Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kullanılmayacak randevusu olan varsa lütfen yardım edebilirmi bana telefon kırık 1 haftadır randevu alamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar, 1 haftadir ben de randevu alamiyorum, bozuk telefonla kaldim. hangi gun, saat oldugu onemli degil, randevusunu devredebilecek biri var mi?
  • maxidooz M kullanıcısına yanıt
    Sabah 6 gibiydi sanırım. Mesaj saatinden anlaşılabilir. Bu arada yaşadıklarımı anlatayım. Çarşamba 15:00 a randevu almıştım. 14 gibi oradaydım. Üçe beş kala gelin listeye adınızı yazdırın dedi görevli bir arkadaş. Öyle yaptım.

Telefonun arka kamerası çalışmaz olmuştu. Bir kız baktı etti. Telefonu sıfırlayalım dedi. Tabi beklediğim gibi bu sorunu çözmedi. Aldı götürdü servise. Yarın gelin dedi. Biraz aynı gün bitmesi için ısrarcı olsam da kabul görmedi.

Bugün teslim almaya gittim. Kamerayı değiştirmişler. Bir de ön ekranı...Ekranda oynama vardı. O da düzelmiş oldu böylece.

Yani hem kamera hem ekran sorunu olmasına rağmen değişim olmadı. Şayet garantisi olmasaydı ekran 350 küsur+ kamera 150 küsur toplamda 500 tl ödeyecekmişim. Bu bilgi de belki birinin işine yarad diye yazdım.

• Bu gecede alamadım hata Mesajı verip Attı sayfadan elinde fazla randevusu olan varsa pm atabilirmi

• maxidooz arkadaşa kendi bilgileriyle Zorlu'dan randevu tedarik edildi 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

Sabah 6 gibiydi sanırım. Mesaj saatinden anlaşılabilir. Bu arada yaşadıklarımı anlatayım. Çarşamba 15:00 a randevu almıştım. 14 gibi oradaydım. Üçe beş kala gelin listeye adınızı yazdırın dedi görevli bir arkadaş. Öyle yaptım.

Telefonun arka kamerası çalışmaz olmuştu. Bir kız baktı etti. Telefonu sıfırlayalım dedi. Tabi beklediğim gibi bu sorunu çözmedi. Aldı götürdü servise. Yarın gelin dedi. Biraz aynı gün bitmesi için ısrarcı olsam da kabul görmedi.

Bugün teslim almaya gittim. Kamerayı değiştirmişler. Bir de ön ekranı...Ekranda oynama vardı. O da düzelmiş oldu böylece.

Yani hem kamera hem ekran sorunu olmasına rağmen değişim olmadı. Şayet garantisi olmasaydı ekran 350 küsur+ kamera 150 küsur toplamda 500 tl ödeyecekmişim. Bu bilgi de belki birinin işine yarad diye yazdım.

Kamera ekran batarya sıkıntılarında tamir ediliyor cihaz👍

• Randevuda problemi olanlar arti servis de ayni gun islem yapiliyor hem de randevusuz yani ben gitmedim de oraya gidecegim galiba bu gidisle

• En sonunda akasya oldu ama perşembe. şimdi işten izin almak gerekiyor.

Aynı hesabımla yarın ve öbür gün de denesem ikinci bir randevu alabilir miyim, daha iyi bir gün karşıma çıkarsa diye, yoksa farklı bir apple hesabıyla mı denemek gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

valla hocam banada murat abi randevu aldı sağolsun.
    perşembe 15:40'a.
    inşallah aynı gün ekranımı değiştirirler.
    ankaradan geleceğim çünkü.

• Murat abi babada alırmısın 1 haftadır uyku uyumuyorum . Hiç randevu alamadım hep seçiyorum sayfa hata veriyor atıyor . Döndüğümde de kapanmış oluyor randevular

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terbiyesiz omebyk 100 tl ye randevu satmaya Çalışıyor banA

• telefonun kaç ay garantisi kaldığını nasıl öğrenebilirim ?
    apple stora almıştım telefonu.

telefonda böyle bir sorun var.değişim yaparlar mı sizce ?
  • Parayla satacak olsam ben satar böyle terbiyesizlere itimat etmeyin çok zordaysanız forumdan bilen bilir beni
    Gönderin şehir dışında olanlar sabahtan gidip ilgilenirim zorlu yakın bana mesafe olarak
    Millet randevu bulamazken biz 3 hak olduğu zamanlarda millete hep yardımcı olduk
    Burası forum
    Tekrar söylüyorum parayla vs randevu almayın geç olsun ama ben de belo3 te yardımcı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemesisenfo

Murat abi babada alırmısın 1 haftadır uyku uyumuyorum . Hiç randevu alamadım hep seçiyorum sayfa hata veriyor atıyor . Döndüğümde de kapanmış oluyor randevular

Randevu saati az kalanları seçiyorsunuz her zaman daha fazla olan kategoriden seç mesela akşam saatleri daha az tercih ediliyor sabah ve öğlen saatleri herkesin tercihi
    Saat Seçimlerinde akşam üzeri yada akşam saatlerine bakın

• Benim 1 hafta veya 10 gün sonrasına zorlu ya iphone için randevu lazım yardımcı olursanız sevinirim.
  • Yok mu allah rızası için fazla randevusu olan :( :(

• Böyle bir rezalet yok gerçekten.Çok mu az çalışanları var acaba?
  • 2 hafta sonrasına randevu arıyorum. Iphone 5s'im için. Yardımcı olabilirseniz sevinirim..
  • Herkes tatilde herhalde benim gibi.konu yavaşlamış bayaa

• ****, ghostery tarzı reklam engelleme programları kullanıyorsanız randevu alma işlemi sırasında bunları devre dışı bırakın, problem oluşturabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.