Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarin icin randevusu olan var mi acaba 12 den sonra herhangi bir saat olabilir, ucretli ucretsiz yardimci olabilecek varsa iletisime gecebilir mi,ucret isteniyorsa da makul bir ucret karsiliginda alabilirim,sehir disindan geliyorum,baska bir gun gelebilme sansim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafagozhamam

Yarin icin randevusu olan var mi acaba 12 den sonra herhangi bir saat olabilir, ucretli ucretsiz yardimci olabilecek varsa iletisime gecebilir mi,ucret isteniyorsa da makul bir ucret karsiliginda alabilirim,sehir disindan geliyorum,baska bir gun gelebilme sansim yok.

Akasya avm randevular boş

• Arkadaşlar bana Zorlu AVM'den randevu alabilecek olan var mı? Benim telefon ne yazık ki arkadaşımda olduğundan alamıyorum uygulama aracılığı ile. Malum internetten de almak çok çok zor artık.
    Rica etsem Zorlu'dan bana randevu alabilecek var mı acaba?
  • arkadaslar zorlu veya akasya olur fazladan randevu alabılen varsa veya gıdemeyecek gibi olan lutfen iletişime gecelim ibrahimkursattorun@hotmail.com.tr kac gundur ugrasıyorum alamadım
  • Bir türlü randevu alamıyorum. Tam 3 haftadır kovalıyorum ama başaramadım. Zorlu Center iPhone için 12:00 ve sonrasına herhangi bir gün ve herhangi bir saate fazladan randevusu olup kullanmayacak olan varsa bana yardımcı olabilir mi?

• 1 aydır beyhude uğraşlarım yine sonuçsuz. Randavü alamadım. Bu hafta izinliyim randavü için yardımcı olursanız çok sevinirim. Ipad için gideceğim. Allah rızası için bir el atın. Istanbul Avrupa yakadındayım ama Akasya avm'den de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyrusefer -- 22 Ekim 2014; 9:50:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu bugun icin randevusunu kullanamayip vermek isteyen veya belli bir ucret karsiligi satan?

• seyrusefer kullanıcısına yanıt
    Yukarıda arkadaş yazmış bende yazayım Akasya avm randevuları boş almak isteyen alsın alamayan bu yöntemi yapsın.

http://i.imgur.com/rAfBGZ7.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 22 Ekim 2014; 12:30:50 >
  • 28 i olan randevumdan vazgeçtim alın hemen iptal ettim. bugün olan varsa verebilir mi ?
  • fazla Randevusu olan varsa gönderirseniz sevinirim.

• @AkidTurk @AkidTurk bugün denedim Akasya avm'yi Öğlende ama boş yoktu hiç, gece 00:00 da bir daha deneyeceğim olmazsa artık randavüsüz gidip şansımı deneyeceğim. Randavü sistemine de bir değişiklik yapılmalı. Bir kişinin birden fazla randavü alması engellenmeli! Tıpkı hastahane randavüsü gibi! Aynı gün içinde 2 3 4 randavü almak mantık dışı! Böyle olunca dilenci gibi orda burda arıyoruz. Beni kimse yalnış anlamasın, tepkim burda randavü Alıp dağıtanlara değil! Sistemin bu şekilde işlemesine müsade edenlere! Birçok kişi her saate randavü alıp müsait olduğu anı seçiyor, ama hak yeniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyrusefer

@AkidTurk @AkidTurk bugün denedim Akasya avm'yi Öğlende ama boş yoktu hiç, gece 00:00 da bir daha deneyeceğim olmazsa artık randavüsüz gidip şansımı deneyeceğim. Randavü sistemine de bir değişiklik yapılmalı. Bir kişinin birden fazla randavü alması engellenmeli! Tıpkı hastahane randavüsü gibi! Aynı gün içinde 2 3 4 randavü almak mantık dışı! Böyle olunca dilenci gibi orda burda arıyoruz. Beni kimse yalnış anlamasın, tepkim burda randavü Alıp dağıtanlara değil! Sistemin bu şekilde işlemesine müsade edenlere! Birçok kişi her saate randavü alıp müsait olduğu anı seçiyor, ama hak yeniyor.

25 ekim akasya avm randevu var verebilirim

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    flowerhorn , mümkünse alabilirmiyim?
  • Akasya AVM ya da Zorlu için 1 adet randevu lazım arkadaşlar elinde olan var ise yardımcı olabilir mi ?
  • Akasya AVM ya da Zorlu için 1 adet randevu lazım arkadaşlar elinde olan var ise yardımcı olabilir mi ?
  • Akasya avm'de store açıldıktan sonra randevu almak kolaylaşır mı acaba? Yani rahatlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketrp

Akasya avm'de store açıldıktan sonra randevu almak kolaylaşır mı acaba? Yani rahatlar mı?

Malesef hayir

Bir kaç tane daha açılması gerekecek sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketrp

Bir kaç tane daha açılması gerekecek sanırım.

5 magaza bile acilsa randevu yetmeyecektir ,bundan adim gibi eminim
    Neden diye soracak olursaniz , ufak tefek kucuk seyleri bahane ederek telefonunu degistirmeyi planlayan insanlar yuzunden randevular yetmiyor suanda
    Acil isi olanlar ise madur oluyor

Haklısınız. Acil işi olanlar şu an mağdur oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.