Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar bu Pazar için Akasya'ya randevu paylaşma imkanınız varsa çok sevinirim.

Veya gelecek hafta içi 19:00'dan sonra falan da olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 27 Kasım 2015; 12:49:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Herkese Selamlar,

Arkadaşlar bu Pazar için Akasya'ya randevu paylaşma imkanınız varsa çok sevinirim.

Veya gelecek hafta içi 19:00'dan sonra falan da olur.

Randevu için yardımcı olundu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arayışım devam ediyor, arkadaşınki Zorlu'ymuş, ben Akasya'da arıyordum. Orası baya zorlayacak beni maalesef.

Ben de buldum da kıllısını arıyorum gibi oldu ama, iş miş bilmemne derken çok zor...
    Bir yandan da kendim de almaya çalışıyorum bakalım...

Kusura bakmayın, çok teşekkürler tekrar...
  • Ohaa ilk girisimde denk geldi diger randevum icin baya zaman almisti babanemin telefonuna kismetiymis artik hemen verdi 😄

• Perşembeye Zorludan randevu lazım arkadaşlar, gidemeyecek olan var mı?
  • Arkadaslar sali gunune Zorlu'da randevusu olup gitmeyecek var mi? Cok acil almam lazim. Ucretli ucretsiz her neyse iste.

• arkadaşlar akşam saatlerinde(malum mesai) zorlu ya da akasya farketmez, randevusunu verebilecek var mı?
  • Randevu arıyorum ben de. 4-5 gündür durmadan gece 12'de girip mağaza dolu uyarısı aldım. Telefonumu gerçekten göstermem lazım ve bir türlü gösteremiyorum anlamıyorum ki bu yoğunluk neden yani..

Randevusu olan ve gitmeyecek olan varsa lütfen ulaşsın bana da.
  • zorluda, pazartesi erken saate randevusu olan varmı?
    bursadan gelicem, günlerdir sayfayı takip etmekten iflahım söküldü

edit: akasyada olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musab -- 29 Kasım 2015; 1:50:27 >
  • 30 Kasım Pazartesi 16:50 İphone randevum var, Pazar günü randevusuyla değişim yapabilecek arkadaş var mıdır ? Teşekkürler
  • Arkadaşlar Akasya'dan 01 Aralık Şubat 18.30'a randevu alabildim. Gidemeyecek olan varsa daha erken vakitte alıp bugün ya da yarın takas yapabilirim.

Hem mesai bitiş saatine denk geliyor güzel de olur sizin için ben öğrenci olduğum için sorun olmaz saati bana.
  • hem okadar para ver garantili diye tr den al hem de randevu icin kendini parala disardan almak.lazim

• arkadaşlar randevu sistemi değişmişmi eskiden saat 12de sıfırlanıyordu. şimdi düzen nasıl işliyor aydınlatacak varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

arkadaşlar randevu sistemi değişmişmi eskiden saat 12de sıfırlanıyordu. şimdi düzen nasıl işliyor aydınlatacak varmı

Her saat başında, yarımlarda falan sayfayı yenileyerek alabilirsiniz internetiniz hızlı ise şansınız daha fazla.. Birde Saat başında apple online destekten sohbete bağlanın ve randevu almak istediğinizi belirtin şansınız varsa oradan daha kolay alınıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutcrbc

quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

arkadaşlar randevu sistemi değişmişmi eskiden saat 12de sıfırlanıyordu. şimdi düzen nasıl işliyor aydınlatacak varmı

Her saat başında, yarımlarda falan sayfayı yenileyerek alabilirsiniz internetiniz hızlı ise şansınız daha fazla.. Birde Saat başında apple online destekten sohbete bağlanın ve randevu almak istediğinizi belirtin şansınız varsa oradan daha kolay alınıyor.

Sağol hocam

• 30 Kasım Pazartesi Akasya Apple Store 12.50 pm randevu var elimde ilk isteyene vericem.
  • Beyler merhabalar iPhone 5s im ekran kalktı üst taraf komple yarın in acil randevusu oluşta gitmeyecek varmıdır acaba ?

• anoktacan A kullanıcısına yanıt
    Ben alabilirim.
  • Slovakyadan alınma 6s im var açılmadık kutulu faturalı akasya applestore a götürsem gold reng ile değişim yaparlar mı ? Yaparlarsa bunun için randevu gerekir mi ?
  • Emre10Ç. E kullanıcısına yanıt
    Pm gönderildi

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.