Şimdi Ara

Yeni Araç Alımında Ruhsattaki Hata(Silinebilir Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi v_emre -- 29 Eylül 2014; 9:09:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: v_emre

Arkadaşlar merhaba

Kısa bir zaman önce Ford Fiesta 1.25 araç satın aldım bu haftada aracın plaka işlemleri ve devir işlemleri başladı ve dün bitti ancak tesadüfen bi arabanın tmv borcu yatırıldı mı bakim dedim

Araç Cinsi ARAZİ TAŞITI olarak görünüyor ondan sonra ruhsata baktığımda normalde olmaması gerek diye biliyorum ama KATAR AĞIRLIĞI ve RÖMORK AZAMİ AĞIRLIĞI alanları dolu gelmiş

Bunun Çözümü nasıl yapılıyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Yeni Araç Alımında Ruhsattaki Hata(Silinebilir Konu) Yeni Araç Alımında Ruhsattaki Hata(Silinebilir Konu)

alırken ruhsatı dikkat etmen gerekiyordu. şase motor nosunu bile kontrol etmek lazım. her türlü hile hurda var.

şuan ruhsatı değiştirmen gerekiyor muayenede başına ekşirler.tanıdık polis memur varsa ücretsiz yaparlar yoksa ruhsat değiştirme ücreti ödersin.kısa zamanda satacaksan bişey olmaz .satacağın adama durumu izah edersin ruhsat değişirken onu belirtsin doğrusunu yazsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOMBO KRALI -- 26 Eylül 2014; 10:44:44 >

• araç tek kapı kamyon olarak geçiyor sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.