Şimdi Ara

2.el telefon Tavsiyesi(Bütçe 800)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2 senedir kullandığım iphone 4 telefonumu çok donduğundan satmaya karar verdim. Telefoncu 500 ye alırım dedi. Bende üstüne 300 lira koyarak 2.el bir telefon almak istiyorum. Aslında iphone 5 alcaktım ana iosla uğraşmaktan bıktım.

Aradığım özellikler

Kamerası iyi olsun. Yani gece felan güzel çeksin yeter. Çünkü çok fazla foto çeken biriyim.

Oyun oynayan biri değilim. Sadece interneti hızlı olsun. Face whatsapp da donma yaşamiyim.

Sağlam olsun. Biraz aksi bi adamım. Hergün telefonu düşürürüm zaten bu yüzden 2.el alıyorum.

Birde ses kalitesi iyi ılsun müzik dinkeyen biriyim.

Not:mümkünse samsung önermeyin. Önceki telefonum s2 idi. Anamı ağlatmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aklıma ılk etapta gelenler xperıa Z ve htc one m7 oldu,bu cıhazlara bır bakın ıstersenız,donanımları hala ıyı cıhazlar ve 2. ellerının bır cogunun garantısı devam etmekte
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

aklıma ılk etapta gelenler xperıa Z ve htc one m7 oldu,bu cıhazlara bır bakın ıstersenız,donanımları hala ıyı cıhazlar ve 2. ellerının bır cogunun garantısı devam etmekte

Hocam baktım uyhun fiyata var. Yalnız çok sorunlu telefon diyorlar xperia z için.

• Ikinci el telefon alma,bak sana soyle soyleyim,gecen forumdan birisi ikinci el aldı,akşama telefon bozuldu,ertesi gün geri verdi yenisini aldı ikinci el,yine bozuldu.Çok büyük riske girersin.
    Benim önerim sıfır Zenfone 5-6,Lumia 925,Blackberry Z10,Motorola Moto G,Xperia Sp gibi cihazlar olur.İllahada ikinci el alıcam dersem bulabilirsen G2,bulamazsan M7.
  • Sıfır T50 düşünebilirsin 13mp kamera var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.