Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cumartesi akşam zorlu center randevusu olan var mı? Ücretini verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

quote:

Orijinalden alıntı: Sukur9

quote:

ben işimi çözdüm arkadaşlar gittim kamera sorunu için değişim aldım geldim.

ön kamerada kayma varmış ben farketmemiştim personel söyledi değişelim dedi eyvallah dedim.

Cihaz değişimi mi yapıldı hocam? Bende de kayma var kamerada

Ön kamerada kayma vardı değiştiler saolsunlar

Ben de bugün akasya ya götürdüm ön kamera kayması için ekran değişimi yaptılar sadece :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ön kamerada kayma varmış ben farketmemiştim personel söyledi değişelim dedi eyvallah dedim.

Ben de bugün akasya ya götürdüm ön kamera kayması için ekran değişimi yaptılar sadece :(

Bu nasıl oluyor arkadaşlar. Bazı cihazi değiştirken bazı cihazlarda tamir yapıyorlar.

Batarya sorunundan cihaz götürdüm. Batarya değişimi yaptılar. Bizim arkadaş götürdü cihaz değişimi yaptılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Apple Store, Turkcell, Avea veya Vodafone'dan alınan cihazların bir senesi dolduktan sonra da bu cihazlara garantiden hizmet veriyor mu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tavrınız ve o anki durumunuz önemli ben arka kamera için gittim ve telefon kalacak gözüyle baktım rahattım Ada'm ön kamerayı görünce sizin 2 arızanız var cihazı 2 değişik sebepten tamir etmeyelim yenisiyle değişelim dedi
    Ben talepte bulunmadım değişin demedim ..
    Ön kamerayı ben değil Ada'm farketti aaa öylemi derdi vay be hiç farkında bile değildim dedim Ada'm halletti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem650 -- 30 Eylül 2015; 21:07:41 >

• Maalesef yine alamadım.Saniyesinde mi dolar göremedim bile millet çok hızlı
  • quote:

quote:

quote:

benimde kamerada kayma var ama ekranı kırdım şimdi götürsem değişirler mi diyecem ama rendavu alamadım yine
  • bu cumartesi veya pazar gününe randevusu olan varmı. istanbula tatile geldim en fazla 10 gün daha burdayım telefonu gösteremeden gideceğim ona yanıyorum. ne zormuş bu randevu işi.
  • Merhaba arkadaslar.elinde fazla randevusu olan veya randevusuna gitmicek olan var mi acaba?Ekranim bozuldu dakar kac gundur randevu alamiyorum:(

• Arkadaslar haftasonu icin hem akasya hem zorlu hafta ici icinde akasyada oglesen sonra icin fazla randevusu olan varsa bekliyorum.Forumda simdiye kadar cok randevu dagittim bilen bilir.

• Fazla randevusu olan bir arkadaştan , Applestore randevusu rica edeceğim. Günlerdir uğraşmama rağmen alamıyorum. Hem iphone 6+'ım hem de beat Pills2 sorunlu ( hatta çalışmıyor ) . Akasya olursa mükemmel olur. İlgilenen ilgilenmeyen ( sonuçta okuyor herkes ) herkese teşekkürler.
  • Yarın için fazladan hem zorlu hem akasya için randevum var.
  • Merhabalar, eğer Akasyadaki randevunuz hala boşta ise çok sevinirim. Haftalardır bir türlü alamıyorum.

• Donanım Rehberi kullanıcısına yanıt
    Pm attım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar varmı fazla alan ? kullanmıcaksa verırse cok makbule gecer.. tskler

• Bende randevu aramaktayım, fazla randevusu olanlar var mi

• hep 12 de randevu alınabileceği söylenmiş ama malesef 12 de bile randevular açılmadı elinde fazla randevusu olan lütfen yardım etsin teşekkürler.
  • Beyler merhabalar Allah rızası için rica da bulunuyorum İphone 5s ekran da problemler var garantisi 10 gün sonra bitecek 1 haftadır randevu almaya çalışıyorum alamıyorum fazla olan arkadaşlardan ricada bulunuyorum olan varsa verebilirse çok sevinirim.

• Bende bir turlu randevu alamayanlardanim yardimci olabilirseniz sevinirim

• Arkadaşlar bir aydan fazladır uğraşıyorum randevu alamadım telefonum çalışmıyor gün ve saat hiç farketmez yardımcı olucak bir arkadaşım olursa çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.