durumuda zaten kampanya ile kapatmaya çalışıyolar

• Hocam tarifen ne belki hiz siniri vardir tarifende.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.