Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hopper35

2 haziran 17.10 akasyada randevum var. zorludan bulduğum için akasyadakini isteyene verebilirim.

Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benmi şanslıyım bilmiyorum az önce salı gününe zorluya randevu aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopper35

2 haziran 17.10 akasyada randevum var. zorludan bulduğum için akasyadakini isteyene verebilirim.

edit. Zyphros 'a verilmiştir.

Çok teşekkür editorum tekrar

• Arkadaşlar merhaba,cumartesi günü için randevuya ihtiyacım var kıbrıstan arkadaşın cihazi gelicek ekran tamiri için.Elinde olan fazla olan varsa rica ediyorum bana vermesini.İyi forumlar,iyi akşamlar

• 27 Mayıs Carşamba - Zorlu - 15:10

Gercekten ihtiyaci olan birine vereceğim.

• 10 gündür randevu alamıyorum lutfen biriniz yardım etsin
  • Bugün 1 Haziran randevum olmasına rağmen şansımı denedim olmadı. Forum içinde yazdım yardımcı olan olmadı.
  • Ne zaman baksam randevu dolu diyor. Telefonu düşürdüm ve sessize alma tuşu içine göçtü
  • Arkadaslar cihazimda sarj sorunu var durum biraz acil 28 mayis randevusu olan var mi bende 1 haziran a randevu var akasyadan 15:30 daha erken tarihli yardimci olabilecek arkadas var ise randevuyu verebilirim isteyene tesekkurler

• Benim de telefonum düştü ekranı kırıldı. Randevu geçenlerde 00.00 da girip 1 adet Zorlu Center da boş randevu buldum aldım fakat dayanamayıp bugün gittim yine de bakmadılar :) Şansını bence şu an şu şekilde deneyebilirsin Genius Bar gir Mac seç boş randevu olabiliyor. Ama bakarlar mı bilmiyorum :)
  • Az önce 3 haziran 16:00 boştu ve tıklayamadan kaptılar. O randevuyu kapan buraya gelecek !
  • 30 Mayıs Cumartesi günü İstanbul'a gideceğim. Bu tarihe randevu alıp da gidemeyecek olan varsa, randevu hakkını verebilir mi ?
  • Bugün randevusu olup gitmeyecek var mı?

• iphone için 3 gecedir randevu almaya çalışıyorum bir türlü alamıyorum gün saat akasya yada zorlu farketmez elinde olan bir arkadaş yardımcı olabilirmi?
  • yarın zorluda sabah randevum var. haftaya randevu değiştirmek isteyen varsa bilgi verebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnald06 -- 28 Mayıs 2015; 22:13:25 >
  • Yarın kaçta randevu?

• Kendi randevumu başka arkadaşa verdim. Randevu isteyenler üyelik bilgilerinizi verirseniz yardımcı olurum.

• arnald06 A kullanıcısına yanıt
    Orada mısın?

• 4 hazirana bir sürü boş yer vardı. İnşallah ihtiyacı olan arkadaşlar almışlardır

• Yarın akşam randevusu olan var mı? 1 Haz. ile takas edebilirim veya alabilirim?

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.