Şimdi Ara

Çözen Adam [Bilgilendirme]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
4
Favori
9.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çözen adama dh için bi mesaj atmıştım ücretin yüksekliği ve indirime gidilmesi gerekliliğini anlatan bir mesajdı bugün cevap geldi. Gelen mailde size bilgilendirme yapmamı önerdiler o yüzden konuyu açtım mesajın içeriği aşağıdadır. Ücret konusunda herhangi bir bilgilendirme olmadı sadece kampanyaya katılmak isteyen arkadaşlarınhttp://forum.donanimhaber.com/inbox_post.asp?popup=yes&toMemID=1717455 şu adresten çözenadama cozenadam.comdaki kayıtlı maillerini atması gerekiyor. Kampanya içeriği 1 ekimde mail hesabını atan arkadaşlara eposta yoluyla bildirilecek.

quote:

Merhaba Burak,

Donanım'a özel kampanyamız hazır. Ancak forum yetkililerine attığımız bir çok emaile hala yanıt gelmedi. Onların izni olmadan forumda reklam yapmamız yasak olduğu için bu konuda hiç bir paylaşımda bulunamadık.
    Ancak bize yardımcı olmak istersen forumdaki arkadaşları sen bilgilendirebilirsin.

30 Eylül gecesine kadar
    ÇözenAdam'a donanım haber üzerinden, ÇözenAdam email hesabını ekleyerek özel mesaj atan arkadaşlara 1 Ekim günü kampanya ile ilgili bilgilendirme emaili atılacak ve indirimli abonelik imkanı sunulacak.

Son başvuru 30 Eylül gecesi.
    Bilgilendirme 1 Ekim

ÇözenAdam
    Info Ekibi

EDİT: 8.10.2014 YETERLİ KATILIM OLURSA KAMPANYA SÜRESİ UZAYACAKMIŞ ARKADAŞLAR KAMPANYANIN SÜRESİNİ KAÇIRAN ARKADAŞLAR YUKARIDAKİ LİNKTEN TEKRAR ÇOZENADAM HESAP MAİLLERİNİ COZENADAMA PM OLARAK GÖNDEREBİLİR. YENİ KAYIT OLACAK ARKADAŞLAR REFİMDEN KAYIT OLUP MAİL ADRESİNİ PMLERSE İYİ OLUR

Aylık üyelik alacak arkadaşlar refimden kayıt olup kayıt mailini bana bildirirse çok iyi olur elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım:) Ref linkihttp://www.cozenadam.com/?refId=58930 teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi practice -- 8 Ekim 2014; 12:10:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• konu güncel arkadaslar

• kardeşim bu çözen adam çokmu yararlı ya kitap çözümleri var başka ? Birde gerçekten matematiğin gelişirmi çözen adamla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asilzade101

kardeşim bu çözen adam çokmu yararlı ya kitap çözümleri var başka ? Birde gerçekten matematiğin gelişirmi çözen adamla

Çoğu kitabın her sorusunun çözümü var. Dershaneye gitmek yerine evde çalışmayı tercih edenler için güzel bi site istediğin her saat çözemediğin soruyu açıp çözümünü izleyebiliyorsun. Genel olarak bakarsak çözemediğin soru tiplerini öğrenebildiğin için evet yararlı bi site
  • Ne kadarlık bir indirim olur acaba?
  • Vallahi onu bende bilmiyorum kampanya içeriğini özel mesaj gönderenlere ayın 1 inde atıcaklar hep beraber bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: practice

Vallahi onu bende bilmiyorum kampanya içeriğini özel mesaj gönderenlere ayın 1 inde atıcaklar hep beraber bekliyoruz

Umarım en az bir 20 tl falan olur.
  • 20-25 verilirde 60 lira çok pahalı 4 kitap parası nerdeyse umarım o şekil bi indirim olur 40 liraya felan düşerse o da pahalı gelir

• quote:

20-25 verilirde 60 lira çok pahalı 4 kitap parası nerdeyse umarım o şekil bi indirim olur 40 liraya felan düşerse o da pahalı gelir

Bir de yalnızca matematik falan var. Fizik, kimya olsa yine verirdim parayı.
  • Geometri ve fizikte ekleniyor yakında onlarda gelmiş olur.

FEM
    YGS LYS Geometri
    Soru bankası

Final
    YGS LYS Geometri
    Soru bankası

FEM
    YGS LYS
    Fizik
    Soru bankası

Karekök
    YGS
    Fizik
    Soru bankası

• quote:

Geometri ve fizikte ekleniyor yakında onlarda gelmiş olur.

FEM
    YGS LYS Geometri
    Soru bankası

Final
    YGS LYS Geometri
    Soru bankası

FEM
    YGS LYS
    Fizik
    Soru bankası

Karekök
    YGS
    Fizik
    Soru bankası

Palme fizik falan gelseydi daha iyi olurdu ama böyle de yeterli.
  • Kampanyaya dair bilgilendirme geldi arkadaslar. Başvuruyu yapan arkadaşlar maillerini kontrol etsinler.
  • Almakta kararsızım.Karekök Mat 1'i bir şekilde hallediyorum.Çözemediğim bir Birey B geometri var o da sitede yok.
  • hocam ama bir yerde yanlışınız var , çözümleri izleyemiyoruz sadece kağıda çözmüşler ona bakıyoruz yani video falan yok
  • Buna da pahalı diyen çıkar mı acaba?

• practice kullanıcısına yanıt
    kampayayla ilgili bugün dönüş yapılacağı söylenmişti fakat bana gelmedi . neden ?
  • Mailllerinizi kontrol edin. %33 indirimle 60TL'den donanımhabere özel 40 TL olmuş, tek kitap aboneliği de 15 lira. Sene sonuna kadar abonelikler devam edecekmiş, Pazar gününe kadar kayıt yaptırmak gerekiyor, eğer yaptıramayacak olanlar varsa mail gönderip galiba bu süreyi uzatabilirler.
  • Birey B Geometri'nin kendi sitesinde çözümleri mevcut ve ücretsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Penguen Gagasi

Mailllerinizi kontrol edin. %33 indirimle 60TL'den donanımhabere özel 40 TL olmuş, tek kitap aboneliği de 15 lira. Sene sonuna kadar abonelikler devam edecekmiş, Pazar gününe kadar kayıt yaptırmak gerekiyor, eğer yaptıramayacak olanlar varsa mail gönderip galiba bu süreyi uzatabilirler.

Pazar gününe kadar kayıt nerede yazıyor?

• RealPlayer09 kullanıcısına yanıt
    Gelen ikinci maile bak ilk mailde yazmıyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.