Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabahtan beri deniyorum yok olmuyor bir türlü açılmıyor millet nasıl oluyorda üç dört randevu alabiliyor anlamıyorum sistemin bize garezi mi var anlamadım ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok arkadaş randevu almak imkansız ben anlamadım bu işi sayfa yeniliyorum yeni gün eklenir eklenmez (Bu mağazada boş randevu yok.) diyor bu kadar kısa sürede insanların randevu alması imkansız bence direk dolu diyorlar appledan kaynaklı

F5 ile sayfa yenilerken her saniye yeni randevu günü açılıyor ve dolu yazıyor saçmalık
  • Yaklaşık bir aydır her gece saat 00:00-00:20 arası sayfa yeniliyorum ve nasıl oluyorsa randevu alamıyorum. 00:00'da yeni gün açılıyor ama randevular çıkmıyor. 1 ay önce MacBook için randevu alırken saatlerin açıldığını görüyordum ve almıştım da, şimdi iPhone için Akasya'dan almaya çalışıyorum ve hâlâ alamadım. Bu nasıl bir şeydir anlamış değilim. En sonunda ben de Genius olarak çalışacağım.
  • Arkadaşlar az önce güncelleme alırken, siyah ekranda minik bi ölü piksel farkettim.
    Diğer renkler de denedim fakat sadece bir tane gözüküyor.
    Çok ufak, fakat telefon yeni.
    Sizce zorluya götüreyim mi?
    Değişim verirler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hergun deniyorum sansimi ozellikle saatimi kuruyorum 23:57ye bir defa olsun randevu alamadim. Yardimci olabilecek arkadaslar lutfen ulasabilir mi ?
  • 27 kasım randevuları 21 kasımla değiştirilir

• Yakın zamana randevu lazım, teşekkürler

• Gun icinde 00/10/20/30 geçe 10dk bir deneyin. Gelecek hafta aynı saate alabilirsiniz.

• Bugun aksam 7:20 randevuma gidemeyecegim, iphone randevusu gidebilecek olan pm atsin.

Edit:Verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lovelysy -- 20 Kasım 2015; 12:48:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovelysy

Bugun aksam 7:20 randevuma gidemeyecegim, iphone randevusu gidebilecek olan pm atsin.

P.M. Atildi hocam

• Arkadaşlar bana hafta sonu için randevu lazım yardım edecek olan olursa sevinirim

• 27 sine iphone randevu alabilenlerle yarınki randevumu değişebilirim
  • 23 kasim pazartesi aksamina randevum var ama gidemeyecegim 25 26 27 kasim randevulariyla degisebilirim. Degisecek olan pm atsin.

• ----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YETISEN -- 20 Kasım 2015; 12:05:28 >
  • arkadaslar kameramda toz farkettim ve maalesef fotolarda toz mavi nokta seklinde net goruluyor cihaz 6s plus degisim olurmu sizce? ve randevu alamiyorum sitede satanlar var onlara para kazandirmakta istemiyorum yarim ederseniz sevinirim.

• elimde Akasya avm 26 kasım perşembe gününe randevu var isteyenlere yardımcı olabilirim.
  • satiyormusun kardes?

• 26 Kasım Perşembeye Akasya'da randevum var 150 liraya almıştım! 100 liraya bırakırım!
  • bunlari satacak kadar dusen insanlar var forumda cakal aklinizla bana satmak icin mesaj atmayin

• Arkadaşlar 27 sine randevu veriyor sistem şuanda deneyin. asılın ben aldım 27 kasım 15:20 Zorlu Center

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnamedist -- 20 Kasım 2015; 15:36:04 >
  • 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.