Şimdi Ara

Cevap: Nest Öğrenen Termostad Paylaşım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: ecaservisi

BU ürünü ben 2013 yılı ocak ayında araştırmaya başladım mevcut türkiye şartlarında gereken ekstra olanaklar üreticiler tarafından kombilere uyarlanmıyor kombide çok ince detaylar var hele ki konu bu teknolojik termostada geldiği zaman ancak kalifiye bir mühendis kombiye bağlar normal bir teknisyen modülasyonlu bir oda termostadını bağlarken müşteri büyük sıkıntılar veriyor ama umarım üreticiler konu hakkında bir takım çalışmalar yaparak halka duyururlar size vereceğim en önemli tavsiye şuan kullanmakta olduğunuz kombinin ait olduğu firmayı arayarak bu konu hakkında görüş talep etmeniz ürünü bilen bir mühendis ile karşılaşırsanız direk olarak test v.b konular hakkında sorularınızı yöneltin

verdiğiniz bilgiler için çok sağolun...nest sitesinde gezinirken bende bu bilgileri görmüştüm.bağlantısı kolay değil en azından dediğiniz gibi türkiye şartlarında normal bir servis yapacagı için pek becerebileceğini düşünmüyorum .sitede birde kombi ile uyumluluğunu kontrol etme yöntemi anlatmıştı ama teknik bilgim çok olmadığı için anlayamadım...linki atrıyorum belki anlayan çıkar :)

https://support.nest.com/thermostat/#works/?mode=guide

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.