Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23.3.2015 veya 25.03.2015'e Zorlu randevusu olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gLam -- 23 Mart 2015; 12:06:23 >
  • Arkadaşlar tarih olarak en geç hangi tarih için randevu alabiliyoruz? Hazirana alabilirmiyim şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark_Mamzark

Arkadaşlar tarih olarak en geç hangi tarih için randevu alabiliyoruz? Hazirana alabilirmiyim şimdi

en geç haftaya kadar alabiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: Mark_Mamzark

Arkadaşlar tarih olarak en geç hangi tarih için randevu alabiliyoruz? Hazirana alabilirmiyim şimdi

en geç haftaya kadar alabiliyorsunuz

Kötü oldu bu ama dediğim gibi olsaydı herkes doldururdu zamanları herhalde. Teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar, öncelikle bu konu altındaki yardımlaşmalarınız ile forumu daha yararlı hale getirdiğiniz için hepinize teşekkür ederim, ben Çanakkale'de ikamet ediyorum bir süre önce yine bu başlık Altında bir arkadaştan randevu almış ve telefonumda bir takım tamiratlar yaptırmıştım fakat aynı sorunlar tekrar nüksetti ve ben tekrar telefonu göstermek istiyorum, elinde fazla randevusu olan bir arkadaşımız yardımcı olursa çok sevinirim.. Çarşamba Günü'nden sonraki herhangi bir gün olabilir, teşekkür ederim..

• yahya90 Y kullanıcısına yanıt
    Baktıklarını söyleyenler var

• Merhaba arkadaşlar.
    Öncelikle üstteki mesajımdaki randevular dağıtılmıştır.
    Bu sabah 09:50'de Zorlu Center'in kapısına dayandım. 10:00'da yaklaşık 30-40 kişilik bir kalabalık ile Apple Store'e saldırdık.
    Koşarak sıraya girdik fakat ona rağmen 25'inci sıralardaydım. Yaklaşık yarım saat içinde sıra geldi.
    Gerekli prosedürler uygulandı ve 10 dakikalık bir bekleme ile beraber servis sırası bize geldi.
    Semih isimli bir görevli arkadaşımız geldi ve şikayetimizi sordu ve biz de söyledik. Test etti ve onayladı.
    Telefonumun ahizesi arızalıydı ve ses çok cızırtılı geliyordu. 1 yıl daha garantisi var.
    Semih isimli görevli arkadaşımız hemen telefonu yeni bir iphone ile değiştireceğini söyledi.
    5 dakika aradan sonra köşedeki kapıdan elinde sıfır kutusunda bir iphone ile geri döndü.
    Bize de iyi günlerde kullanmak düştü.
    Diyeceğim o ki; hiç randevu muhabbetiyle uğraşmayın. Benim işim toplam 50 dk falan sürdü.
    Yani 1 saatte işinizi halledebilirsiniz en az.
    Tabi istisnalar hariç, bazılarında sıkıntılar çıkıp uzayabiliyor, bugün ben buraya dördüncü gelişim diye bağırıp çağıran amca gibi :)
    İyi forumlar.

• 16aykut16 1 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: astrolevent

Merhaba arkadaşlar.
    Bu sabah 09:50'de Zorlu Center'in kapısına dayandım. 10:00'da yaklaşık 30-40 kişilik bir kalabalık ile Apple Store'e saldırdık.
    Koşarak sıraya girdik fakat ona rağmen 25'inci sıralardaydım. Yaklaşık yarım saat içinde sıra geldi.
    Gerekli prosedürler uygulandı ve 10 dakikalık bir bekleme ile beraber servis sırası bize geldi.
    Semih isimli bir görevli arkadaşımız geldi ve şikayetimizi sordu ve biz de söyledik. Test etti ve onayladı.
    Telefonumun ahizesi arızalıydı ve ses çok cızırtılı geliyordu. 1 yıl daha garantisi var.
    Semih isimli görevli arkadaşımız hemen telefonu yeni bir iphone ile değiştireceğini söyledi.
    5 dakika aradan sonra köşedeki kapıdan elinde sıfır kutusunda bir iphone ile geri döndü.
    Diyeceğim o ki; hiç randevu muhabbetiyle uğraşmayın. Benim işim toplam 50 dk falan sürdü.
    Tabi istisnalar hariç, bazılarında sıkıntılar çıkıp uzayabiliyor, bugün ben buraya dördüncü gelişim diye bağırıp çağıran amca gibi :)
    İyi forumlar.

1 randevuyu ben aldım Çok sağolun hocam Allah razı olsun bendede kasa yamukluğu var inş. değişim verirler ilk kez gidenlere değişim vermişler bakalım hayırlısı..

resimler şurda biraz aşğaya inince yeni fotolar var daha net orada.

http://forum.donanimhaber.com/m_103267140/f_//tm.htm#103301322

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 23 Mart 2015; 23:50:12 >

• zorlu centerde saatlerin olduğu randevu ekranını görebilen var mı ne ara bitiyor bu rendevular hayret :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fika29 -- 24 Mart 2015; 0:19:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Arkadaşlar bugün yarın randevusu olan varsa verebilirmi. Iphone 5s ekran kırıldı değiştirmem lazim acil. Söz bende randevu alıp veririm. Forumda beni tanirlar. Çok kişiye randevu vermisligim vardır. Şimdi randevu alsam haftaya vericek o yüzden. Acil lazım.

Akasya dan 30 mart randevu aldım.daha önce randevusu olanla takas edebilirim.durum acil.

• şimdi girim vardır belki dedim bugune bir Randevu vardı kaptım hemen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

şimdi girim vardır belki dedim bugune bir Randevu vardı kaptım hemen :)

İlla 12yi beklemeye gerek yok ozaman :)
  • bir kullanıcı ile hem MAC hem IPHONE randevusu alınabiliyormu acaba.deneyen oldumu.
  • aplee storelerin acilen çoğalması lazım koskoca türkiyede ikitane var ne bu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarotan55

aplee storelerin acilen çoğalması lazım koskoca türkiyede ikitane var ne bu ya

Gecen sene hiç yoktu . 1 yılda 2 tane apple store açılması çok iyi .
    Emın olun 2 yıla kalmaz 4-5 apple store açılır (turkıye geneli)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: tarotan55

aplee storelerin acilen çoğalması lazım koskoca türkiyede ikitane var ne bu ya

Gecen sene hiç yoktu . 1 yılda 2 tane apple store açılması çok iyi .
    Emın olun 2 yıla kalmaz 4-5 apple store açılır (turkıye geneli)

inşallah kardeşim temennimiz daha çok açılması
  • Arkadaşlar acil randevu lazım telefon düştü ses tuşları içine geçti ip6 lütfen randevusu olan yardım etsin
  • Beyler haftasonu için akasya avmye randevusu olan ve vermek isteyen varsa verebilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: astrolevent

Merhaba arkadaşlar.
    İyi forumlar.

Bi randevuyuda bana verdi çok sağolun hocam umarım işlerinizde de allah yardımcınız olur.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.