Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

quote:

Şuan zorluda 22 tane boş randevu var saldırın

Ben o kadar tıklamama rağmen göremedim. Akasyada da çıkmadı maalesef. Geri-ileri kombinasyonu denedim ancak başarılı olamadım.

Ben buraya yazarken akşam saatlerine 22 adet vardı. 1 dk olmadam bitti.

Akşam saatlerine akasya olsa süper olacak şahsen. Bu arada, sayfayı yenile(F5) ile mi bakıyorsun 12 olunca Belo3?

Akasyaya akşam ssaatlerine almak daha kolay. Sabah saatlerini çabuk bitiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şuan zorluda 22 tane boş randevu var saldırın

Ben o kadar tıklamama rağmen göremedim. Akasyada da çıkmadı maalesef. Geri-ileri kombinasyonu denedim ancak başarılı olamadım.

Ben buraya yazarken akşam saatlerine 22 adet vardı. 1 dk olmadam bitti.

Akşam saatlerine akasya olsa süper olacak şahsen. Bu arada, sayfayı yenile(F5) ile mi bakıyorsun 12 olunca Belo3?

Akasyaya akşam ssaatlerine almak daha kolay. Sabah saatlerini çabuk bitiyor

Bugün yakalayamadık artık. Bakalım, başka zamana kaldı Teşekkürler bilgi için.

• pazar günü saat 2 ve 7 de randevum var hafta ıcı carsambaya kadar takas yapmak isteyen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre-29 -- 20 Temmuz 2015; 9:49:10 >
  • Arkadaşlar hafta içine zorlu'da randevusu olup da kullanmayacak varsa verebilirse çok sevinirim.
  • Herhangi bir gün herhangi bir saate randevusu olan var mı? Hoparlörden garip bir şekilde ses gelmemeye başladı
  • Arkadaşşlar merhaba
    bugün akasya da 16.30 rendevum var.acil işim çıktı gidemiyecem.gitmek isteyen olursa değerlendirsin
  • Zorlu'da randevusunu kullanmayacak olan varsa ve verebilirse bana çok sevinirim :)
  • uA_OzaN kullanıcısına yanıt
    sana verilen yeni ürün sadece içinde telefon olan kutuda mı verildi. Mesela içinde şarj cihazı ve kulaklık olmayan kutuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

pazar günü saat 2 ve 7 de randevum var hafta ıcı carsambaya kadar takas yapmak isteyen varmı

Anladığım kadarıyla haftaiçi Lazım
    Ama ben yine de Söyleyeyim
    Cumartesi 19.40 ile değişiriz istersen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu akşam kimseye sözüm yok isteyene randevu alayım.

• Arkadaşlar bu sabah zorlu apple store'a gittim.

randevusuz olarak tabi.

saat 09:30'da avmnin önündeydim ve kimse yoktu. 09:59'da kendimi içeri attım ama yanlışlıkla apple store'un üst katına girmişim, direk merdivenlerden aşağı attım kendimi ve bi baktım 20 kişi sırada. ben sıraya girer girmez arkama bi 30 kişi daha girdi

5 dk olmadan tüm sırayı erittiler. ben 2 cihaz ile gitmiştimi ip5 ve 5s ile. birinde pil sorun vardı. diğerinde ise hopörleri bozulmuştu. 20 dk sonraya randevu verdi ve telefonları aldı benden. 3 saat sonra gelin alın dedi. ben 2 saat sonra gittim ve ikisini de yapılmış vaziyette aldım. benle beraber randevusuz gelen yaklaşık 60-70 kişiyle ilgilenmişlerdir. bilginiz olsn sabah erkenden randevusuz gidin derim. ama saat 10:30'dan sonra randevusuz hiç kimseye bakmıyorlar açılır açılmaz atlamanız lazım

• belo3 sana gerçekten teşekkür ederim. Arkadaşlar bu arkadaş gerçekten adamın ta kendisidir. Sağolsun bana randevu aldı. ALLAH RAZI OLSUN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfbc

belo3 sana gerçekten teşekkür ederim. Arkadaşlar bu arkadaş gerçekten adamın ta kendisidir. Sağolsun bana randevu aldı. ALLAH RAZI OLSUN.

Cümlemizden kardeşim. Maksat yardımcı olmak. İnşallah işiniz görülür.

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Dostum Merhaba
    Birsey sormak istiyorum, Baskasinin adina alınan randevuyla gidildiğinde sorun çıkiyor diye duymuştu,oyle birsey var mi?
    Birde, ben az once arkadaşa bi randevu alalim dedik, ipad icin aldik.bu randevuda teli göstermek mümkünmudur ?
    Saygilarmla

• Yine alamadık :D
    Bana da randevu alabilecek biri olursa çok sevinirim :)
  • Arkadaşlar 1haftadır randevu alamıyorum yardımcı olabilecek varmı
  • artakalan kullanıcısına yanıt
    Ben arkadaşa (belo3) itunes hesabımı verdim şifremi verdim ve aldı sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfbc -- 21 Temmuz 2015; 0:35:42 >
  • Hocam 1 adet randevu var Zorlu center 27 temmuz pazartesi günü için isterseniz randevuyu size verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlksnrr -- 21 Temmuz 2015; 2:02:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: artakalan

Dostum Merhaba
    Birsey sormak istiyorum, Baskasinin adina alınan randevuyla gidildiğinde sorun çıkiyor diye duymuştu,oyle birsey var mi?
    Birde, ben az once arkadaşa bi randevu alalim dedik, ipad icin aldik.bu randevuda teli göstermek mümkünmudur ?
    Saygilarmla

Başkası adına randevuya gidebilirsin sorun olmaz. İpad için aldıpsan telefon gösteremezsin kabul etmiyorlar. Uzmanları ayrı ayrı.

• Bende alamıyorum randevu üstelik ist dışındayım başkasıyla Göndericem randevusuz gidemiyorum o Yüzden yardımcı olucak bi arkadaş olursa çok sevinirim 10 günüm var on Güz sonrada Erzurum'a geçmem Lazım lütfen yardımcı olun

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.