Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isikdeniz

Teşekkür ederim. Takas işi biraz sıkıntılı o halde.

Sıkıntılı değil. Kişilik meselesi.... yani daha fazlasına terbiyem müsade etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 aydan fazla uğraştım almak için riske girmemek en iyisi.

• @astrolevent hocam Sağolsun hallerim işimi çok uzun sürdü ama Sıfır cihaz verdiler çok kalabalık bu arada gidecek arkadaşların Allah yardımcısı olsun.

• isikdeniz kullanıcısına yanıt
    diğerindede bazen pişman olabiliyorsun.şöyleki siteden birisine randevu vermiştim.daha sonra birisine randevu lazımdı O verdiğim kişide bende randevu var isteyene verebilirim diye yazmıştı.hemen mail attım bana verirmisin bir arkadaşa lazım dedim. ARKADAŞ YAN ÇİZDİ gibi geldi. böyle durumlarda var.
  • Arkadaşlar pazar günü için randevu aldım iphone 5s cihazım için. Home butonu biraz sıkıntılı aşağı kısmında hassasiyet kaybı var cihaz daha 1-1.5 aylık değişim isticem. Bu arada randevu saati 20:20 tecrübeli arkadaşlara soruyorum cihaz hemen yapılır ya da değiştirilir değil mi ? yani saat 20:20 diye ertesi güne falan sarkıtmazlar. Geç saatte randevu alıp işini görmüş arkadaşların yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum malum ilk randevum olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saat 22 ye kadar açık storelar. zaten işlemler 15 dakika bile sürmüyor.
  • Bugun icin aksam 8 den sonra randevusu olan var mi,takas edebilir mi benimle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16aykut16

saat 22 ye kadar açık storelar. zaten işlemler 15 dakika bile sürmüyor.

Tamirler de buna dahilmi hocam ? Yani benim home butonu değişcek. Ekranla birlikte değişim yapıyolarmış. Cihaz değişmeyecek yani. Eğer dediğiniz gibiyse çok mutlu ettiniz beni

• Genelde home tuşunda sıfır cihaz veriyorlar ama tamir işine pek yanaşmıyorlar.şansına tamir olursalar sanırım 1-2 saat zaman veriyorlar diye biliyorum .

• quote:

Genelde home tuşunda sıfır cihaz veriyorlar ama tamir işine pek yanaşmıyorlar.şansına tamir olursalar sanırım 1-2 saat zaman veriyorlar diye biliyorum .

Hocam daha 1.5 aylık cihaz. İlk açtığımdan beri böyleydi anca randevu alabildim değişim yaparlarmı dersiniz

• Büyük ihtimalle değişim eğer bariz sıkıntı varsa.ayrıca önce bekleyin ne diyecekler diye sonra ısrarcı olun yeni aldım daha aldığım günden beri böyle falan diye

• Akadaşlar bu apple store zorlu randevuları için akadaş gece açılıyor demişti. Ama geçtiğimiz ay nette denereken salı ve çarşamba günleri full boş olduğunu gördüm. hemen kendime aldım. buuradan anladığım kadarı ile ile her gün(bir sonraki hafta için) açılan saatler değişiklik gösterebilir. mesela benim randevuyu aldığım saat 08.21 gibiydi.
    belki ihtayacı olan bir arkadaşa faydam olabailir.
  • quote:

Büyük ihtimalle değişim eğer bariz sıkıntı varsa.ayrıca önce bekleyin ne diyecekler diye sonra ısrarcı olun yeni aldım daha aldığım günden beri böyle falan diye

Şöyle söylim bu benim ikinci 5s im ilkinde çok iyiydi tuş. Ama bunu elime alır almaz farkettim. Özellikle tuşun al tarafı hissiyat olarak basıyomuyum basmıyomuyum belli değil. Çalışma açısından sıkıntı yok parmağıda okuyor ama şu an tüm iphone 5slerden yumuşak benim tuşum. O zaman ilk onlar konuşsun son ben konuşayım

• quote:

Orijinalden alıntı: sebin efe

Akadaşlar bu apple store zorlu randevuları için akadaş gece açılıyor demişti. Ama geçtiğimiz ay nette denereken salı ve çarşamba günleri full boş olduğunu gördüm. hemen kendime aldım. buuradan anladığım kadarı ile ile her gün(bir sonraki hafta için) açılan saatler değişiklik gösterebilir. mesela benim randevuyu aldığım saat 08.21 gibiydi.

Hangi gün hocam ?

• Dediğim gibi ordaki ilgilenen açık bir şekilde sıkıntı olduğuna karar verirse değişim olur.bu arada farklı kişilere denettinizmi teli yani onlarda farkedebiliyormu bunu.dediğim gibi siz sonra konuşun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 16aykut16 -- 30 Mart 2015; 12:07:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaskülistAdam

quote:

Akadaşlar bu apple store zorlu randevuları için akadaş gece açılıyor demişti. Ama geçtiğimiz ay nette denereken salı ve çarşamba günleri full boş olduğunu gördüm. hemen kendime aldım. buuradan anladığım kadarı ile ile her gün(bir sonraki hafta için) açılan saatler değişiklik gösterebilir. mesela benim randevuyu aldığım saat 08.21 gibiydi.

Hangi gün hocam ?

Hocam salı veya çrşambaydı. şöyle ben randevuyu bir sonraki çarşambaya almıştım. onun içn bu iki günden birisiydi diye hatırlıyorum.

• quote:

Dediğim gibi ordaki ilgilenen açık bir şekilde sıkıntı olduğuna karar verirse değilim olur.bu arada farklı kişilere denetçinizi telefonu yani onlarda farkedebiliyormu bunu.dediğim gibi siz sonra konuşun

Tamamdır hocam tavsiyeler için sağolun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MaskülistAdam

quote:

Hangi gün hocam ?

Hocam salı veya çrşambaydı. şöyle ben randevuyu bir sonraki çarşambaya almıştım. onun içn bu iki günden birisiydi diye hatırlıyorum.

Haftaya yani hocam ?

• Kolay geldin.gelişmeleride yaz olurmu.bizimde tavsiyelere ihtiyacımız var

• quote:

Kolay geldin.gelişmeleride yaz olurmu.bizimde tavsiyelere ihtiyacımız var

Hocam gelişmeler şu an böyle

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.