Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matm90

30 Eylül 2015 Çarşamba Günü Saat 15.50 Akasya Apple Store fazladan bir randevum var ihtiyacı olan varsa verebilirim.

Diğer arkadaşımız randevusunu aldı. Sizde bana verebilir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar banada randevu lazım.yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

• Beyler merhabalar telefonumda ses sıkıntısı ve ekran çıtlatma sıkıntısı mevcut randevusu olan arkadaş verme şansı varmıdır rica etsem

• arkadaşlar dün belirttiğim randevuyu vermek için bir arkadaşımızdan mesaj beklemekteyim bunun dışında yeni olduğum için randevuyu arkadaşımıza nasıl vereceğimizi bilmemekteyim apple kimliği ve parolasını vermem mi gerekmektedir ? Ayrıca 1 Ekim 2015 Perşembe Günü Saat 13.30 Zorlu Center için İphone randevusu elimde mevcuttur onu da isteyen bir arkadaşa verebilirim
  • randevuya gittiğimizde ne soruyolar arkadaşlar?

• Randevunun alındığı apple hesabı yeterli mi?

• Merhaba arkadaşlar ; PERŞEMBE 01-10-2015 (EKİMİN 1'İNDE) 15:30'DA RANDEVUM VARDIR. 25-09-2015 (RANDEVUSUYLA TAKAS EDİLİR ) ÇOK ACİL İŞİM OLDUĞUNDAN DOLAYI 02 EYLÜL CUMA YANİ BUGÜN İÇİNDE MUTLAKA RANDEVU BULMAM LAZIM ÖĞRENCİYİM LÜTFEN YARDIMLARINIZI ESİRGEMEYİN. ( ÇOK ACİL İHTİYACI OLAN KİŞİLER YİNEDE BANA ULAŞABİLİR 1 EKİMDEKİ RANDEVUYU VEREBİLİRİM NASILSA GİDCEMİCEM SİZLER FAYDALANIN 1 EKİMDE 2 TANE RANDEVUM VAR ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER BURADAN MESAJLARA BAKAMIYACAĞIM İLETİŞİM NUMARASI : 0543-387-41-61 LÜTFEN GECE 2 'YE KADAR ARAYIN YADA SABAH 9'DA ARAMA YAPIN (ÇOK ACİL OLANLAR WHATSAP ÜZERİNDEN YAZARSA GERİ DÖNÜŞÜ YAPABİLİRİM SAYGILARIMLA İYİ GECELER .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Ekimde ki randevu @assasina arkadaşımıza verilmiştir. 30 Eylül 2015 Saat 15.50 Akasya randevusu hala bendedir ihtiyacı olan arkadaşların mesaj atması durumunda onu da verebilirim
  • Merhaba arkadaşlar pazar günü akşam zorludan, önümüzdeki hafta içi ise hem akasya hem zorludan randevum var.

Cuma ve Cumartesi ve Pazar günü randevusu olan varsa takas etmek istiyorum. şehir dışından geldiğim için bir an önce sorunumu halletmek istiyorum.

saygılar
  • 30 Eylül için elimde olan randevu dün gece @Dipsomaniac arkadaşımıza verilmiştir
  • Merhaba. Arkadaşlar 1 haftadır randevu alamaya calsiyorum ama bir türlü alamadım. Boşta randevusu olan varsa, yardımcı olabilir mi?

• Merhaba arkadaşlar 28-29-30 u için randevusu olup gidemiyecek arkadaşımız var mı üniversite öğrencisiyim kısıtlı bi zamanda İstanbulda bulunacağım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozansyn -- 25 Eylül 2015; 21:55:37 >
  • MERHABA BEYLER 2 EKİM CUMA GÜNÜ SAAT 1 DE VE 17 30 İKİ ADET AKASYADA RANDEVÜM VARDIR DUA KARŞILIGINDA SAHİPLERİNE VERİLİCEKTİR :)) ÖZEL MESAJ ATABİLİRSİNİZ BİRDE YARIN AKASYADA RANDEVÜM VAR 15 30 DA ZORLU İLE TAKAS YAPMAK İSTİYORUM TAKAS YAPMAK İSTEYEN VARSA MESAJ ATSIN
  • Bu gece bende randevu aldım. Sistem baya rahatlamış gibi. Açıldıktan 4-5 dakika sonrasında baktığımda bile akasyada yaklaşık 25 randevu boştaydı
  • MERHABA BEYLER 2 EKİM CUMA GÜNÜ SAAT 1 DE VE 17 30 İKİ ADET AKASYADA RANDEVÜM VARDIR DUA KARŞILIGINDA SAHİPLERİNE VERİLİCEKTİR :)) ÖZEL MESAJ ATABİLİRSİNİZ BİRDE YARIN AKASYADA RANDEVÜM VAR 15 30 DA ZORLU İLE TAKAS YAPMAK İSTİYORUM TAKAS YAPMAK İSTEYEN VARSA MESAJ ATSIN
  • Merhaba arkadaşlar 28-29-30 u için randevusu olup gidemiyecek ya da fazla olan arkadaşımız var mı?? Yardımlarınızı bekliyorumm

• Dün gece inat edip bekledim 12 yi ve aldım randevumu saat 11.50 ye kamera sorunu için gidicem

Kolay gelsin size

• Sali veya carsamba icin bana da lazim randevu. İnsanlar ne zaman rahat bir sekilde alabilecek merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 Ekim öncesine randevu ihtiyacım var. iPad'imde sorun var ve 4 ekimde garantisi bitiyor... Yardımınızı bekliyorum...
  • 1 ekim 1bck zorlu da randevum var saat 6 dan sonra akasya ya da zorlu takas yapmak istiyorum var mı yardımcı olabilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abidinaksoy -- 27 Eylül 2015; 10:37:45 >
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.