Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eskiden 00:00 da alınıyordu ama 1 hafta randevu bulamıyordun..şimdi az da olsa şansın var 10dk da 1 deniyerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

eskiden 00:00 da alınıyordu ama 1 hafta randevu bulamıyordun..şimdi az da olsa şansın var 10dk da 1 deniyerek

Sabahtan beri deniyorum kardeş sayfa yenilemekten sıkıldım artık. Bulamadım randevü hala.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

Sabahtan beri deniyorum kardeş sayfa yenilemekten sıkıldım artık. Bulamadım randevü hala.

valla kardeş ben de dün şansa zorlu da yakaladım ama saati bana uymadığı için başkasına devrettim..arada bir bakıyorum valla denk gelirse yakalıyorum buradakilere dağıtıyorum. örnek olarak 12 de baktın ve boş çıktı,aynı saatte hangi gün boşsa orayı açıyor. o yüzden genelde gitmek istediğin saatlerde yarım saat önceden yenile diyerek yakalayabilirsin. bu hafta komple dolmuştur artık, haftaya pazar gününden açmaya başlarlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

valla kardeş ben de dün şansa zorlu da yakaladım ama saati bana uymadığı için başkasına devrettim..arada bir bakıyorum valla denk gelirse yakalıyorum buradakilere dağıtıyorum. örnek olarak 12 de baktın ve boş çıktı,aynı saatte hangi gün boşsa orayı açıyor. o yüzden genelde gitmek istediğin saatlerde yarım saat önceden yenile diyerek yakalayabilirsin. bu hafta komple dolmuştur artık, haftaya pazar gününden açmaya başlarlar.

Hocam 6-7 arası her 2 dkda bir sayfa yenıledım işsiz gibi. Hıc denk gelmıyor sabahtan berı denıyorum bılgısayarın 1 ay garantısı kaldı cok acıl lazım randevu. Dun saat kacta aldınız randevuyu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    haftaya pazartesi - cumartesi arası dolu demek yoksa verirdi. bu hafta da çıkar mı bilmem. ben de pazartesi - cuma arası gitmeyen varsa 11-16 saatleri arasında randevuya talibim :)

14:25 de denedim 14:50ye verdi başka da yoktu,tamamen şans. 1de 1 çıktı karşıma
  • quote:

haftaya pazartesi - cumartesi arası dolu demek yoksa verirdi. bu hafta da çıkar mı bilmem. ben de pazartesi - cuma arası gitmeyen varsa 11-16 saatleri arasında randevuya talibim :)

14:25 de denedim 14:50ye verdi başka da yoktu,tamamen şans. 1de 1 çıktı karşıma

14.25temi aldınız yani hocam

14: 25 - 14:30 arasıydı sanırım 14:50 ye verdi.

şans.arada bir de safari ile denemek lazım, veya hiç olmuyor sabah 10da dayanacaksın kapılarına, sıraya alıyorlar gün içinde halledersin işlemini
  • quote:

14: 25 - 14:30 arasıydı sanırım 14:50 ye verdi.

şans.arada bir de safari ile denemek lazım, veya hiç olmuyor sabah 10da dayanacaksın kapılarına, sıraya alıyorlar gün içinde halledersin işlemini

10'da gitsem almazlarsa ne olacak hocam okadar yol boşa gıtmıs olmayayım. Soylesem daha once arkadaş gelmişti onu almıssınız bılgısayarın 1 aylık garantisi kaldı yardımcı olmanız lazım desem yardımcı olurlar mı?

o günkü yoğunluğa göre değişiyor aslında,randevusuz gelenleri sıraya koyup ya hallediyorlar işlemleri ya da ileri tarihe randevu veriyorlar, o biraz da şans işi ve ilgilenen genius'un insiyatifine kalmış bir olay
  • quote:

o günkü yoğunluğa göre değişiyor aslında,randevusuz gelenleri sıraya koyup ya hallediyorlar işlemleri ya da ileri tarihe randevu veriyorlar, o biraz da şans işi ve ilgilenen genius'un insiyatifine kalmış bir olay

En bos gun pzt olur dıye tahmın edıyorum. Haftaya pztye kadar randevu kovalayacagım olmazsa saat 10 da gıdıp sansımı deneyecegım. Oda olmazsa pupa,troy gibi yerlere vermeyı dusunuyorum sız ne dersınız?

• Arkadaşlar merhaba
    13 Şubatta İstanbulda olacağım
    Elinde randevu olup kullanmayacak olan varsa iletişime geçersek sevinirim
    Teşekkürler
    haftasonu tam curcuna oluyor,haftaiçi nisbeten daha rahattır..ben de ipad adaptörü değiştireceğim alt tarafı ama acaba randevusuz gitsem mi diye de düşünmüyor değilim.
  • quote:

haftasonu tam curcuna oluyor,haftaiçi nisbeten daha rahattır..ben de ipad adaptörü değiştireceğim alt tarafı ama acaba randevusuz gitsem mi diye de düşünmüyor değilim.

Garantınızın bıtmesıne daha cok varsa randevusuz gıtmeyın sız her turlu bulursunuz baska arkadaslardan falan. Benım cihaz bılgısayar oldugu icin baska arkadaslardan randevu alsam bıle ıse yaramıyor cunku bılgısayar orada 4-5 gun kalacak ve bana geri gidip almam icin mail atmaları gerekıcek. Maıl bende olmayacagı icin maili gösterip bilgisayarı alamayacagım. O yuzden kendı hesabımdan randevu almam sart.

Pupa,troy,lydia gibi yerler hakkında ne dusunuyorsunuz? Randevu alamazsam vede sabah 10da randevusuz gıttıgımde bır sonuc alamazsam boyle yerlerden birine vermeyı dusunuyorum cihazı. Apple premium reseller. Sizce vermelımıyım?

• Arkadaşlar 13 şubat için akasyaya randevusu olanlar yardımcı olursa çok makbule geçer hayır işlemiş olur kaç saattir uğraşıyorum olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpdam -- 7 Şubat 2016; 22:17:39 >
    lydia'yı bilmem ama pupa servis iyidir yani store'lar olmuyorsa son çare Apple reseller servisleri..Pupa da tercih edilebilir tabi.

kvk ve genpa'dan uzak durun.

ipad ile geldi adaptör kafadan 1 yıl daha garantisi var..değişim programı 3 yıl sürecek.yani acelem yok ama aklımda iken halletsem de memnun olurum tabi.

tekrarlıyorum buradan bir kere daha haftaiçi 11-16 saatlerinde randevusu olup da gidemeyecek arkadaşlardan biri benimle paylaşsın randevusunu :)
  • Yarın 10-13 ve 16:30-22.00 arası randevusu olup kullanmayacak varsa ben talibim

• Zorluya fazla randevusu olan varmi acaba. Saat tarih farketmez.

• quote:

lydia'yı bilmem ama pupa servis iyidir yani store'lar olmuyorsa son çare Apple reseller servisleri..Pupa da tercih edilebilir tabi.

kvk ve genpa'dan uzak durun.

ipad ile geldi adaptör kafadan 1 yıl daha garantisi var..değişim programı 3 yıl sürecek.yani acelem yok ama aklımda iken halletsem de memnun olurum tabi.

tekrarlıyorum buradan bir kere daha haftaiçi 11-16 saatlerinde randevusu olup da gidemeyecek arkadaşlardan biri benimle paylaşsın randevusunu :)

Teşekkürler hocam...

kolay gelsin dostum,umarım halledersin bir an önce
  • quote:

kolay gelsin dostum,umarım halledersin bir an önce

Teşekkurler hocam umarım sızde bıran once halledersınız ısınızı

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.